Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати процедуру розлучення подружжя зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


РОЗЛУЧЕННЯ З ЛУГАНСЬКОЇ ПРОПИСКОЮ БЕЗ ПРИСУТНОСТІ В СУДІ

Жителів непідконтрольних Україні територій цікавить маса питань, одним з яких може бути процедура розлучення. Проживаючи в зоні АТО, донеччани та луганчани можуть зіткнутися з проблемою розриву відносин, оскільки суди і органи реєстрації актів громадянського стану відсутні. Все ж, зацікавлені особи можуть дізнатися більш детально про те, як здійснити розлучення, живучи в Донецьку чи Луганську, а також маючи статус переселенця з Донецької чи Луганської пропискою.

ЯК ОФОРМИТИ РОЗЛУЧЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ З ЛУГАНСЬКА “ЛНР”

ЯК ОФОРМИТИ РОЗЛУЧЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМШлюборозлучний процес – це малоприємне захід, який необхідно здійснити задля власних інтересів. Для багатьох розлучення є неприємною подією, в процесі якого люди починають здійснювати ряд помилок, піддаючись ще великим емоційним стресам. Юристи не займаються психологічною підтримкою людям, які бажають розірвати сімейні стосунки, вони покликані допомогти грамотно здійснити розлучення. Щоб уникнути будь-яких помилок, варто звернутися за допомогою в агентство, що надає подібні послуги. Клієнти можуть скористатися послугами адвокатів, отримати рекомендації по шлюборозлучному процесу або стягнення аліментів. Досвідчені сімейний юристи допоможуть вирішити питання позбавлення батьківських прав, не виконує обов’язки батьків.

Увага: Органи Загсу можуть розвести пару при їх обопільної згоди, якщо подружжя не має неповнолітніх дітей, визнаними спільними для них.

При інших обставинах розлучення можливий тільки через суд. Винятком може бути недієздатність одного з подружжя або визнання його зниклим без вести. Варто звернути увагу на те, що суд може відмовити в прийнятті заяви у випадку, якщо жінка перебуває у положенні або спільний дитина не досягла одного року від роду. Але при обопільному бажанні розлучитися, незважаючи на вагітність, можна вести шлюборозлучний процес, не вказуючи на це обставина. Відсутність вагітної жінки в суді дозволить домогтися позитивного результату.

РОЗЛУЧЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКА (ЛНР) І ДОНЕЦЬКА (ДНР) БЕЗ ПРИСУТНОСТІ В СУДІ

РОЗЛУЧЕННЯ З ЛУГАНСЬКОЇ ПРОПИСКОЮЗ деяких причин у деяких людей немає можливості виїзду на територію України, щоб розлучитися з чоловіком. У такому випадку можна звернутися за допомогою до адвоката по сімейних справах, здатним допомогти вести справу без присутності подружжя, вирішили розірвати сімейні узи. Для цього необхідно подати позов до суду. Скласти грамотно заяву допоможе досвідчений адвокат, що спеціалізується на шлюборозлучних процесах. Фахівець складе перелік документів, які необхідно підготувати для судового розгляду, щоб домогтися розлучення таким способом.

ДО ЗАЯВИ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

  • шлюбне свідоцтво;
  • документ про народження дитини;
  • копії паспортів та ІПН подружжя;
  • квитанцію, що підтверджує оплату судового збору.

РОЗЛУЧЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКА (ЛНР)Якщо зацікавлені особи не можуть з якихось причин надати які-небудь з перерахованих документів, адвокат здатний вирішити самостійно це питання, отримавши необхідні дублікати і копії. Таким чином, справи про розлучення буде дано хід.

Увага: Судом буде розглядатися лише справу про розлучення. Для стягнення аліментів з відповідача, поділу спільного майна або позбавлення батьківських прав неблагополучного батьків, заяви до суду подаються окремо.

ДОПОМОГА ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСУ “ЛНР” В ОФОРМЛЕННІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ

СУПРОВІД СУДОВОГО ПРОЦЕСУ В УКРАЇНІ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ З РЕЄСТРАЦІЄЮ В ЛУГАНСЬКУПри розлученні, дружина має право самостійно вирішити, яку залишити прізвище – дівоче або прізвище після заміжжя. Заповнюючи заяву на розлучення, жінка повинна вказати це. Опинившись у зоні АТО, на непідконтрольних Україні територіях – ДНР і ЛНР, змінити прізвище проблематично. Приймаючи таке рішення, його треба добре обміркувати, оскільки належить здійснити ряд заходів для зміни прізвища. В першу чергу, необхідний виїзд на Україну, що може викликати також ряд складнощів.

Звернення з цього питання в місцеві органи, розташовані на територіях, наприклад Луганська, не принесе бажаних результатів, оскільки вони не мають юридичної сили за межами цієї території. З юридичної точки зору, правильним буде здійснювати розлучення в українських судах.

СУПРОВОДЖЕННЯ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ В УКРАЇНІ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ З РЕЄСТРАЦІЄЮ В ЛУГАНСЬКУ “ЛНР” І ДОНЕЦЬКУ

ДОПОМОГА ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСУ ДЛЯ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУУкраїнська судова система зацікавлена в тому, щоб потребують розлучення особи отримали документи про розірвання шлюбних уз, які будуть вважатися дійсними на території будь-якої держави. Неможливо собі уявити ситуацію, коли розведений начебто за всіма правилами чоловік на території, непідконтрольної Україні, за її межами вважається двоєженцем, якщо вирішить одружитися на іншій жінці, оскільки офіційно його розлучення не буде визнаний. Тому такі питання краще вирішувати в судах на українських територіях.

Адвокат з розлучень для жителів Луганська “ЛНР”

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(050) 904-51-03; +38(067) 455-35-29; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА