Медиация: убеждайтесь в том, что вас правильно услышали

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

Найбільша проблема у спілкуванні – це ілюзія, ніби воно відбувається (Джордж Бернард Шоу).

Медіація це: ви сидите в невеликій кімнаті, де крім вас знаходиться ваш екс-партнер і абсолютно незнайома людина, з яким вам належить обговорювати, наприклад, власних дітей. Якщо ви не досягли угоди в короткі терміни, цей незнайомець запропонує об’єктивну точку зору на майбутнє ваших дітей.

Тому життєво необхідно на 100% переконатися в тому, що медіатор почув вас правильно. Розмова з експертом не означає, що бесіда насправді відбувається. Це ваш обов’язок – переконатися в тому, що вас чують.

Найбільша проблема такого спілкування в тому, що клієнти використовують в розмові дуже багато займенників, щоб слухач не втратив нитку розмови. Але на практиці все відбувається навпаки. Коли медіатор в черговий раз чує «вона» або «її», він втрачається. Незрозуміло, говорить клієнт про колишній дружині, тещі, однією зі своїх дочок, тітки або няні. Посередник сотні разів чує подібні пропозиції: «Він ніколи не хоче проводити з ним час. Він скасовує зустріч в останній момент і ранить його почуття». Якщо не знати, що один з них батько, а інший син, можна і не здогадатися про те, хто є хто в цій складній ситуації.

Суть в тому, щоб говорити чітко і ясно, використовуючи імена або родинні зв’язки. Тільки так він зможе почути і правильно зрозуміти.

Використовуйте слова мама, бабуся, няня – їх просто запам’ятати і зрозуміти. Називайте дітей по іменах, а згадка інших членів сім’ї зводите до вказівкою родинного зв’язку. Пам’ятайте, що тільки ви можете гарантувати, що вас почують правильно, і дозволити іншим чути вас.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА