Поділ спільного майна при розлученні – це завжди стрес і негативні емоції. Однак не можна ні в якому разі упускати з уваги фінансові потреби обох подружжя і, особливо, дітей. Двох однакових шлюборозлучних процесів не буває, як і чарівної формули, за якою можна розділити майно після розлучення. У компанії «Сімейні консультанти» вам кваліфіковано допоможуть вирішити це складне питання, оскільки ми володіємо величезним досвідом у цій сфері розділу майна подружжя.

Поділ майна подружжя

В першу чергу, при розлученні ми розглянемо необхідність задовольнити, в рамках розумного, грошові потреби пари. До речі кажучи, проступки подружжя дуже рідко впливають на фінансову сторону розлучення: перелюбство не є підставою для призначення більшої частки одного з подружжя, наприклад в розділі квартири при розлученні. Всі доходи і активи сторін при розлучення і розподіл майна повинні бути кількісно оцінені. Також повинно бути прийнято рішення щодо майбутніх потреб подружжя і їх дітей.

Поділ майна у цивільному шлюбі

Пари проживають в цивільному шлюбі також можуть поділити майно. Можна досягти угоди про поділ всіх активів, таких як нерухомість, ділові інтереси, інвестиції в компанії, трасти, офшорні активи, а також доходи обох сторін, включаючи майбутню прибуток та інший спільно нажите майно. Фінансові розрахунки повинні бути гнучкими і справедливими для обох сторін. Виплата допомоги по догляду за дитиною, допомогу на дитину, одноразові виплати, передача майна та трансферти акцій будуть здійснюватися у відповідності з угодою або розпорядженням суду. «Сімейні консультанти» розглядають ці питання з допомогою адвокатів по розділу майна і судових бухгалтерів.

Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашим адвокатом по розділу майна при розлученні, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Як ділиться майно при розлученні?

Розлучення, розділ майна та погодження фінансового врегулювання при розлученні – це складне завдання, яку може вирішити лише кваліфікований адвокат по розділу майна. Поділ майна при розлученні з дітьми зазвичай не відрізняється від випадків, коли пар не мають дітей. Встановленої формули для поділу активів не існує. Як ділиться квартира при розлученні? Поділ майна при розлученні не повинно викликати хвилювань, наприклад, розділ квартири, придбаної в шлюбі повинен відбутися порівну. Але складнощі виникають, коли кілька об’єктів. У таких випадку інструментом для вирішення спору між подружжям часто виступає угода про розділ майна подружжя інакше його називають договір про поділ майна, нажитого в шлюбі. Зміст подружжя і аліменти на дитину у кожному разі будуть розраховуватися в залежності від конкретних фактів і цифр конкретного шлюборозлучного справи. Закон постійно змінюється, але незмінними залишаються два питання:

  • як відбувається розподіл майна при розлученні?
  • Що значить справедливий поділ майна при розлученні для вашої конкретної пари і дітей?
  • Наскільки ви обидва дійсно потребуєте при розлученні в розділі майна і як за законом розподілити між вами доходи і активи?

У більшості випадків при поділі спільного майна подружжя активи легко ідентифікуються та оцінюються, розкриваються доходи, бюджети витрат і потреби в капіталі для обох сторін. Зазвичай після переговорів сторони досягають угоди про те як відбудеться розірвання шлюбу та поділ майна. Труднощі можуть виникати в більш складних випадках, наприклад: невідомо де знаходяться активи, у скільки вони реально оцінюються, якщо оскаржуються; розглядаються вони в законодавстві як «шлюбні» або «не шлюбні». Наприклад, чи були вони зароблені до шлюбу, після розставання, або отримані в якості сімейних подарунків або спадщини; в якій мірі всі активи повинні розподілятися і в яких пропорціях; є активи ліквідними і легко реалізованими, що робити з іпотекою при розлученні.

Як відбувається поділ майна при розірванні шлюбу

У випадках осіб з високим рівнем доходу, притягуються відсотки від різних типів трастів, в тому числі в офшорах, а також компанії, створені до чи після шлюбу, і відсотки від офшорних активів, які нелегко поділити навіть з допомогою українського судового рішення. У випадках зі складними активами, справа може початися з обговорення того, яка країна запропонує найкраще рішення, і якщо це Україна – для захисту статусу-кво може застосовуватися заборони та інші дії до моменту завершення справи про поділ спільно нажитого майна.

Для вирішення виниклого спору треба підготувати позовну заяву про розподіл майна. У всіх випадках, на початковому етапі в українському суді необхідно вимагати від обох сторін повного і відвертого оголошення майна, як один перед одним, так і перед судом. Всі доходи і активи сторін будуть враховані, в тому числі — в більш складних випадках — частки в компаніях, трасти, майно, розподіл доходів з усіх джерел, активи в офшорах, нерухомість і цінності.

Вкрай важливо оцінювати не тільки швидкі короткострокові зміни, які тягне за собою розділ спільно нажитого у шлюбі майна, наприклад, фінансування судових розглядів, утримання подружжя і дітей, але і довгострокові майбутні потреби обох партнерів і їхніх спадкоємців. Якщо вам вистачає коштів, щоб розірвати всі зв’язки, результатом може бути «чистий розлучення». Але навіть у такому разі певної формули не існує. Розділ 50:50 може бути лише відправною точкою. Якщо «чистий розрив» неможливо, можна розглянути варіант тривалого утримання, будь воно довічне або до повторного шлюбу, або на період, погоджений або призначений судом, про що домовитися в підписаному сторонами угоді про розподіл майна подружжя.

Врегулювання поділу майна подружжя

Іноді, під впливом емоцій через розлучення, партнери відмовляються розкривати інформацію про свої доходи, або навмисно приховують активи, або ж свідомо применшують їх. Іноді прибуток не виявляється взагалі. Ось тут-то і з’являється наша команда судових бухгалтерів. Зазвичай у сімейних юридичних фірмах не буває таких фахівців, тому про нашій команді бухгалтерів під керівництвом Ігоря Цукера кажуть з «вуст у вуста», а його послуги оцінили всі клієнти «Сімейних консультантів». Все тому, що на першій консультації бухгалтери повідомляють про ймовірні масштабах і характері справи про розподіл майна у шлюбі.

Наші судові бухгалтери також можуть дати пораду щодо ймовірної вартості бізнесу клієнта, акцій, інвестицій, довірчої власності в контексті розлучення або звичайного розділу квартири після розлучення. Вони також рекомендують способи надання активів компанії, майна або трасту для фінансування шлюборозлучного процесу відповідно до Сімейним кодексом в частині поділу майна.

В усіх офісах «Сімейних консультантів» є досвідчені адвокати за розподіл спільно нажитого майна подружжя, які спеціалізуються на складних або великих справах, пов’язаних з приватним капіталом, і всі наші адвокати по розділу майна розуміють, як підійти до справи з точки зору як годувальника сім’ї, так і домогосподарки, чітко знають як ділити майно при розлученні або проведуть розділ майна без розлучення.

У будь-якому випадку, ми робимо все можливе, щоб активувати ваш розлучення з розділом майна, будь то переговори, посередництво, співпрацю або арбітраж, працюючи разом з іншими висококваліфікованими фахівцями, такими як адвокати та юристи по розділу майна, оцінювачі та консультанти. Бувають шлюборозлучні процеси, в яких без суду не обійтися. Вам не треба цього боятися.

Репутація нашої компанії формувалася протягом 18 років, за які ми виросли, ставши найбільшою спеціалізованою сімейної юридичною практикою в країні по розділу майна подружжя при розлученні.

Адвокат з поділу майна в Києві

Є питання? Задавайте.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ