Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати процедуру розлучення подружжя зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


Розлучення, розділ майна, аліменти в Донецьку «ДНР»

Якщо подружжя бажають розлучитися, то за чинним Законодавством здійснити це можливо через органи Загсу або за допомогою судового розгляду. Перший, більш простий спосіб, прийнятний для тих, хто вирішив обопільно розірвати союз, або один з подружжя офіційно вважається зниклим. Недієздатність одного з подружжя також дає право розлучитися через ЗАГС, подавши заяву в односторонньому порядку. Однак враховуються й інші обставини. Якщо є спільні неповнолітні діти або один з подружжя не згоден на розлучення, то потрібно звертатися в суд.

Сімейний та Цивільно-процесуальний кодекс України є базовим для розірвання шлюбних уз, як в Україні, так і в «ДНР». В судовому порядку розлучитися неможливо на території «ДНР» через відсутність судів. Громадяни, що проживають на даній території, бажаючі отримати розлучення, можуть звернутися у відповідні органи України.

ДЕ КРАЩЕ РОЗІРВАТИ ШЛЮБ В «ДНР» АБО УКРАЇНІ

ДЕ КРАЩЕ РОЗІРВАТИ ШЛЮБ В «ДНР» АБО УКРАЇНІБагатьох цікавить питання, як краще вчинити: розлучитися «ДНР» чи все-таки здійснити розлучення в Україні? В Донецьку здійснення розлучення можливо, але в інших регіонах, в тому числі і в Росії, він буде вважатися недійсним. Винятком може бути розірвання шлюбу через ЗАГС. Таке свідоцтво визнається РФ, видане ЗАГСом «ДНР», але судове рішення в цей виняток не входить. Таким чином, перебуваючи на території «ДНР» або «ЛНР», таке свідоцтво вважається дійсним, але в іншому світі – ні. Жителі Донецька і Луганська, які розлучаться на території України, будуть вважатися офіційно розведеними, де б то не було, але такий шлюборозлучний процес обійдеться набагато дорожче.

Крім того, він більш трудомісткий, вимагає чималих витрат часу, сил, грошей. Для розводу на території України необхідний виїзд та збір документів, засвідчених нотаріусом. Наші юристи допоможуть вам спростити бракоразводную процедуру. Слід враховувати і дату вступу в шлюб. Якщо подружжя одружилися після 2014-го року, проживаючи на території «ДНР» або «ЛНР», то і розлучатися треба там же, оскільки в Україні такий шлюб вважається недійсним.

В ЯКИЙ СУД ЗВЕРТАТИСЯ МЕШКАНЦЯМ ДОНЕЦЬКА ДЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ

В ЯКИЙ СУД ЗВЕРТАТИСЯ МЕШКАНЦЯМ ДОНЕЦЬКА ДЛЯ РОЗЛУЧЕННЯДеякі вважають, що при розлученні необхідно звертатися в той же суд, де і був зареєстрований шлюб, але це омана. Загальні правила говорять, що подружжя повинні звертатися у відповідні органи за місцем прописки того, з ким збираються розлучатися. Але при наявності спільних неповнолітніх дітей або інших обставин, передбачених Законом, можна розірвати шлюбні узи за місцем реєстрації того, хто збирається розлучатися. Для жителів ДЛНР, які бажають розірвати відносини в українському суді, слід звертатися в суд України, що має повноваження для даної процедури. Туди перенесена територіальна підсудність місцевих судів Донецької та Луганської областей, що належать до зони АТО. Необхідну інформацію про місцезнаходження кожного з них можна отримати на сайті або зателефонувавши нам по телефону.

ЯКА ПРОЦЕДУРА РОЗЛУЧЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ «ДНР»

Процедура розлучення являє собою наступне:

  • розірвання шлюбних уз;
  • розділ майна;
  • питання стягнення аліментів;
  • спірні питання, з ким залишаться діти після розірвання шлюбу.

ЯКА ПРОЦЕДУРА РОЗЛУЧЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ «ДНР»Кожен пункт розглядається судом окремо. Наприклад, в шлюборозлучному процесі немає заяви з приводу того, де будуть проживати діти. Це питання вирішується окремо при подачі відповідного позову.

Ще одним помилкою є те, що заяву на майновий поділ і стягнення аліментів потрібно подавати після розірвання шлюбу. Це невірно. Ці позови подаються незалежно від того, розведені подружжя чи ні.

ЯКІ ПОТРІБНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ В «ДНР»

Документи, необхідні для подачі позову:

  1. Для шлюборозлучного процесу – паспорт, шлюбне свідоцтво та свідоцтва про народження спільних дітей.
  2. Для стягнення аліментів – свідоцтво про шлюб або його розірвання, довідка про склад сім’ї за місцем прописки, документ, що посвідчує особу та дитячі свідоцтва про народження.
  3. Для майнового розділу – документ про укладення шлюбу або свідоцтво про його розірвання, паспорт, документи на нерухомість та інше майно, яке подружжя бажають розділити в судовому порядку.

Варто зауважити, що на дитину, народжену в ДНР, що не має українського свідоцтва про народження, стягнути аліменти через суд України неможливо. Тільки при отриманні цього документа на українській території, можна буде подати позов.

ЯКІ ПОТРІБНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ В «ДНР»Досвідчені адвокати, які мають великий досвід ведення судових процесів щодо розірвання шлюбів, готові допомогти жителям ДЛНР, які проживають на цих територіях, а також тим, хто виїхав в РФ. Професіонали допоможуть скласти документи, поділитися необхідною інформацією, здійснити розлучення, розглядаючи різні варіанти на законних підставах.

Слід прийняти до відома, що компанія не займається розірванням шлюбу через органи Рагсу.

Послуги, які можуть надати адвокати:

  • Консультація юриста.
  • Розлучення через Україну – складання позовів для судових розглядів, клопотання щодо розгляду справ без присутності сторін (послуги надаються без виїзду на Україну). Замовте послугу зараз.

Адвокат з розлучень для жителів Донецька “ДНР”

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(050) 904-51-03; +38(067) 455-35-29; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА