photo-5
1
“Сімейні консультанти” – це колектив надійних і грамотних адвокатів з розлучень у Києві
Компанія “Сімейні консультанти”, що була створена в 2001 році, наразі об’єднує професійну команду юристів з розлучень міжнародного рівня. У нас є спеціальний дитячий міжнародний юридичний департамент і департамент у справах сім’ї.

Сімейне законодавство часто і швидко змінюється. Проте кожен адвокат у “Сімейних консультантах” має свою вузьку спеціалізацію, і це дозволяє нам підібрати для вас того юриста, який вирішить саме вашу проблему.

Познайомтеся з нашою командою юристів з розлучень.

Штатний бухгалтер-криміналіст

У команді “Сімейних консультантів” працює бухгалтер-криміналіст. Це означає, що коли клієнти вперше відчиняють двері до нашого офісу в Києві, вони можуть розраховувати на оперативне надання інформації про можливі масштаби і вартість їхнього сімейного розгляду. Наш судовий бухгалтер точно і справедливо оцінить бізнес клієнта, що підлягає розподілу в розлучному процесі.

Більш ніж 18 років практики ведення сімейних справ і розлучних процесів

Засновник “Сімейних консультантів” Павло Осадчий є одним з найвідоміших і затребуваних адвокатів з розлучень в Україні”. Володіючи більш ніж 18-річним досвідом ведення сімейних справ і розлучних процесів, він також має вузьку спеціалізацію – складні розлучення, коли поділу підлягають значні активи клієнтів.

2
Переваги юридичної консультації в компанії “Сімейні консультанти”

Індивідуальний підхід

Платна юридична консультація сімейного адвоката передбачає глибоке і ретельне вивчення вашої справи і докладні відповіді на всі ваші запитання з посиланнями на норми закону.

У разі потреби, ви можете отримати юридичну допомогу адвоката з розлучних процесів по телефону. Наші юристи з розлучення простежать, щоб ви залишилися задоволені і нададуть повні та вичерпні відповіді на усі ваші запитання.

Гарантія отримання правильної відповіді

Якщо вас не влаштував розгляд вашої справи, ви можете попросити передати його іншому розлучному адвокату безкоштовно.

Оперативність

Ви отримаєте відповіді на свої запитання в найкоротший строк.

Зручність

Де б ви не знаходились – у Харкові, Львові чи Одесі, – ви можете отримати телефонну консультацію наших адвокатів з розірвання шлюбу навіть у неробочий час.

Конфіденційність

“Сімейні консультанти” свято шанують конфіденційність інформації, яку повідомляє клієнт. Щоб повністю убезпечити себе, ви можете повідомити найбільш конфіденційні відомості під час особистої зустрічі з адвокатом у розлучних справах.

Доступна вартість

Ціна юридичної консультації наших адвокатів з розлучних процесів на 10-15% нижча від цін інших адвокатів з розлучень. Водночас якість консультацій – на найвищому рівні.

Блог із сімейного
права

Професійний блог «Сімейних консультантів», який веде Павло Осадчий, заслужено посідає одне з перших місць у країні серед блогів із сімейного права.

Вирішення сімейних проблем

Ми розуміємо, наскільки складно вирішувати навіть найбільш незначні проблеми в сім’ї. Емоції й пристрасті беруть гору, і люди не завжди ведуть себе адекватно, а діти стають заручниками сімейної війни. Наші юристи з розлучних справ розуміють серйозність проблем і допоможуть вам з питань:

Розірвання шлюбу →
Поділу майна подружжя →
Стягнення аліментів →
Оформлення шлюбних контрактів →
Вирішення міжнародних
сімейних справ →

Оформлення нерухомості →

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ АДВОКАТІВ З РОЗЛУЧЕНЬ

Розірвання шлюбу

Адвокат при розлученні. Юридична допомога в розлучному процесі

Поділ спільного майна подружжя

Адвокат з розділу майна. Юридичний супровід поділу нажитого подружжям майна

Міжнародне сімейне право

Представництво інтересів у справах з іноземним елементом у судах України

Розлучення і діти

Адвокат з аліментів, адвокат з позбавлення батьківських прав, юрист зі встановлення місця проживання дітей, послуги з усунення перешкод у спілкуванні з дітьми

Оформлення шлюбних договорів

Підготовка договорів для укладення мирної угоди між подружжям за поділом нажитого майна

Допомога парам у “цивільному шлюбі”

Юридична допомога адвоката з розлучних справ

Вступ у спадщину

Адвокат зі спадкового права вирішить сімейні спори

Адвокат з нерухомості

Юридичний супровід купівлі-продажу квартир і будинків

Доступні ціни на послуги адвокатів з розлучень

Багаторічна успішна практика “Сімейних консультантів” підтверджує істину, що “якісно не завжди означає дорого”. Ми постійно відкриті до діалогу і заздалегідь узгоджуємо з клієнтом вартість майбутніх послуг наших розлучних юристів.
 • Гнучкі ціни

  Адвокати з розлучень в «Сімейних консультантах» з розумінням ставляться до кожного клієнта, який зіткнувся з розірванням шлюбу, і з радістю запропонують вам декілька доступних варіантів оплати юридичних послуг.
  Ми розрахуємо вартість роботи наших адвокатів з розлучення, включно з усіма можливими тарифами і виплатами, і надішлемо вам затверджені розцінки у листі-підтвердженні. Вам знадобиться тільки уважно прочитати його, підписати, якщо вас все влаштовує, і повернути його нам.

 • Зрозуміла вартість

  “Сімейні консультанти” зрозуміло і доступно пояснюють вартість роботи наших адвокатів з розлучення.
  З понеділка по п’ятницю ви можете отримати безкоштовну консультацію з питань оплати послуг наших адвокатів з розлучного процесу в Києві.
  Вам нададуть практичні рекомендації і спрямують до найкращого юриста з сімейного права з вашого конкретного питання.

 • Оплата послуг

  “Сімейні консультанти” будуть щомісяця висилати вам рахунок, щоб запобігти зростанню витрат і гарантувати вам фіксовану вартість адвокатських послуг у процесі розгляду вашої сімейної справи.

  Разом зі щомісячним рахунком ви отримаєте розшифрування всіх витрат за звітний період. Ви платите “Сімейним консультантам” тільки за час, зафіксований у клієнтській базі, перевірений нашою системою і затверджений командою наших менеджерів.
  Політика ручної перехресної перевірки рахунків кожного клієнта в “Сімейних консультантах” означає залучення співробітників до досить трудомісткого процесу. Завдяки цьому ми можемо забезпечити абсолютну точність підрахунків, а наші клієнти не несуть додаткових витрат.
  У нашому офісі клієнти можуть переглянути свою базу, відкрити документи і перевірити власні рахунки.

– Сімейні консультанти – найбільша в Києві спеціалізована юридична сімейна практика

Наші адвокати з розлучного процесу спеціалізуються на всіх типах питань сімейного законодавства – розлученні, фінансових розрахунках з високою вартістю, в тому числі корпоративних і офшорних активів, і комплексних фінансових розслідуваннях. Крім цього, ми зможемо вирішити ряд проблем, що стосуються дітей. Адвокати з розлучень надають юридичну консультацію парам, що не зареєстрували шлюб і співмешканцям як у Києві, так і в будь-якому іншому місті України.

Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашими адвокатами з розірвання шлюбу, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами:

Тел.: 067 455-35-29
Тел.: 050 904-51-03
Тел.: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

– Чому саме юрист з розлучень у “Сімейних консультантах”?

Засновник “Сімейних консультантів” Павло Осадчий має 18-річний досвід ведення розлучних процесів та вирішення інших сімейних справ і вважається одним із найбільш досвідчених адвокатів з розірвання шлюбу. Крім того, він спеціалізується на виявленні спроб приховати рахунки й активи.

У “Сімейних консультантах” працюють сімейні юристи в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, а також кримінальні бухгалтери, що є експертами в відстеженні прихованих грошей. Ми спеціалізуємося на вирішенні питань міжнародного сімейного права, піклування про дітей, виплати аліментів.

Ми також можемо виступати як агенти інших адвокатів і юридичних фірм

– Угоди між подружжям

Наші адвокати “Сімейних консультантів” у Києві прагнуть допомогти подружнім парам на межі розлучення обійтися без тривалих і дорогих судових розглядів. До ваших послуг група сімейних медіаторів, які є кваліфікованими і досвідченими юристами, а також професійно підготовленими та сертифікованими сімейними медіаторами.

Сімейні медіатори в “Сімейних консультантах” у Києві можуть надавати допомогу з широкого кола правових спорів. Сюди входять: угоди про розлучення і розставання, угоди про спільне проживання, шлюбні договори, питання захисту прав дітей (такі, як резидентський спір і контактні спори), і права бабусь і дідусів.

Якщо ви вирішите спокійно домовитися з партнером, вам вдасться уникнути значних витрат на судові розгляди.

– Переваги співпраці з адвокатом з розлучень

Досвідчені адвокати з розлучних процесів у нашій юридичній компанії не лише нададуть розгорнуту правову консультацію конкретно у вашій справі, але й зберуть чи підготують пакет необхідних документів.

“Сімейні консультанти” вживуть усіх передбачених законом заходів для досудового врегулювання конфлікту, або ж складуть позовну заяву і подадуть її до суду.

Наші юристи представлятимуть інтереси клієнта в судовому процесі , в тому числі й без його присутності, підготують скарги, апеляції, клопотання, спрямовані на оскарження рішень суду, що супроводжують процес виконання судового рішення.

Шукаєте адвоката з розірвання шлюбу? Складаєте або оскаржуєте заповіт?
Шукаєте юриста у сфері сімейного права?

Наша команда адвокатів з розлучень охоче вам допоможе.

sign2