З зростанням кількості міжнародних розлучень в Україні, наш Департамент міжнародного сімейного права став відомий своїм, експертною роботою і широкою мережею зарубіжних адвокатів і партнерів.

Адвокати з відділу міжнародного сімейного права з офісами в Києві, Дніпропетровську та Харкові працюють на клієнтів з усього світу.

Далеко не найкраща репутація України у питаннях збереження шлюбу додає роботи нашого Департаменту міжнародного сімейного права. До наших адвокатів звертаються клієнти з різних куточків світу.

Наш відділ міжнародного сімейного права надає допомогу українським і іноземним клієнтам у вирішенні юридичних питань. До його компетенції також:

Міжнародні адвокати з розлучень

Для того щоб переконатися, що клієнт знаходиться в найбільш вигідною юрисдикції, необхідна попередня консультація адвоката з розлучень. Це особливо актуально в європейських шлюборозлучних процесах, де сторони можуть «змагатися», хто першим подасть позов, щоб судовий розгляд проходив на території їх країни.

Якщо припустити, що в обох країнах існують підстави для судового розгляду, справа буде розглядатися в тому суді, в який позовну заяву було подано першим. Це може істотно вплинути на остаточне фінансове врегулювання.

Грунтуючись на збірці прецедентів «Сімейних консультантів», ми підготували довідники з міжнародного сімейного права для таких країн як Іспанія, Франція, Німеччина.

Ми збираємося розширювати кількість довідників по сімейному законодавству і за кордоном. Якщо вашої країни не буде у списку, зверніться до нас за індивідуальною консультацією.

Адвокат з захисту фінансів і активів

Наш Департамент з міжнародного сімейного права має відмінну репутацію у справах, пов’язаних з активами, розташованими по всьому світу, і складними офшорними трастами і компаніями. «Сімейні консультанти» можуть у найкоротші терміни звернутися в суд із клопотанням про захист активів у будь-якій країні, якщо це необхідно

Для клієнтів, які проживають за кордоном, наш відділ міжнародного сімейного права може подавати заявки на тимчасове обслуговування, якщо банківське фінансування юридичних зборів неможливо.

Допомога адвоката по оцінці активів

«Сімейні консультанти» можуть на постійній основі виробляти загальну оцінку активів без затримки і додаткових витрат на залучення експертів за межами фірми. У ряді випадків, саме оцінка активів має в міжнародній юрисдикції величезний вплив на розслідування конфліктів.

Міжнародне викрадення дітей

Адвокати з відділу міжнародного сімейного права допомагають батькам повернути своїх дітей з інших країн. У нашій практиці також допомога батькам, які привозили своїх дітей в іншу країну, зокрема, в Білорусь і Італію, без відповідних дозволів.

Департамент міжнародного сімейного права «Сімейних консультантів» спеціалізується на випадках складного фінансового регулювання для клієнтів з високим рівнем власного капіталу з міжнародними корпоративними і офшорними бізнес-елементами.

Наші судові бухгалтера допоможуть знайти офшорні активи, багато з яких можуть належати складною серії трастів.

Якщо ви потребуєте підтримки з питань міжнародного сімейного права, може бути вирішальним фактором

тому негайно зв’язуйтеся з нашими адвокатами
поштою advokat@oap.kiev.ua, або за телефонами +38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ