0+


ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
$18 000 000

ПОВЕРНУТО ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ

0%


УСПІШНИХ СПРАВ
10 600

ВИРІШЕНИХ СПОРІВСімейний адвокат

Сімейний адвокат – партнер, який зробить вас сильніше. Сімейний юрист.

Досвідчені сімейні адвокати з 18-річним стажем у галузі сімейного права надають кваліфіковані й доступні юридичні послуги в Києві. Кращий юрист по сімейних справах!


Адвокат з поділу майна

Сімейні спори перестануть приносити вам клопоти. Довірте їх вирішення нам

Двох однакових розлучних процесів не буває, як і чарівної формули, за якою можна відразу поділити майно. У компанії «Сімейні консультанти» вам кваліфіковано допоможуть вирішити це складне питання, оскільки ми володіємо величезним досвідом у цій сфері.


Міжнародне сімейне право

Кращий сімейний адвокат! Відсвяткуємо Вашу перемогу разом!

Питання будь-якої складності. Тільки ефективні послуги та законні методи. Клієнти з різних країн звертаються за допомогою до нас, тому що довіряють нашому багатому досвіду з ведення справ за кордоном.


Розлучення і діти

Оспорювання батьківства, стягнення аліментів – все на ваших умовах!

Зведемо нанівець спір по дитині! Юрист з прав дитини захистить і забезпечить гідне дитинство. Вирішуємо спори про дітей швидше, ніж ваша дитина подорослішає. У компанії «Сімейні консультанти» є окремий напрямок у справах дітей, де фахівці консультують наших клієнтів-батьків, допомагаючи вирішити проблеми піклування, виплати аліментів, відвідувань тощо.


СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ. СІМЕЙНИЙ ЮРИСТ. ПРАЦЮЄМО ПІД КЛЮЧ, БЕЗ ВАШОЇ УЧАСТІ.ВАС НЕ БУДУТЬ БІЛЬШЕ ТУРБУВАТИ СІМЕЙНІ СВАРКИ. ДОРУЧІТЬ ЇХ ВИРІШЕННЯ НАМ

Своє добре ім’я ми здобули завдяки нашій бездоганній діяльності у вирішенні сімейних спорів.

Потрібен сімейний адвокат або адвокат з розлучень? Складаєте шлюбний договір? Пишете або оскаржуєте заповіт? Потрібна підтримка юриста в розлученні або інших питаннях сімейного права?

Команда адвокатів «Сімейні консультанти» знаходиться в Києві й охоче прийде вам на допомогу.
ЩО РОБИМО?


sign2– Адвокати з розлучень “Сімейні консультанти”: послуги та консультації юристів із сімейного права

“Сімейні консультанти” – це компанія найкращих юристів з сімейного права, власником і засновником якої є Павло Осадчий, професіонал з 18-річним юридичним стажем, найкращий практикуючий сімейний адвокат.

Адвокати компанії «Сімейні консультанти» дорожать своєю репутацією, завойованою протягом багаторічної практики у сфері сімейного права.

– Працюємо у всіх сферах сімейного права!

Кожен сімейний адвокат і юрист у “Сімейних консультантах” використовує всі можливі засоби, щоб допомогти клієнтові вирішити проблему, що виникла у шлюбі, швидко та з мінімальними витратами.

Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашими адвокатами з розірвання шлюбу, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами:

Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

– Чому саме сімейний адвокат із “Сімейні консультанти”?

Сімейні адвокати нашої компанії вже допомогли більш ніж 12 000 клієнтів вирішити питання, пов’язані зі шлюбом.

ЗМІ називають юристів “Сімейних консультантів” одними з найкращих експертів у галузі сімейного права, шлюбів і розлучень.

– Досвід роботи в сімейному праві понад 18 років! Беремося навіть за дуже складні ситуації!

У практиці адвокатів “Сімейні консультанти” розлучні процеси в Україні та за кордоном, сімейні спори, поділ майна, питання опіки над дітьми та виплати аліментів. Також ми допоможемо вирішити питання зі спадщиною, правильно скласти шлюбний договір і заповіт. Крім того, наші сімейні адвокати роз’яснять ваші права в цивільному шлюбі і співжитті, та вирішать практично всі питання, що виникли через розрив подібних відносин.

– Ви вже вирішили звернутися до «Сімейні консультанти». Тепер всі проблеми за вас буде вирішувати адвокат по сімейних справах!

Ми залучаємо експертів і вузьких спеціалістів, щоб вирішити ваш сімейний спір швидко і якісно, з мінімальними витратами грошей і часу.

ЧИТАЙТЕ ДЕТАЛЬНІШЕ →
ЯК МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ВАМ:

  • Досвідчені сімейні адвокати


    Співробітники адвокатської компанії мають 18-річний досвід юридичного супроводу бізнесу і захисту законних прав та інтересів приватних клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо свої навички і знання.


  • Доступні ціни


    Вартість юридичних послуг у нашій компанії на 15% нижча від аналогів, а якість консультацій і кваліфікація наших адвокатів на порядок вищі. Наш досвід роботи дозволяє надавати якісні юридичні послуги недорого і кваліфіковано.


  • Ми працюємо для вас


    Адвокатська компанія “Сімейні консультанти” чітко і швидко аналізує поставлені завдання і пропонує оптимальні рішення, дбаючи про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений консультаціями та отриманим результатом.ОСТАННІ НОВИНИ & ВІДГУКИ ПРО СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВБагато українців перебувають в неофіційному шлюбі, який називають «цивільним». Це не зовсім точне правове визначення подібних відносин, оскільки справжнім «цивільним» шлюбом вважається лише той, що зареєстрований згідно з українським законодавством

В процесі розподілу майна подружжя, судом завжди враховується правовий режим власності чоловіка та дружини. Річ у тому, що є таке поняття як «особиста власність» і вона не може бути розділеною, тому що належить тільки комусь одному, персонально

Українське законодавство передбачає утримання колишньої дружини (рідше – чоловіка) крім виплати аліментів на спільних малолітніх дітей. Звісно, це трапляється не завжди, але може бути. Тому давайте розглянемо правові норми стосовно таких виплат та від чого все це залежить

В Україні чимало розлучень. В більшості випадків подружжя проходить процедуру розірвання шлюбу через суд, яка чітко встановлена чинним законодавством. Існує два види провадження:

• окреме (стосується пар, які по взаємній згоді подали спільну заяву, але мають неповнолітню дитину/дітей);

• позовне (розпочинається на підставі позову, який був поданий одним з подружжя).

У випадку, коли боржник не віддає своєчасно борг, на майно, яке є спільною власністю подружжя, може бути накладено стягнення. Це складає певні ризики для сім’ї, бо законом передбачена спільна відповідальність подружжя за боргами. Тому, якщо чоловік чи жінка стали «залежними» від боргів, часто звертаються до кредиторів та не квапляться з віддаванням кредиту, мають залежність від азартних ігор та т.п., другому з подружжя слід завчасно захистити свої права та уникнути ризиків.

В Законі України «Про іпотеку» зазначено, що на предмет іпотеки можливий перехід права власності: зміна іпотекодавця на іншу особу, яка отримує всі права і несе всі обов`язки свого попередника за іпотечним договором у тому обсязі та на тих самих умовах, які існували від початку укладання іпотечної угоди. Керуючись цим, можна внести зміни в іпотечний договір щодо зміни іпотекодавця та не відкладати розподіл іпотеки надовго.НАШІ СІМЕЙНІ АДВОКАТИ


ПОЧАТИ РОЗЛУЧЕННЯ НЕГАЙНО


Заповніть форму нижче, щоб почати нове життя.