Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу, зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами:
Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]
Замовлення послуги онлайн 24 години
Поділ спільного майна при розлученні – це завжди стрес і негативні емоції. Однак у жодному разі не можна забувати про фінансові потреби чоловіка та дружини, і особливо дітей. Двох однакових розлучних процесів не буває, як і чарівної формули, за якою можна поділити майно після розлучення. У компанії «Сімейні консультанти» вам кваліфіковано допоможуть вирішити це складне питання, оскільки ми володіємо величезним досвідом у цій сфері поділу майна подружжя.
Поділ майна подружжя
У першу чергу при розлученні ми розглянемо необхідність задовольнити, в рамках розумного, грошові потреби пари. До речі кажучи, проступки подружжя дуже рідко впливають на фінансову сторону розлучення: перелюбство не є підставою для призначення більшої частки одному з подружжя, наприклад, під час поділу квартири при розлученні. Всі доходи й активи сторін при розлученні й поділ майна повинні бути кількісно оцінені. Також потрібно прийняти рішення щодо майбутніх потреб подружжя та їхніх дітей.
Поділ майна в цивільному шлюбі
Пари, які проживають у цивільному шлюбі, також можуть поділити майно. Можна досягти угоди про поділ усіх активів, таких як нерухомість, ділові інтереси, інвестиції в компанії, трасти, офшорні активи, а також доходи обох сторін, у тому числі майбутній прибуток та інше спільно нажите майно. Фінансові розрахунки повинні бути гнучкими і справедливими для обох сторін. Виплата допомоги по догляду за дитиною, одноразові виплати, передача майна і трансферти акцій будуть здійснюватися відповідно до угоди або за розпорядженням суду. «Сімейні консультанти» розглядають ці питання з допомогою адвокатів із поділу майна, і судових бухгалтерів.
Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч у Києві з нашим адвокатом із поділу майна при розлученні, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами:
Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]
Як ділиться майно при розлученні?
Розлучення, поділ майна та фінансове врегулювання при розлученні – це складні завдання, які може вирішити лише кваліфікований адвокат із поділу майна. Поділ майна при розлученні подружжя, де є діти, зазвичай не відрізняється від випадків, коли пара не має дітей. Установленої формули для поділу активів не існує. Як ділиться квартира при розлученні? Поділ майна при розлученні не повинен викликати хвилювань, наприклад, квартира, придбана у шлюбі, повинна ділитися порівну. Але складнощі виникають, коли парі належить кілька об’єктів. У таких випадках інструментом для вирішення спору між подружжям часто виступає угода про поділ майна подружжя, або іншими словами договір про поділ майна, нажитого в шлюбі. Утримання подружжя й аліменти на дитину у кожному випадку будуть розраховуватися залежно від конкретних фактів і цифр конкретної розлучної справи. Закон постійно змінюється, але незмінними залишаються три питання:
- Як відбувається розподіл майна при розлученні?
- Що означає справедливий поділ майна при розлученні для вашої конкретної пари і дітей?
- Наскільки ви обидва дійсно потребуєте поділу майна при розлученні і як за законом розподілити між вами доходи й активи?
У більшості випадків при поділі спільного майна подружжя, активи легко ідентифікуються та оцінюються, розкриваються доходи, бюджети витрат і потреби в капіталі для обох сторін. Зазвичай після переговорів сторони досягають угоди про те, як відбудеться розірвання шлюбу та поділ майна. Труднощі можуть виникати в складніших випадках, наприклад: невідомо де знаходяться активи, у скільки вони реально оцінюються, якщо оскаржуються; чи розглядаються вони в законодавстві як «шлюбні» чи «не шлюбні». Наприклад, чи були вони зароблені до шлюбу, після розставання, або отримані як сімейні подарунки, чи спадщина; якою мірою всі активи повинні розподілятися і в яких пропорціях; чи є активи ліквідними і такими, що легко реалізуються; що робити з іпотекою при розлученні.
Як відбувається поділ майна при розірванні шлюбу
У випадках осіб з високим рівнем доходу, притягуються відсотки від різних типів трастів, у тому числі в офшорах, а також компанії, створені до чи після шлюбу, і відсотки від офшорних активів, які нелегко поділити навіть за допомогою українського судового рішення. У випадках зі складними активами, справа може початися з обговорення того, яка країна запропонує найкраще рішення, і якщо це Україна – для захисту статусу-кво може застосовуватися заборона та інші дії до моменту завершення справи про поділ спільно нажитого майна.
Для вирішення виниклого спору треба підготувати позовну заяву про поділ майна. У всіх випадках, на початковому етапі в українському суді необхідно вимагати від обох сторін повного і відвертого розголошення майна, як один перед одним, так і перед судом. Усі доходи і активи сторін будуть враховані, в тому числі – в складніших випадках – частки в компаніях, трасти, майно, розподіл доходів з усіх джерел, активи в офшорах, нерухомість і цінності.
Украй важливо оцінювати не тільки швидкі короткострокові зміни, які тягне за собою поділ спільно нажитого в шлюбі майна, наприклад, фінансування судових розглядів, утримання подружжя і дітей, але і довгострокові майбутні потреби обох партнерів і їхніх спадкоємців. Якщо вам вистачає коштів, щоб розірвати всі зв’язки, результатом може бути «чисте розлучення». Але навіть у такому разі певної формули не існує. Поділ 50:50 може бути лише відправною точкою. Якщо «чистий розрив» неможливий, можна розглянути варіант тривалого утримання, чи то воно буде довічним, чи до повторного шлюбу, або на період, погоджений або призначений судом, про що домовитися в підписаній сторонами угоді про розподіл майна подружжя.
Врегулювання поділу майна подружжя
Іноді, під впливом емоцій через розлучення, партнери відмовляються розкривати інформацію про свої доходи, або навмисно приховують активи, або ж свідомо применшують їх. Часом прибуток не виявляється взагалі. Тут-то і з’являється наша команда судових бухгалтерів. Зазвичай у сімейних юридичних фірмах не буває таких фахівців, тому про нашу команду бухгалтерів під керівництвом Ігоря Цукера передають «з вуст у вуста», а його послуги оцінили всі клієнти «Сімейних консультантів». Все тому, що на першій консультації бухгалтери повідомляють про ймовірні масштаби і характер справи про поділ майна у шлюбі.
Наші судові бухгалтери також можуть дати пораду щодо ймовірної вартості бізнесу клієнта, акцій, інвестицій, довірчої власності в контексті розлучення або звичайного поділу квартири після розлучення. Вони також рекомендують способи надання активів компанії, майна або трасту для фінансування розлучного процесу відповідно до Сімейного кодексу в частині поділу майна.
В усіх офісах «Сімейних консультантів» є досвідчені адвокати з розподілу спільно нажитого майна подружжя, які спеціалізуються на складних або великих справах, пов’язаних із приватним капіталом, і всі наші адвокати з розділу майна розуміють, як підійти до справи з точки зору як годувальника сім’ї, так і домогосподарки, чітко знають як ділити майно при розлученні або проведуть розділ майна без розлучення.
У будь-якому випадку, ми робимо все можливе, щоб допомогти вам із поділом майна при розлученні, чи то переговорами, посередництвом, співпрацею чи арбітражем, працюючи разом з іншими висококваліфікованими фахівцями, такими як адвокати та юристи з розділу майна, оцінювачі та консультанти. Бувають розлучні процеси, в яких без суду не обійтися. Вам не треба цього боятися.
Репутація нашої компанії формувалася протягом 18 років, за які ми зросли, ставши найбільшою в країні спеціалізованою сімейною юридичною практикою з поділу майна подружжя при розлученні.
Адвокат із поділу майна в Києві
Є запитання? Ставте.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]
ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ