ЯК РОЗДІЛИТИ МАЙНО В КИЄВІ
Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розділ майна подружжя при розлученні зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.
Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]
Замовлення послуги онлайн 24 години
АДВОКАТ ПО РОЗЛУЧЕННЮ ДОПОМОЖЕ РОЗДІЛИТИ МАЙНО В КИЄВІ
Законний шлюб передбачає, що чоловік і дружина є рівноправними власниками майна, набутого в цій родині одним або обома подружжям, якщо не обумовлено інше. Будь-яке майно, яке було куплено/подароване одному з подружжя до шлюбу, вважається його особистою власністю.
До числа спільних подружніх активів належать, зокрема, заробітна плата чоловіка та дружини, доходи від спільного і особистого майна кожного з подружжя або кошти на спільному відкритому рахунку в банку. Подружжя зобов’язані співпрацювати у керуванні спільною власністю; однак, і чоловік, і дружина мають право самостійно керувати спільно нажитим майном.
ЯКИМИ СПОСОБАМИ ДІЛИТЬСЯ МАЙНО ПОДРУЖЖЯ У КИЄВІ
Процес розірвання шлюбу передбачає поділ спільного майна подружжя. Протягом встановленого законом строку, ніхто з подружжя не може вимагати частку в сімейних активах, а також розпоряджатися або брати на себе зобов’язання щодо розпорядження спільним майном або конкретними його предметом.
Два основних способи розподілу спільного майна:
- в судовому порядку в процесі розлучення, за умови, що це не вплине на терміни винесення рішення про розірвання шлюбу;
- шляхом подачі в суд окремої заяви про розділі.
У випадках, коли між подружжям не виникає спорів щодо поділу майна, достатньо скласти та підписати відповідну угоду. Однак слід пам’ятати, що якщо таким спільним майном є нерухомість, то договір про поділ повинен бути складений у формі нотаріального акту.
Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення в Києві зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.
Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]
Замовлення послуги онлайн 24 години
ЯК ВІДІЙТИ ВІД ПРИНЦИПУ РІВНОСТІ ЧАСТОК
Згідно з положеннями закону, обоє мають право на рівні частки у спільному майні, тому чоловік і дружина повинні отримати нажите в рівному обсязі. Однак, з поважних причин, кожен з подружжя також має право вимагати поділу майна не в рівних частках, а в залежності від того, скільки коштів кожен з подружжя вклав у це майно, тобто просити суд відійти від принципу рівності часток подружжя.
Суд визначає, в якій мірі чоловік і дружина сприяли створенню спільного майна та особистий внесок кожного з них у виховання дітей або ведення спільного господарства. Крім того, чоловік або дружина мають право вимагати відшкодування витрат із спільного на особисте майно кожного з них, за винятком витрат на особисте майно, що приносить дохід.
Також подружжя мають право вимагати відшкодування витрат з особистого на спільне майно, якщо ці кошти не були витрачені на сім’ю і не збільшили вартість особистої власності на момент припинення спільності. Відшкодування витрат відбувається в процесі розірвання шлюбу, однак суд може зажадати зробити це раніше, якщо від цього буде залежати добробут сім’ї.
Адвокат з поділу майна
Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]
ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА
З ПОДІЛУ МАЙНА