Адвокат по семейным делам
А
ДВОКАТ У СІМЕЙНИХ СПРАВАХ У КИЄВІ: ХТО КРАЩИЙ?
Щоб розібратися, у чому відмінність одного адвоката в сімейних справах від іншого, для початку знайдіть час на спілкування з адвокатом, який розуміється на сімейних спорах. Зв’яжіться з нами сьогодні і замовте консультацію одного з наших кваліфікованих адвокатів у сімейних справах. Усі випадки різні, і юристи з сімейного права з необхідними навичками дуже ретельно вивчають обставини кожної справи.


Наш офіс відкритий з понеділка по п’ятницю. Щоб домовитися про зустріч із нашим юристом у цивільних справах у Києві, зв’яжіться з нами за вказаними нижче телефонами:

Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram


Щороку більш ніж 100 000 шлюбів в Україні закінчуються розлученням. Якщо це відбувається з вами, не вважайте себе дивними або незвичайними, і пам’ятайте, що ви не одні. Всі, хто проходить через розлучення, турбуються про майбутнє, бояться фінансової нестабільності, переймаються з приводу дому й дітей.

Закони в галузі сімейного права складні і швидко змінюються разом із соціальними підвалинами суспільства та його способом життя. Можливо, ви захочете ініціювати розгляд, щоб припинити відносини, які вас більше не влаштовують, або ж отримали позовну заяву про розірвання шлюбу від чоловіка/дружини.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО НАШИХ АДВОКАТІВ У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ?

Компанія “Сімейні консультанти” за 19 років практики провела понад 5 000 розлучних процесів. Наші адвокати в сімейних справах – це досвідчені експерти, професіонали своєї справи. Засновник практики Павло Осадчий «один із найавторитетніших і популярних адвокатів з поділу майна в Україні».

Компанія “Сімейні консультанти” перетворилася в найбільшу українську спеціалізовану сімейну юридичну практику, де з клієнтами працюють наші спеціалізовані групи, відділи та юристи в сімейних справах, здатні надати неоціненну допомогу на кожному етапі процесу розлучення.

Департамент у справах дітей під керівництвом адвоката з сімейного права Ольги Осадчої допомагає клієнтам вирішити будь-які питання, пов’язані з дітьми. Міжнародний департамент сімейного права опікується справами клієнтів із різних країн світу. Крім того, у нас є внутрішня команда судових бухгалтерів під керівництвом Ігоря Цукера, яка прискорює розлучні процеси, миттєво розраховуючи приблизну вартість майна й оцінюючи масштаби справи.

“Сімейні консультанти” порадять вам найменш витратний і найбільш ефективний спосіб розлучитися з урахуванням ваших особистих умов. Щоб отримати розлучення через суд, вашій дитині повинно виповнитися як мінімум 12 місяців з моменту народження. Якщо у вас немає дітей, то необхідно підтвердити відсутність добровільної згоди на розлучення “другої половинки”. Також варто засвідчити, що ваші сімейні відносини припинені, спільний бюджет відсутній і в шлюбі є непримиренні обставини.

ЯКІ ПЕРШІ КРОКИ ДО РОЗЛУЧЕННЯ З ДОПОМОГОЮ АДВОКАТА В СІМЕЙНИХ СПРАВАХ?

На першій зустрічі з вашим юристом із сімейного права ви обговорите причини розпаду шлюбу і з’ясуєте, чи зможете ви його зберегти. Якщо це неможливо, від вас можуть зажадати інформацію про дату припинення шлюбних відносин і дату припинення ведення спільного господарства (місяць, рік); відомості про дітей, якщо вони у вас є; інформацію про активи, доходи, заощадження і накопичення у вас і вашого партнера.

Невід’ємна частина роботи наших юристів із сімейних питань – допомогти клієнту впоратися зі смутком і гнівом, і прийняти розлучення. Адвокати в сімейних справах “Сімейні консультанти” розуміють, що розірвання шлюбу може бути емоційно складним періодом для всіх залучених осіб.

Ми надамо вам найкращого адвоката в сімейних справах, який дійсно допоможе, даючи можливість відновити своє комфортне життя вже зараз.

Адвокат із сімейних питань у Києві

Зателефонуйте нам – ми охоче відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ