КАК ДОПУСТИТЬ МЕНЬШЕ ОШИБОК ПРИ РАЗВОДЕ
Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення подружжя при розлученні зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

ЯК ДОПУСТИТИ МЕНШЕ ПОМИЛОК ПРИ РОЗЛУЧЕННІ

Як говорить прислів’я, «людина вчиться на своїх помилках», і хоча це не самий приємний спосіб отримати знання, проте дуже дієвий. Незважаючи на це, в житті є ситуації, як, наприклад, шлюборозлучний процес, коли не можна дозволяти собі помилятися тому, що набутий з власних помилок досвід навряд чи в майбутньому стане в нагоді, а повернути все назад не вдасться. Опустимо опис певних типів поведінки під час розлучення, і відразу перейдемо до їх негативних наслідків, щоб їх можна було заздалегідь виявити і вжити заходів.

Перша з найпоширеніших помилок під час розлучення – маніпулювання дітьми в переговорах між батьками.

На жаль, вкрай рідко подружжя знаходять в собі сили спокійно все обговорювати та приймати рішення щодо утримання та виховання дитини, не втягуючи в конфлікт сама чадо. Батьки майже завжди забувають про те, що найважливіше, як у сім’ї, так і поза шлюбом, це добробут їхньої дитини, і з цієї причини найчастіше відбувається ізоляція одного з батьків. Це призводить до негативного ставлення спадкоємця до іншого з батьків, приниження, зменшення ролі батька чи матері в його очах, хоча насправді розлучення не має настільки згубно впливати на відносини дитини з матір’ю і батьком.

Коли батьки залучають дитину в конфлікт, це може не тільки здорово загострити проблему, але і, насамперед, негативно позначитися на розвитку сина або дочки і його відношенні до обом батькам. Навіть під час розірвання шлюбу, дитина повинна відчувати любов кожного з батьків, тому що для нього це теж дуже складний період. Його ні в якому разі не можна змушувати вирішувати, кого він любить більше: маму чи тата.

Друга помилка, яка безпосередньо впливає на рішення про розлучення – недовіра до свого адвоката.

Можливо, ви чули про те, що з адвокатом з розлучень треба бути щирим, як в церкві на сповіді. Це дійсно так. Коли ваш сімейний адвокат знає ваш шлюб в найдрібніших подробицях, він зможе вибудувати ефективну лінію оборони. Немає сенсу замовчувати певні обставини або виправдовувати себе в очах людини, яка збирається вас захищати, оскільки в залі суду інша сторона почне задавати вам провокаційні питання, до яких ваш адвокат не буде готовий. На нашу професійного досвіду, ми не радимо вам відмовлятися від допомоги адвоката під час складного шлюборозлучного процесу.

Нерідко при розгляді справи про розлучення з вини чоловіка або при відсутності згоди між подружжям щодо батьківських прав і опікунства, сторона, яка відмовилася від послуг професійного адвоката, приймає неправильне рішення, або спотворює факти, що, в підсумку, призводить до зовсім несподіваних результатів. Адвокат же забезпечить вам відносно спокійний стан під час розлучення, турботу про всі ваші проблеми, і порадить кращі рішення, які полегшать процес розлучення.

Третя помилка – керуватися почуттями, а не розумом.

Безумовно, кожен шлюборозлучний процес супроводжується значним стресом і сильними емоціями. Однак не варто в такому стані приймати поспішні рішення. Обов’язково кілька разів подумайте, перш ніж дати волю емоціям, якщо у вас є діти. Адже після розлучення вам все одно доведеться контактувати з колишнім чоловіком або дружиною, ваші діти будуть продовжувати з ними спілкуватися. Якщо ж ви спочатку будете діяти лише на емоціях, намагаючись принизити, обдурити чоловіка, то якою буде ваша життя після розлучення? Словом, якщо ви плануєте бачитися з чоловіком після розлучення і хочете, щоб він продовжував спілкуватися з дітьми, постарайтеся контролювати свої емоції і приймати обдумані рішення під час розлучення.

В залі суду не обходиться без питань про інтимні сторони вашого подружнього життя.

Не дивно, що багато соромляться говорити про це в присутності незнайомих людей. І це четверта помилка при спробі розлучитися. Справа в тому, що ваше замішання і небажання відповідати на незручні питання гальмує шлюборозлучний процес, а також обмежує або навіть унеможливлює ефективний захист адвокатом вашої позиції. Яка задача суду? Вислухати обидві сторони і винести рішення по вашій справі. Якщо ж він не дізнається про вашу позицію з-за того, що вам соромно в чомусь признатися, рішення може бути не на вашу користь.

Крім того, ваше повне переконання у власній правоті теж не буде сприяти ухваленню рішення, як вигідно вам. Повна впевненість у тому, що тільки ваша позиція є правильною, може призвести до розчарування. Отже, надзвичайно важливо ретельно проаналізувати всю ситуацію і визначити не тільки ваші сильні, але і слабкі сторони.

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення в Києві зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

Чергова погана ідея, яка часто виникає під час розлучення – звернутися за порадою до родичів, тому що «їм зі сторони видніше».

Розлучення – це тільки ваша справа. Незважаючи на те, що друзі і родичі часто в курсі ваших сімейних гараздів та негараздів, не треба ними маніпулювати або без критики застосовувати всі їх дорогоцінні поради. Ви ж не збираєтеся, наприклад, відмовитися від аліментів на дитину з-за того, що ваш друг вважає це зайвим. Прислухайтеся тільки до себе і адвоката з розлучень.

Безумовно, існують ідеальні, «безболісні» розводи, коли подружжя домовляються між собою, вирішують питання аліментів, утримання та виховання спільних дітей і обходяться без судових розглядів. Але це не значить, що навіть у такому разі ви не можете помилитися. Рідко, але все ж буває таке, що один з подружжя зачіпає чутливі питання, про які ви навіть не могли подумати, і розпалює конфлікт виключно зі злості. Досягнення угоди під час розлучення буде успішним, якщо ви не станете нехтувати інтересами чоловіка чи дружини. В іншому випадку, ви можете настільки образити чоловіка, що замість мирної домовленості почуєте про оголошення війни.

Не дарма багато хто стверджують, що подружжя краще пізнають один одного під час розлучення і вже тоді показують, на що вони насправді здатні. Не варто недооцінювати супротивника. Коли ви будете в залі суду, будьте готові до того, що ваш колись терплячий і неконфліктний чоловік набереться мужності і відкриє самі незручні боку вашого шлюбу.

Остання помилка, одна з найпоширеніших в процесі розлучення, – показувати свою нинішню життя в соціальних мережах.

Багато розводяться подружжя викладають провокаційні фото і пости про своє життя, а також пишуть про думках і почуттях в мережі. Не забувайте, що вся подібна інформація може бути витлумачена по-різному і представлена суду в якості доказів ваших погроз, зради, безладного способу життя і т. д., тобто буде спрямована проти вас. І наостанок, будьте обережні з друзями. У самий невідповідний момент вони можуть стати на бік вашого чоловіка і давати свідчення не на вашу користь.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА
З РОЗЛУЧЕНЬ