С кем будет жить ваш кот после развода

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

Ваші улюблені вихованці давно стали членами сім’ї. Напевно ви навіть не замислювалися про те, що в разі розлучення кішку або собаку доведеться ділити. Між тим, наше законодавство визначає домашніх тварин, як майно, яке підлягає поділу. Як же захистити наших пухнастих друзів?

1. Документи. Якщо ваш вихованець зареєстрований, ретельно вивчіть документи – у них має бути вказано ім’я власника вашої кішки або собаки. Заодно перевірте запису ветеринара. Якщо ваш вихованець перебуває на обліку у лікаря, зробіть копії всіх довідок про щеплення. У вас повинні бути всі важливі документи. Якщо ви купили тварину до шлюбу, знайдіть договір купівлі-продажу, докази того, що тварина куплено за ваші особисті гроші, і будь-які інші папери, які підтверджують, що ви є законним власником вихованця.

2. Подумайте про спільну опіку. Навіть якщо закон називає домашня тварина майном, ви не зобов’язані так вважати. Подумайте про спільну опіку над вихованцем. Сімейне право дуже особливе та унікальне, і суд приймає розумне і здійсненне угоду, незалежно від того, чи є це рішення «правильним» з юридичної точки зору. Якщо у вас є діти, має сенс так само опікати і тварина.

3. Подбайте про їх старості. Якщо ви прийняли рішення про спільну опіку над твариною, пам’ятайте, що вам треба буде обговорити фінансову сторону змісту вихованця. Крім їжі і грумінгу, вам треба подбати про безтурботної старості тварини. В який момент життя кішки відвідування ветеринара буде коштувати вам найбільших витрат? Як ви будете приймати рішення про те, чи варто продовжувати лікування собаки або настав час відпустити її?

4. Співпереживайте. Не забувайте, що не тільки ви, але і ваш колишній чоловік прив’язалися до тварини. Точно так само і ваша кішка полюбила вас обох і буде сильно скучати за вами. Якщо ми дійсно вважаємо наших домашніх тварин членами сім’ї, то треба ставитися до них так само шанобливо і трепетно, відстоювати їх інтереси та робити якомога краще для них. Адже повне відсторонення батька або матері від дитини є найгіршим рішенням. Точно так само відбувається і з твариною. Іноді нам потрібно чимось пожертвувати і вийти із зони власного комфорту, щоб кішка або собака відчували себе в безпеці.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА