0+
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

$18 000 000

ПОВЕРНУТО ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ
0%
УСПІШНИХ СПРАВ

10 600

ВИРІШЕНИХ СПОРІВ

Сімейний адвокат

Досвідчені сімейні адвокати з 18-річним стажем у галузі сімейного права надають кваліфіковані й доступні юридичні послуги в Києві

Адвокат з поділу майна

Двох однакових розлучних процесів не буває, як і чарівної формули, за якою можна відразу поділити майно. У компанії «Сімейні консультанти» вам кваліфіковано допоможуть вирішити це складне питання, оскільки ми володіємо величезним досвідом у цій сфері.

Міжнародне сімейне право

Клієнти з різних країн звертаються за допомогою до нас, тому що довіряють нашому багатому досвіду з ведення справ за кордоном.

Розлучення і діти

У компанії «Сімейні консультанти» є окремий напрямок у справах дітей, де фахівці консультують наших клієнтів-батьків, допомагаючи вирішити проблеми піклування, виплати аліментів, відвідувань тощо.

МИ КОМАНДА СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ

Потрібен адвокат з розлучень? Складаєте шлюбний договір? Пишете чи оскаржуєте заповіт? Потрібна підтримка експерта в розлученні або інших питаннях сімейного права?

Команда адвокатів «Сімейні консультанти» знаходиться в Києві й охоче прийде вам на допомогу.

ЩО РОБИМО?

sign2

– Адвокати з розлучень «Сімейні консультанти»: послуги та консультації юристів із сімейного права

«Сімейні консультанти» – це компанія найкращих юристів з сімейного права, власником і засновником якої є Павло Осадчий, професіонал з 18-річним юридичним стажем, найкращий практикуючий сімейний адвокат.

Адвокати компанії «Сімейні консультанти» дорожать своєю репутацією, завойованою протягом багаторічної практики у сфері сімейного права.

Кожен сімейний адвокат і юрист у «Сімейних консультантах» використовує всі можливі засоби, щоб допомогти клієнтові вирішити проблему, що виникла у шлюбі, швидко та з мінімальними витратами.

Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашими адвокатами з розірвання шлюбу, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами:

Тел.: 067 455-35-29
Тел.: 050 904-51-03
Тел.: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

– Чому саме адвокати з розлучень «Сімейні консультанти»?

Сімейні адвокати нашої компанії вже допомогли більш ніж 12 000 клієнтів вирішити питання, пов’язані зі шлюбом.

ЗМІ називають юристів «Сімейних консультантів» одними з найкращих експертів у галузі сімейного права, шлюбів і розлучень.

У практиці адвокатів «Сімейні консультанти» розлучні процеси в Україні та за кордоном, сімейні спори, поділ майна, питання опіки над дітьми та виплати аліментів. Також ми допоможемо вирішити питання зі спадщиною, правильно скласти шлюбний договір і заповіт. Крім того, наші сімейні адвокати роз’яснять ваші права в цивільному шлюбі і співжитті, та вирішать практично всі питання, що виникли через розрив подібних відносин.

Ми залучаємо експертів і вузьких спеціалістів, щоб вирішити ваш сімейний спір швидко і якісно, з мінімальними витратами грошей і часу.

ЧИТАЙТЕ ДЕТАЛЬНІШЕ →

ЯК МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ВАМ:

 • Досвідчені сімейні адвокати

  Співробітники адвокатської компанії мають 18-річний досвід юридичного супроводу бізнесу і захисту законних прав та інтересів приватних клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо свої навички і знання.

 • Доступні ціни

  Вартість юридичних послуг у нашій компанії на 15% нижча від аналогів, а якість консультацій і кваліфікація наших адвокатів на порядок вищі. Наш досвід роботи дозволяє надавати якісні юридичні послуги недорого і кваліфіковано.

 • Ми працюємо для вас

  Адвокатська компанія «Сімейні консультанти» чітко і швидко аналізує поставлені завдання і пропонує оптимальні рішення, дбаючи про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений консультаціями та отриманим результатом.

ОСТАННІ НОВИНИ & ВІДГУКИ ПРО СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ

 • Работа по разводу сделана с минимальным моим участием


  Поставлена задача - согласованы детали - и все! Никаких напрягов, суеты и беготни по судам. Все сделано с минимальным напоминанием о себе. Очень не навязчиво и квалифицировано. Спасибо!
  Олег Рогачев
 • Jaroslav from Ireland
  Я рекомендую сотрудничать с Павлом.
      

  Очень хороший и конкретный адвокат по разводам. Все время он был со мной на связи и информировал о действиях суда. Я рекомендую сотрудничать с Павлом.
  Я рекомендую всем разочарованным женам и мужьям.
  Приветствую вас и благодарю вас Павел.
 • Спасибо огромное Павлу!
      

  В январе подала на развод и в марте его получила. Благодаря Павлу дело решилось быстро и без заморочек. Его профессионализм и индивидуальный подход даже к мелким деталям , - это то, что дает мне право назвать Павла мастером своего дела 🙂
  Christina Wheat
 • Sergii Kolesnichenko
  Павел готов предложить быстрое решение
      

  Павел готов предложить быстрое решение даже самых нестандартных вопросов. Отдельно хочу отметить его честность - он предложил решение, которое было максимально выгодно мне (предложив другой путь решения задачи, он явно заработал бы больше). Спасибо!
 • Татьяна Плакида
  Благодарна за оперативность
      

  Благодарна за оперативность и помощь в решении проблемы, а также за человечность в отношении! Всех благ и процветания!!!!

НАШІ СІМЕЙНІ АДВОКАТИ

Ти студент юрфаку і хочеш стати сімейним адвокатом?

Заповни форму нижче…

Заповнити

ПОЧАТИ РОЗЛУЧЕННЯ НЕГАЙНО

Заповніть форму нижче, щоб почати нове життя.