П
Скільки це мені коштуватиме?
ВНа відміну від багатьох адвокатів, які пред’являють рахунки за годину роботи, ми зазвичай беремо фіксовану плату за кожну конкретну послугу. Фіксовані збори стягуються за кожен етап розлучного процесу. Наприклад, ми можемо вказати вам фіксовану плату за судовий розгляд, накладення арешту на майно, апеляцію або просто перевірку доказів у вашому випадку (також відому як «розкриття інформації стосовно майна»). Це приносить користь клієнтам, оскільки ви знаєте, скільки заплатите, незалежно від того, як довго триває процедура розлучення. Поговоривши з нами, ви зможете дізнатися фіксовану суму за конкретну послугу.
П
Які види оплати ви приймаєте?
ВМи приймаємо всі форми оплати, в тому числі готівку, кредитні картки, грошові перекази тощо. Під час надання послуг у складних справах, пов’язаних із розділом значного за вартістю майна подружжя, ми попросимо вас внести депозит, відомий як «запорука успіху», щоб оплачувати збори та інші витрати. Плата і розмір необхідної фіксованої застави будуть залежати від складності питання.
П
Скільки коштує участь адвокатів?
ВКлієнти також оплачують будь-які витрати, що виникли в ході розгляду справи. Вони називаються «виплатами» і включають такі різноманітні витрати, як послуги поштового зв’язку, мито і збори за подання позовних заяв до суду (якщо такі є), транспортні витрати (якщо участь у розлучному процесі – за межами міста), плату за копіювання тощо.

Зателефонуйте нам за номером

+38(067) 455-35-29 для безкоштовної консультації по телефону!

– ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ –