Закон захищає найбільш вразливих членів суспільства. Якщо ви зіткнулися з домашнім насильством або вам загрожує небезпека з боку вашого партнера, «Сімейні консультанти» можуть порадити способи розв’язання проблеми для вас і, якщо дозволяє закон, для ваших дітей.

Якщо ви зазнаєте насильства або партнер вже не раз мав намір вас вдарити, «Сімейні консультанти» проведуть консультацію та розкажуть про варіанти захисту вас, і якщо це застосовно, ваших дітей. Процедура судового заборони зазвичай проходить швидко, в залежності від обставин вашої справи.

Можливо, що поліція негайно приступить до процесуальних дій, у тому числі судовим переслідуванням, які заощадять вам час і гроші. У випадках, якщо ви — жертва зловживання, фінансово залежна від боку кривдника, ми пояснимо вам нюанси законодавства і ваші права.

Жертва ніколи не повинна залишатися в умовах насильства через брак грошей. Як досвідчені адвокати, ми порадимо вам оптимальний план дій.

Закон захищає найбільш вразливих людей суспільства, і ми будемо діяти за обставинами, щоб захистити або допомогти, якщо, навпаки, звинувачують у насильстві вас.

Якщо ви жертва насильства або вам загрожують,

звертайтеся до наших кваліфікованих і досвідчених юристів в Києві.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ