Воспитание детей после развода

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

Деякі розлучення проходять спокійно: партнери залишаються дружні і виходять з розуміння, що просто шлюб не варто продовжувати далі. Однак, у більшості випадків, після розлучення, принаймні, один із подружжя не захоче мати нічого спільного з іншим. Коли мова йде про дітей, це рішення неможливо. Спільне виховання після розлучення можливо, але для цього необхідно прикласти зусилля. Пропонуємо вам три основних правила, щоб спільне виховання дітей проходило в нормальній обстановці.

Робіть все можливе, щоб уникати негативних емоцій і конфліктів

Гнів, розчарування і смуток, як правило, домінують при спілкуванні екс-подружжя, особливо незабаром після розлучення. Але вони непродуктивні. У можливих суперечках керуйтеся не емоціями, а необхідністю досягнення загальних цілей. Прислухайтеся до думки протилежної сторони і формуйте прохання, а не вимоги. Якщо емоції занадто сильні, щоб спокійно розмовляти, спілкуйтеся в письмовій формі.

Не скидайте на дітей накопичений негатив на колишнього партнера. Діти повинні знати причину розлучення (без подробиць), але залучення як союзника проти колишнього чоловіка неприемлимо. Краще поскаржтеся одному або психолога.

Створіть систему для дітей

Створення нової програми спільного виховання допоможе полегшити перехід на нові відносини дітям і всій родині. На початкових етапах, поясніть дітям, де вони будуть жити і ходити в школу. Постійно нагадуйте їм, що ви їх любите. Попереджайте дітей за день або два, коли вони будуть проводити час з іншим батьком.

Заздалегідь обговорюйте важливі дитячі питання

Домовтеся про спільні правила для дітей, які дотримуються в обох батьків: коли дитина лягає спати, що йому можна робити, які подарунки дарувати. Якщо є відмінності, їх теж необхідно обговорити, при цьому не принижуючи другого з батьків. З дітьми-підлітками необхідно сформувати загальну позицію і обговорити питання відвідуваності школи, наркоманії та сексуальності. Послідовне дотримання правил і узгодження покарань за певну поведінку, допоможе підліткам зрозуміти наслідки своїх дій.

Спільне виховання після розлучення не означає, що ви повинні бути найкращими друзями з екс-чоловіком. Тим не менш, робочі відносини допоможуть забезпечити стабільність для всієї родини та активну зв’язок зі своїми дітьми обох батьків.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА