Послуги кваліфікованих сімейних медіаторів

«Сімейні консультанти» надають послуги сімейних медіаторів для вирішення сімейних спорів за допомогою професійних посередників. Крім медіаторів, з кожної сторони процесу знаходиться юридичний консультант, присутній на всіх засіданнях протягом шлюборозлучного процесу.

Метою медіацій є допомогу подружнім парам, чиї стосунки розпалися, в досягненні угод без тривалих і дорогих судових тяжб.

У нас працює команда «юристів-медіаторів»: навчених сімейних посередників, які також є кваліфікованими і досвідченими сімейними адвокатами.

Адвокати по сімейних справах медіатори

Адвокати-посередники «Сімейних консультантів» можуть надавати допомогу з цілого ряду юридичних спорів, включаючи угоди про розлучення і разлучении. Консультувати по нюансам спільного проживання, спілкування з дітьми і суперечках з підтримання зв’язку з ними. Кваліфіковані юристи допоможуть розібратися в правах бабусь і дідусів або скласти шлюбний контракт.

Як працює медіація

Щоб скористатися послугами сімейного адвоката-медіатора, пари зустрічаються на нейтральній території спільно з посередником-юристом, який дасть об’єктивну оцінку ситуації і запропонує ймовірний результат справи у разі, якщо воно буде розглядатися в суді. Потім медіатор-адвокат допоможе подружжю прийти до рішення, яке задовольнило б обидві сторони, і скласти офіційну угоду, яку можна включити в наказ.

Користуючись послугами медіатора в досягненні угоди, ви значно заощадите на оплату послуг юристів. Ще однією перевагою цього сервісу є можливість вирішити юридичні питання без участі суду. Крім того, пари можуть зберігати в таємниці своє особисте життя, так як судових рішень, що вимагають оприлюднити її подробиці, не буде.

Адвокати-посередники в сімейних спорах

Колективний підхід до вирішення спорів між сторонами полягає в тому, що до уваги беруться бажання кожної із сторін, а адвокат-медіатор допоможе парам правильно розставити пріоритети у тому, що для них важливо.

Медіація допомагає уникнути непотрібних конфліктів між сторонами і націлена на майбутнє співробітництво подружжя, що особливо важливо, якщо у них є діти, яких вони обидва продовжать виховувати.

Вирішуючи спори з допомогою медіацій, дуже багато пар успішно домовляються, зберігаючи безцінний час і гроші. Вони підписують угоду про те, що будуть діяти спільно, розкривати необхідну інформацію на добровільній основі і працювати разом на благо всіх зацікавлених сторін для прийняття рішення, не вдаючись до судових розглядів.

Як тільки угода досягнута, воно може бути включено в судовий наказ.

Цей метод вирішення спорів стає все більш популярним, оскільки люди шукають мирні способи вирішення конфліктів, не звертаючись до суду.

За додатковою інформацією та для запису на прийом
звертайтеся до Ольги Осадчої, нашому Старшому партнеру.

Зв’яжіться з сімейними медіаторами-адвокатами «Сімейних консультантів», або заповніть форму нижче для запису на прийом.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ