Як швидко розлучитися в Україні
Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

Ви бажаєте за короткий час розірвати шлюбно-сімейні відносини. Вам потрібно терміново укласти важливу угоду або ж необхідно найближчим часом виїхати за кордон. Як бути в такій ситуації? У відповідності з сімейним законодавством, є два шляхи вирішення даної проблеми.

Швидке розлучення в РАЦС

РАЦС — це державний орган, який займається не тільки реєстрацією шлюбно-сімейних відносин, але і їх розірванням. Для того, щоб через РАЦС можна було розлучитися потрібне дотримання наступних умов:

 1. Відсутність спільних неповнолітніх дітей, тобто осіб до 18 років.
 2. Обопільне згоду на шлюборозлучний процес.
 3. Відсутність спору щодо поділу майна.

Розірвання шлюбу через органи РАЦСу — це самий швидкий процес припинення шлюбно-сімейних відносин. В середньому термін розірвання становить 30 днів.

Навіть якщо ви не проживаєте в місті, в якому розписалися зі своїм супутником життя, то ви можете спільно з ним заповнити відповідне звернення в РАЦС за місцем фактичного проживання. Зразок цієї заяви є в будь-якому РАЦСі.

Після цього потрібно буде подати:

 1. заяву з вимогою розірвати ваш союз;
 2. оригінал Свідоцтва про укладення шлюбних відносин;
 3. оригінал оплати держмита.

Всі документи краще всього подавати особисто або надсилати рекомендованим листом з повідомленням.

Важливо! У заяві вкажіть свій номер телефону для швидкого зворотного зв’язку. Це допоможе прискорити процес разі помилки або неточності при складанні заяви.

Швидке розлучення через суд

Якщо у вас є спірне майно, діти, які не досягли вісімнадцяти років, немає обопільного згоди на розлучення, то необхідно звертатися в суд. Цей процес у середньому триває від 2 до 6 місяців, в залежності від невирішеності всіх спірних моментів. Через суд будуть вирішуватися такі питання:

 • Хто з батьків і в якому розмірі буде платити аліменти.
 • З ким будуть проживати діти.
 • Розділ майна в частках.

Якщо в суді один з подружжя не згоден на розлучення, то суд може відкласти розгляд справи ще на термін від 1 до 6 місяців метою примирення. Виходячи з цього, судовий процес може затягнутися на термін до 6 місяців.

Тому щоб прискорити процес необхідно виконати наступне:

— Грамотно скласти позовну заяву, не допустити помилок, які приведуть до відмови або внесення різних поправок. З-за допущених помилок процедура розгляду може затягнутися на кілька тижнів або місяців.

— В заяві повинні бути чітко представлені докази того, що подальша спільне життя подружжя для збереження сім’ї неможливе. Наприклад, заяву в поліцію про побої чоловіка або іншому грубому зверненні. Мета — переконати суд, що примирення неможливе, а спільне життя становить загрозу для життя і здоров’я.

— Питання розділу майна, проживання дітей, сплати аліментів, згоди на розлучення заздалегідь оформити нотаріально. Це скоротить час судового розгляду і прискорить процедуру винесення рішення.

Для звернення до суду вам потрібно буде зібрати наступні документи:

 1. Позов в трьох примірниках для вас, вашого супутника життя і суду;
 2. Свідоцтво про реєстрацію шлюбних відносин;
 3. Свідоцтво про народження дітей, яким ще не виповнилося 18 років;
 4. Вищеперелічені нотаріально завірені документи (про поділ майна, згоду на розлучення і так далі);
 5. Інформація про доходи, що завірена підписом та печаткою директора;
 6. Оригінал сплати судового збору.

Якщо ви хочете швидко розлучитися через суд, вам необхідно бути відповідальним за всіма пунктами. Найкраще всі види згоди заздалегідь оформити нотаріально. Тоді ваша справа не буде відкладатися на строк від 3 місяців і ви зможете оперативно пройти шлюборозлучний процес.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА