А
ДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ У КИЄВІ — ХТО КРАЩЕ?
Щоб розібратися ніж один адвокат по сімейних справах відрізняється від іншого для початку знайдіть час на спілкування з адвокатом, який розбирається в сімейних спорах. Зв’яжіться з нами сьогодні і замовте консультацію одного з наших кваліфікованих адвокатів по сімейних справах. Всі випадки різні, і юристи з сімейного права з необхідними навичками дуже ретельно вивчають обставини кожної справи.

Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашим юристом у цивільних справах, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Щороку більше 100 000 шлюбів в Україні закінчуються розлученням. Якщо це відбувається з вами, не вважайте себе дивними або незвичайними, і пам’ятайте, що ви не одні. Всі, хто проходить через розлучення, турбуються про майбутнє, бояться фінансової нестабільності, переживають про своєму будинку і дітей.

Закони в галузі сімейного права складні і швидко змінюються разом з соціальними устоями суспільства та його спосіб життя. Можливо, ви захочете ініціювати розгляд, щоб припинити відносини, які вас найбільше не влаштовують, або ж отримали позовну заяву про розірвання шлюбу від чоловіка/дружини.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО НАШИХ АДВОКАТІВ в ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ?

Компанія «Сімейні консультанти» за 18 років практики провела понад 5 000 шлюборозлучних процесів. Наші адвокати по сімейних справах – це досвідчені експерти, професіонали своєї справи. Засновник практики Павло Осадчий «один з найавторитетніших і популярних адвокатів по розділу майна в Україні».

Компанія «Сімейні консультанти» перетворилася в найбільшу спеціалізовану сімейну українську юридичну практику, де з клієнтами працюють наші спеціалізовані групи, відділи та юристи по сімейних справах, здатні надати неоціненну допомогу на кожному етапі процесу розлучення.

Департамент у справах дітей під керівництвом адвоката по сімейному праву Осадчої Ольги допомагає клієнтам вирішити будь-які питання, пов’язані з дітьми. Міжнародний департамент сімейного права розбирається в справах клієнтів з різних країн світу. Крім того, у нас є внутрішня команда судових бухгалтерів під керівництвом Ігоря Цукера, яка прискорює шлюборозлучні процеси, миттєво розраховуючи приблизну вартість майна і оцінюючи масштаби справи.

«Сімейні консультанти» порадять вам найменш витратний і найбільш ефективний спосіб розлучитися з урахуванням ваших особистих умов. Щоб отримати розлучення через суд, вашій дитині повинно виповнитися як мінімум 12 місяців від роду. Якщо у вас немає дітей, то необхідно підтвердити відсутність добровільної згоди на розлучення «другої половинки». Також надозасвидетельствовать, що ваші сімейні відносини припинені, відсутній загальний бюджет і в шлюбі є непримиренні обставини.

ЯКІ ПЕРШІ КРОКИ ДЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ АДВОКАТА ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ

На першій зустрічі з вашим юристом по сімейному праву ви обговоріть причини розпаду шлюбу і з’ясуйте, чи зможете ви його зберегти. Якщо це неможливо, від вас можуть зажадати інформацію про дату припинення шлюбних відносин і дати припинення ведення спільного господарства (місяць, рік); відомості про дітей, якщо вони у вас є; інформацію про активи, доходи, заощадження і накопичення у вас і вашого партнера.

Невід’ємна частина роботи наших юристів з сімейних питань – допомогти клієнту впоратися з розладом і гнівом, і прийняти розлучення. Адвокати по сімейних справах «Сімейні консультанти» розуміють, що розірвання шлюбу може бути емоційно складним періодом для всіх залучених осіб.

Ми надамо вам найкращого адвоката по сімейних справах, який дійсно допоможе, даючи можливість відновити свою комфортне життя вже зараз.

Адвокат по сімейним питанням в Києві

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ