Как распланировать важные события после развода

Ви не потрапили на шкільне виступ вашої дитини, тому що екс-дружина забула вам про це сказати? Ви засмучені? Їй часто теж ніяково через те, що важлива інформація не дійшла до вас. Планування свят та інших заходів, пов’язаних з дітьми, може стати важким завданням для будь-якої сім’ї. Але проблем стає ще більше, якщо батьки в розлученні. Так де ж рішення?

Що таке «книга зв’язку»?

Протягом багатьох років я пропонував клієнтам, які нещодавно розлучилися, використовувати «книгу зв’язку». Один з батьків купує чистий альбом і дружини використовують його для запису пропозицій та обговорення будь-яких змін щодо спілкування, хвороби дітей, їх досягнень, проблем дисципліни в школі та майбутніх подій в їх житті. Я пропоную батькам прикрасити книгу фотографіями дітей на зовнішній стороні альбому (нагадування батькам – зосередиться на користь своїх спадкоємців) і показати альбом дітям, коли вони виростуть. Це буде заохочувати батьків ставитися з повагою один до одного, так як їх діти прочитають в майбутньому цю книгу.

Google в допомогу

Сучасна версія книги зв’язку — це календар Google або інша схожа онлайн-програма. Старшим дітям можна дозволити доступ до календаря, як і будь-якої третьої сторони (медіатора, вихователю, юриста, адвоката, дідусям і бабусям) за домовленістю між вами з колишнім партнером.

Краще всього, якщо ви можете спілкуватися відкрито один з одним під час особистої зустрічі, телефоном чи через електронну пошту, але часто це неможливо. Особливо відразу після розірвання шлюбу. Емоції дуже сильні для прямого спілкування. Отже, спробуйте іншу систему.

Звичайно, система працює тільки при обопільному бажанні. Навіть якщо ваш колишній партнер не тримає вас у курсі подій, просто зробіть це самі.

Чи використовуєте ви «книгу зв’язку», календар Google, електронну пошту, зустрічі або телефонні дзвінки, знайдіть спосіб спілкуватися з повагою один до одного. Якщо ви не прикладете до цього зусилля, ваші діти будуть страждати. Вони заслуговують батьків, які відкладуть у бік свій егоїзм і особисті почуття по відношенню один до одного і знайдуть спосіб спілкуватися заради них.

Сімейний адвокат в Києві

Замовте зараз консультацію сімейного адвоката
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ