Павел Осадчий
Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення подружжя при розлученні зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

У житті кожної людини настає момент, коли він допомагає оточуючим його близьким або незнайомим людям. Хтось рятує життя, хтось піднімає жінці важку сумку на верхню полицю в поїзді, хтось обіймає дитину, коли він потребує підтримки. Допомагаючи людям, ми відчуваємо позитивні емоції.

Те ж саме відчуваю я, коли допомагаю клієнтам зберегти сім’ю або нормальні відносини в процесі розлучення.
Я не починав свою юридичну кар’єру, маючи намір стати сімейним адвокатом. Насправді, під час навчання на юридичному факультеті (1994-1999) я не особливо уважно вчив сімейне право. Я хотів бути міжнародним корпоративним комерційним адвокатом, носити костюм-трійку і укладати великі міжнародні угоди.

З часом, я зрозумів, що корпоративне право — це досить нудне заняття. Я вирішив не витрачати на це наступні 30 років свого життя і почав шукати щось більш захоплююче.

Ви, напевно, подумали, що мене привабила драма в залі суду, або пристрасні прохання встановити опіку над дитиною, або розплутування фінансових павутин сімейного бізнесу… аж Ніяк.

Люди майже щодня плачуть в моєму кабінеті. Не тому, що мої гонорари занадто високі… Вони плачуть тому, що переживають розлучення, який перевертає весь світ з ніг на голову, і вони потребують підтримки.

Якщо ви стикалися з розлученням, ви знаєте, що я маю на увазі. Страх є переважною. Як ви будете платити за рахунками? Якими будуть ваші стосунки з дітьми? Як друзі відреагують на розлучення?

Саме в цей момент – коли клієнтів долають найгірші емоції, вони вперше переступають поріг мого офісу. Я відчуваю, що можу відповісти на їх питання і направити їх у бік розв’язання правових завдань. Мене дуже радує можливість надати конкретну допомогу.
Я не лицар на білому коні. Я допомагаю клієнтам зрозуміти їх основні проблеми, розставити пріоритети і знайти нестандартні рішення, які підійдуть для кожного члена сім’ї.

Іноді, люди, які до мене звернулися отримують направлення до інших фахівців, які можуть допомогти, наприклад, до психолога – для опрацювання емоційних проблем, фінансового спеціаліста для вирішення питань власності та підтримки, і дитячого психолога – для складання найкращого плану подальшого виховання дітей.

Я всіляко підтримую клієнтів, щоб вони могли пройти через розлучення з найменшим збитком (фінансових і емоційним). З моєю допомогою вони аналізують свій вибір, розбираються в спектрі юридичних питань та беруть участь у вирішенні складних спорів.

Я практикую сімейне право, тому що моє покликання – допомагати людям. З моєю допомогою, люди закривають двері в минуле і готові відкрити двері в майбутнє.

Як говорить прислів’я, «людина вчиться на своїх помилках», і хоча це не самий приємний спосіб отримати знання, проте дуже дієвий. Незважаючи на це, в житті є ситуації, як, наприклад, шлюборозлучний процес, коли не можна дозволяти собі помилятися тому, що набутий з власних помилок досвід навряд чи в майбутньому стане в нагоді, а повернути все назад не вдасться. Опустимо опис певних типів поведінки під час розлучення, і відразу перейдемо до їх негативних наслідків, щоб їх можна було заздалегідь виявити і вжити заходів.

Перша з найпоширеніших помилок під час розлучення – маніпулювання дітьми в переговорах між батьками.

На жаль, вкрай рідко подружжя знаходять в собі сили спокійно все обговорювати та приймати рішення щодо утримання та виховання дитини, не втягуючи в конфлікт сама чадо. Батьки майже завжди забувають про те, що найважливіше, як у сім’ї, так і поза шлюбом, це добробут їхньої дитини, і з цієї причини найчастіше відбувається ізоляція одного з батьків. Це призводить до негативного ставлення спадкоємця до іншого з батьків, приниження, зменшення ролі батька чи матері в його очах, хоча насправді розлучення не має настільки згубно впливати на відносини дитини з матір’ю і батьком.

Коли батьки залучають дитину в конфлікт, це може не тільки здорово загострити проблему, але і, насамперед, негативно позначитися на розвитку сина або дочки і його відношенні до обом батькам. Навіть під час розірвання шлюбу, дитина повинна відчувати любов кожного з батьків, тому що для нього це теж дуже складний період. Його ні в якому разі не можна змушувати вирішувати, кого він любить більше: маму чи тата.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА
З РОЗЛУЧЕНЬ