10 способов защитить ваших детей

 

Якщо шлюб вашої мрії з громадянином(кою) іншої країни раптом перетворився на суцільне розчарування і непорозуміння, при цьому у вас є спільні діти, дізнайтеся, як захистити їх права при розлученні і забезпечити собі стабільне майбутнє.

Щороку тисячі українців у пошуках нової, більш щасливого життя, виїжджають за кордон, знайшовши роботу або уклавши шлюб з іноземцем. Однак подібні «шлюби мрії» теж досить часто розпадаються з різних причин. Якщо це ваш випадок, і ваша інтернаціональна сім’я не може більше існувати, дізнайтеся, як правильно розлучитися, вберегти себе в чужій країні і захистити ваших дітей.

Допомога адвоката з розлучення з іноземцем

Пам’ятайте, що навіть перебуваючи за кордоном, відчуваючи себе ізольовано, насилу спілкуючись з місцевими юристами іноземною мовою, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою.
Найчастіше перше питання, яке задають нам клієнти з-за кордону: як захистити моїх дітей? Що можна зробити, щоб їх права не порушувалися?
У нас є хороша новина: навіть у найбільш серйозних випадках, коли чоловік/дружина повертаються додому, а їх чоловік(а) втік, прихопивши з собою дитину, законодавство може допомогти. Незважаючи на те, що розлучення сильно травмує батьків, необхідно зберігати холоднокровність.

Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашим юристом у цивільних справах, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Як захистити дітей?

Наприклад, при дотриманні певних правил, ви зможете відстоювати своє право звертатися до суду в чужій країні. У різних державах існують різні вимоги до вас як іноземному громадянину, який бажає розпочати судочинство. Це дуже серйозне питання, оскільки сімейне право може сильно відрізнятися від українського, і це неодмінно торкнеться ваших фінансів.
Головне, подавати на розлучення в країні, яку ви вважаєте своїм будинком. Суд буде враховувати багато фактів, як то: скільки часу ви там проживаєте, де знаходиться ваша робота і де ви проводите більшу частину свого часу.
Також вам слід пам’ятати про те, що правова система іншої країни має свої нюанси. Наприклад, якщо дозвіл на роздільне проживання подружжя було видано в суді Іспанії, то, на відміну від інших європейських країн, також інші розпорядження повинні видаватися іспанським судом.

Тому необхідно ретельно готуватися до шлюборозлучного процесу за кордоном. Читайте далі десять важливих порад для батьків-іноземців на межі розлучення.

10 способів захистити ваших дітей:

1. Де б ви не знаходилися, звертайтеся за допомогою до хорошого місцевим юриста з досвідом в міжнародному сімейному праві.

Дуже важко встояти перед спокусою проконсультуватися у першого-ліпшого адвоката тільки з-за того, що він добре розмовляє вашою мовою, до того ж пропонує дешеві послуги. У вашому випадку необхідний хороший фахівець, навіть якщо він не знає ні російської, ні української. Зверніться в місцевий посольство або консульство і вони допоможуть вам знайти гідного юриста.

2. Що б ви не робили, переконайтеся, що час на вашому боці, а не на стороні вашого партнера.

У нас були випадки міжнародних розлучень, коли позовні заяви подавалися в різних країнах у різних часових поясах, і навіть одна секунда могла зіграти величезну роль. Якщо ви запізнилися з подачею документів, вашу справу може бути відхилено в самому початку.

3. Якщо ви не виключаєте можливість дружина(і) втекти з вашою дитиною, вам необхідно отримати вичерпну інформацію про ваших батьківських правах стосовно вивезення дітей за межі країни.

Одного разу ми консультували чоловіка, чия дружина втекла з дітьми до Франції після тривалого проживання в Канаді. Французький юрист запевнив його, що процедура розлучення зазвичай вирішує питання про опіку над дітьми.
На жаль, даючи подібний рада, адвокат не врахував значущість перших кількох годин у питаннях опіки над дітьми, або ускладнення, що виникають як тільки дитина перетнув кордон своєї країни. Коли чоловік подав заяву про повернення дітей на місце їх постійного проживання, суд постановив, що затримка в часі була надто великою і нічого не можна вдіяти.

4. Що б ви не робили, не намагайтеся не беріть усе в свої руки, і тим більше не втечіть з дітьми.

Нам телефонувала жінка, яка вивезла дітей за кордон без згоди батька, думаючи, що так вона збільшить свої шанси отримати опіку над ними. Насправді, сталося навпаки: закон зобов’язав її повернути дітей у країну їх постійного перебування.

5. Важливо відзначити, що існуючі правила перебування в країні не забороняють переміщення між країнами.

Одного разу ми працювали з батьком, який витребував вид на проживання для своєї дитини. Він був упевнений, що цей документ не дозволить дружині вивезти сина за межі країни. Як тільки мати переїхала, ми успішно відновили опікунство, але ми були змушені вдатися до складного міжнародного права, яке застосовується до нової країни перебування дитини. Якщо клієнт звернувся до нас раніше, не роблячи ніяких самостійних дій, він міг би запобігти виїзд дружини з дітьми за кордон. Навіть якщо існує декілька правових інструментів, необхідно використовувати їх вчасно.

6. Якщо ви впевнені, що у вас є законні підстави подавати на розлучення в Україні, як можна швидше зверніться в українську фірму, що спеціалізується на міжнародному сімейному праві.

7. Навіть незважаючи на те, що ваші діти є пріоритетом номер один, ви повинні пам’ятати, що в їх інтересах забезпечення вашого особистого майбутнього. Захистіть свої активи.

Особливо важливо це у випадку, якщо ваші ліквідні активи зберігаються на спільних рахунках: вам знадобиться час, перш ніж ви зважитеся продати майно або акції компаній, але вам вже зараз необхідно покривати свої витрати. По можливості, переконайтеся, що ваш чоловік не може одноосібно користуватися спільним рахунком.

8. Ви підозрюєте дружина в приховуванні активів? Ваш юрист по розділу майна може отримати судовий наказ про накладення арешту на активи у будь-якій точці України. До того ж ми можемо підключити зарубіжних бухгалтерів-криміналістів, які перевірять, чи не зберігає ваш багатий чоловік(а) гроші в офшорах.

9. Завжди намагайтеся тримати себе в руках і зберігати спокій. Це дуже нелегко, проте стримана поведінка допоможе вам уникнути допиту з пристрастю в суді.

10. Нарешті, не покладайтеся на власне розуміння або забобони з приводу сімейного законодавства. Кількість справ про опіку над дітьми стрімко зростає, а тому і закони можуть змінюватися відповідно.

Розлучення – це завжди важко, особливо якщо у вас є діти. В сучасному світі кількість міжнародних шлюбів зростає з кожним роком, а значить, зростає і число розлучень у таких сім’ях. Закони постійно змінюються, щоб справи вирішувалися якомога більш чесно і справедливо, в інтересах вас і дітей.

В залежності від прийнятого плану дій, результати справи можуть істотно відрізнятися, тому треба враховувати важливість своєчасного звернення до адвоката і оперативних дій. Краще рішення в потрібний час захистить ваші батьківські права і забезпечить стабільне фінансове майбутнє.

Коли на кін поставлено все, не забувайте про те, що є світло в кінці тунелю. Навіть якщо на час розлучення ви випадаєте з життя і не вірите в світле майбутнє, не забувайте про те, що це тимчасово. Сімейні адвокати завжди готові допомогти вам уникнути стресу і прийняти правильні рішення під час розлучення. Зверніться до нас за консультацією.

Адвокат з розлучень з іноземцем в Києві

Замовте зараз консультацію адвоката з розлучень з іноземцями
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ