0+
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

$18 000 000

ПОВЕРНУТО ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ
0%
УСПІШНИХ СПРАВ

10 600

ВИРІШЕНИХ СПОРІВ

Сімейний адвокат

Досвідчені сімейні адвокати з 18-річним стажем у галузі сімейного права надають кваліфіковані й доступні юридичні послуги в Києві

Адвокат з поділу майна

Двох однакових розлучних процесів не буває, як і чарівної формули, за якою можна відразу поділити майно. У компанії «Сімейні консультанти» вам кваліфіковано допоможуть вирішити це складне питання, оскільки ми володіємо величезним досвідом у цій сфері.

Міжнародне сімейне право

Клієнти з різних країн звертаються за допомогою до нас, тому що довіряють нашому багатому досвіду з ведення справ за кордоном.

Розлучення і діти

У компанії «Сімейні консультанти» є окремий напрямок у справах дітей, де фахівці консультують наших клієнтів-батьків, допомагаючи вирішити проблеми піклування, виплати аліментів, відвідувань тощо.

МИ КОМАНДА СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ

Потрібен адвокат з розлучень? Складаєте шлюбний договір? Пишете чи оскаржуєте заповіт? Потрібна підтримка експерта в розлученні або інших питаннях сімейного права?

Команда адвокатів «Сімейні консультанти» знаходиться в Києві й охоче прийде вам на допомогу.

ЩО РОБИМО?

sign2

– Адвокати з розлучень “Сімейні консультанти”: послуги та консультації юристів із сімейного права

“Сімейні консультанти” – це компанія найкращих юристів з сімейного права, власником і засновником якої є Павло Осадчий, професіонал з 18-річним юридичним стажем, найкращий практикуючий сімейний адвокат.

Адвокати компанії «Сімейні консультанти» дорожать своєю репутацією, завойованою протягом багаторічної практики у сфері сімейного права.

Кожен сімейний адвокат і юрист у “Сімейних консультантах” використовує всі можливі засоби, щоб допомогти клієнтові вирішити проблему, що виникла у шлюбі, швидко та з мінімальними витратами.

Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашими адвокатами з розірвання шлюбу, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами:

Тел.: 067 455-35-29
Тел.: 050 904-51-03
Тел.: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

– Чому саме адвокати з розлучень “Сімейні консультанти”?

Сімейні адвокати нашої компанії вже допомогли більш ніж 12 000 клієнтів вирішити питання, пов’язані зі шлюбом.

ЗМІ називають юристів “Сімейних консультантів” одними з найкращих експертів у галузі сімейного права, шлюбів і розлучень.

У практиці адвокатів “Сімейні консультанти” розлучні процеси в Україні та за кордоном, сімейні спори, поділ майна, питання опіки над дітьми та виплати аліментів. Також ми допоможемо вирішити питання зі спадщиною, правильно скласти шлюбний договір і заповіт. Крім того, наші сімейні адвокати роз’яснять ваші права в цивільному шлюбі і співжитті, та вирішать практично всі питання, що виникли через розрив подібних відносин.

Ми залучаємо експертів і вузьких спеціалістів, щоб вирішити ваш сімейний спір швидко і якісно, з мінімальними витратами грошей і часу.

ЧИТАЙТЕ ДЕТАЛЬНІШЕ →

ЯК МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ВАМ:

  • Досвідчені сімейні адвокати

    Співробітники адвокатської компанії мають 18-річний досвід юридичного супроводу бізнесу і захисту законних прав та інтересів приватних клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо свої навички і знання.

  • Доступні ціни

    Вартість юридичних послуг у нашій компанії на 15% нижча від аналогів, а якість консультацій і кваліфікація наших адвокатів на порядок вищі. Наш досвід роботи дозволяє надавати якісні юридичні послуги недорого і кваліфіковано.

  • Ми працюємо для вас

    Адвокатська компанія “Сімейні консультанти” чітко і швидко аналізує поставлені завдання і пропонує оптимальні рішення, дбаючи про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений консультаціями та отриманим результатом.

ОСТАННІ НОВИНИ & ВІДГУКИ ПРО СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ

НАШІ СІМЕЙНІ АДВОКАТИ

Ти студент юрфаку і хочеш стати сімейним адвокатом?

Заповни форму нижче…

Заповнити

ПОЧАТИ РОЗЛУЧЕННЯ НЕГАЙНО

Заповніть форму нижче, щоб почати нове життя.