У «Сімейних консультантів» можна правильно скласти заповіт або довести його справжність

В жовтні 2013 року, «Сімейні консультанти» запустили новий сервіс щодо складання заповітів, податків на спадщину, дорученнями та доведенню заповітів.

Адвокати в «Сімейних консультантів» в найкоротші терміни нададуть вам професійну допомогу і підтримку, незалежно від того, чи збираєтеся ви написати новий заповіт, або оскаржити існуюче. Запишіться на прийом в нашому офісі, і приходьте на першу консультацію, щоб обговорити вашу справу.

Ольга Осадча — адвокат по спадщині. Має 15-річний досвід роботи з заповітами, податковими трастами і справами у сфері спадкового права. Крім того, вона є повноправним членом Суспільства практикуючих фахівців в області трастових і майнових питань (STEP).

Ольга працює з персоналізованими Заповітами, пов’язаними з плануванням спадщини і довірчими відносинами, які передають багатство наступному поколінню. Наш юрист у спадок також консультує з багатьох аспектів життя в майбутньому, а саме: доручення, дія якої не припиняється внаслідок визнання довірителя недієздатним. Крім того, в її компетенції всі аспекти управління майном і заповітами.

Юлія Чубенко — одна з приватних адвокатів «Сімейних консультантів», яка працює в Києві. Вона є повноправним членом Суспільства практикуючих фахівців в області трастових і майнових питань (STEP) з більш ніж 12-річним досвідом роботи з заповітами, податками, трастами та майновим плануванням.

Також вона досвідчений спеціаліст з оформлення довіреностей на випадок втрати дієздатності, питань опікунської суду, в тому числі оподатковуваних майна та затвердження заповіту.

Запишіться на консультацію наших експертів щодо складання заповітів, податків на спадщину, доверительству і доведення автентичності документів.

Адвокат по спадщині в Києві.

Дзвоніть і замовте консультацію адвоката у спадок.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ