Адвокат по наследству в Киеве

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати процедуру розлучення подружжя зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


У «Сімейних консультантів» можна правильно скласти заповіт або довести його справжність

У жовтні 2013 року, «Сімейні консультанти» запустили новий сервіс щодо складання заповітів, податків на спадщину, доручень та доведення справжності заповітів.

Адвокати в «Сімейних консультантах» у найкоротший строк нададуть вам професійну допомогу і підтримку, незалежно від того, чи ви збираєтеся скласти новий заповіт, чи оскаржити наявний. Запишіться на прийом у нашому офісі і приходьте на першу консультацію, щоб обговорити вашу справу.

Ольга Осадча – адвокат зі спадщини. Має 15-річний досвід роботи з заповітами, податковими трастами і справами у сфері спадкового права. Крім того, вона є повноправним членом Суспільства практикуючих фахівців в області трастових і майнових питань (STEP).

Ольга працює з персоналізованими Заповітами, пов’язаними з плануванням спадщини і довірчими відносинами, які передають багатство наступному поколінню. Наш юрист зі спадку також консультує з багатьох аспектів життя в майбутньому, а саме: доручення, дія якого не припиняється внаслідок визнання довірителя недієздатним. Крім того, в її компетенції всі аспекти управління майном і заповітами.

Юлія Чубенко – одна з приватних адвокатів «Сімейних консультантів», що працюють у Києві. Вона є повноправним членом Суспільства практикуючих фахівців в області трастових і майнових питань (STEP) з більш ніж 12-річним досвідом роботи з заповітами, податками, трастами та майновим плануванням.

Також вона досвідчений спеціаліст з оформлення довіреностей на випадок втрати дієздатності, питань опікунського суду, в тому числі оподатковуваного майна та затвердження заповіту.

Запишіться на консультацію наших експертів зі складання заповітів, податків на спадщину, довірительства і доведення автентичності документів.

Адвокат зі спадщини в Києві.

Телефонуйте і замовте консультацію адвоката зі спадщини.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ