0+
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

$18 000 000

ПОВЕРНУТО ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ
0%
УСПІШНИХ СПРАВ

10 600

ВИРІШЕНИХ СПОРІВ

Сімейний адвокат

Сімейний адвокат – партнер, який зробить вас сильніше. Сімейний юрист.

Досвідчені сімейні адвокати з 18-річним стажем у галузі сімейного права надають кваліфіковані й доступні юридичні послуги в Києві. Кращий юрист по сімейних справах!

Адвокат з поділу майна

Сімейні спори перестануть приносити вам клопоти. Довірте їх вирішення нам

Двох однакових розлучних процесів не буває, як і чарівної формули, за якою можна відразу поділити майно. У компанії «Сімейні консультанти» вам кваліфіковано допоможуть вирішити це складне питання, оскільки ми володіємо величезним досвідом у цій сфері.

Міжнародне сімейне право

Кращий сімейний адвокат! Відсвяткуємо Вашу перемогу разом!

Питання будь-якої складності. Тільки ефективні послуги та законні методи. Клієнти з різних країн звертаються за допомогою до нас, тому що довіряють нашому багатому досвіду з ведення справ за кордоном.

Розлучення і діти

Оспорювання батьківства, стягнення аліментів – все на ваших умовах!

Зведемо нанівець спір по дитині! Юрист з прав дитини захистить і забезпечить гідне дитинство. Вирішуємо спори про дітей швидше, ніж ваша дитина подорослішає. У компанії «Сімейні консультанти» є окремий напрямок у справах дітей, де фахівці консультують наших клієнтів-батьків, допомагаючи вирішити проблеми піклування, виплати аліментів, відвідувань тощо.

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ. СІМЕЙНИЙ ЮРИСТ. ПРАЦЮЄМО ПІД КЛЮЧ, БЕЗ ВАШОЇ УЧАСТІ.

ВАС НЕ БУДУТЬ БІЛЬШЕ ТУРБУВАТИ СІМЕЙНІ СВАРКИ. ДОРУЧІТЬ ЇХ ВИРІШЕННЯ НАМ

Своє добре ім’я ми здобули завдяки нашій бездоганній діяльності у вирішенні сімейних спорів.

Потрібен сімейний адвокат або адвокат з розлучень? Складаєте шлюбний договір? Пишете або оскаржуєте заповіт? Потрібна підтримка юриста в розлученні або інших питаннях сімейного права?

Команда адвокатів «Сімейні консультанти» знаходиться в Києві й охоче прийде вам на допомогу.

ЩО РОБИМО?

sign2

– Адвокати з розлучень “Сімейні консультанти”: послуги та консультації юристів із сімейного права

“Сімейні консультанти” – це компанія найкращих юристів з сімейного права, власником і засновником якої є Павло Осадчий, професіонал з 18-річним юридичним стажем, найкращий практикуючий сімейний адвокат.

Адвокати компанії «Сімейні консультанти» дорожать своєю репутацією, завойованою протягом багаторічної практики у сфері сімейного права.

– Працюємо у всіх сферах сімейного права!

Кожен сімейний адвокат і юрист у “Сімейних консультантах” використовує всі можливі засоби, щоб допомогти клієнтові вирішити проблему, що виникла у шлюбі, швидко та з мінімальними витратами.

Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашими адвокатами з розірвання шлюбу, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами:

Тел.: 067 455-35-29
Тел.: 050 904-51-03
Тел.: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

– Чому саме сімейний адвокат із “Сімейні консультанти”?

Сімейні адвокати нашої компанії вже допомогли більш ніж 12 000 клієнтів вирішити питання, пов’язані зі шлюбом.

ЗМІ називають юристів “Сімейних консультантів” одними з найкращих експертів у галузі сімейного права, шлюбів і розлучень.

– Досвід роботи в сімейному праві понад 18 років! Беремося навіть за дуже складні ситуації!

У практиці адвокатів “Сімейні консультанти” розлучні процеси в Україні та за кордоном, сімейні спори, поділ майна, питання опіки над дітьми та виплати аліментів. Також ми допоможемо вирішити питання зі спадщиною, правильно скласти шлюбний договір і заповіт. Крім того, наші сімейні адвокати роз’яснять ваші права в цивільному шлюбі і співжитті, та вирішать практично всі питання, що виникли через розрив подібних відносин.

– Ви вже вирішили звернутися до «Сімейні консультанти». Тепер всі проблеми за вас буде вирішувати адвокат по сімейних справах!

Ми залучаємо експертів і вузьких спеціалістів, щоб вирішити ваш сімейний спір швидко і якісно, з мінімальними витратами грошей і часу.

ЧИТАЙТЕ ДЕТАЛЬНІШЕ →

ЯК МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ВАМ:

  • Досвідчені сімейні адвокати

    Співробітники адвокатської компанії мають 18-річний досвід юридичного супроводу бізнесу і захисту законних прав та інтересів приватних клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо свої навички і знання.

  • Доступні ціни

    Вартість юридичних послуг у нашій компанії на 15% нижча від аналогів, а якість консультацій і кваліфікація наших адвокатів на порядок вищі. Наш досвід роботи дозволяє надавати якісні юридичні послуги недорого і кваліфіковано.

  • Ми працюємо для вас

    Адвокатська компанія “Сімейні консультанти” чітко і швидко аналізує поставлені завдання і пропонує оптимальні рішення, дбаючи про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений консультаціями та отриманим результатом.

ОСТАННІ НОВИНИ & ВІДГУКИ ПРО СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ

В Україні створюватимуться притулки для осіб, постраждалих від домашнього насильства. Це будуть місця безпечного

Більшість батьків, які щойно почали розлучний процес, ставлять мені одне і те ж питання: «Що ми скажемо дітям

Я відчуваю, що треба подати на розлучення і покінчити, нарешті, з цим так званим шлюбом. Але як же мені знати напевно?

Ваші улюблені вихованці давно стали членами сім’ї. Напевно ви навіть не замислювалися над тим, що в разі розлучення кішку

Деякі розлучення відбуваються спокійно: партнери підтримують дружні відносини й виходять з розуміння того, що шлюб

Практично всі суди зобов’язують вас пройти через металодетектор на вході. У деяких випадках, вас можуть

НАШІ СІМЕЙНІ АДВОКАТИ

ПОЧАТИ РОЗЛУЧЕННЯ НЕГАЙНО

Заповніть форму нижче, щоб почати нове життя.