РАЗДЕЛ ИМУЩЕСТВА – Что доказывать в суде, чтобы вам досталось больше?

ЯК РОЗУМНО РОЗДІЛИТИ МАЙНО В КИЄВІ


Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розділ майна подружжя при розлученні зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ ДОПОМОЖЕ ПОДІЛИТИ МАЙНО В КИЄВІ

Головним принципом положень Сімейного кодексу є те, що чоловік і дружина однаковою мірою володіють спільним майном. Однак у даному законодавстві також є винятки, а саме: з поважних причин, кожен із подружжя може вимагати присудження йому більшої частини спільно нажитого в залежності від того, наскільки великим був його внесок у це майно під час шлюбу.

ПІДСТАВИ ДЛЯ НЕРІВНОГО РОЗПОДІЛУ МАЙНА

Виходить, що активи можна розділити не порівну тільки в тому випадку, коли чоловік або дружина вклали в це майно більше коштів, а також при наявності поважних причин. В доктрині зазначається, що “подружній внесок у спільні активи” означає не тільки сукупну суму заробітку кожного з подружжя, але і всі їх дії, спрямовані на задоволення потреб сім’ї. Простіше кажучи, коли суд буде оцінювати внесок кожного з подружжя у спільно нажите майно, він буде вважати не тільки їх зарплати, але і витрачені ресурси на виховання дітей і ведення домашнього господарства (наприклад, чоловік або дружина кинули роботу з метою утримувати в порядку будинок і доглядати за спільними дітьми).

«Поважними причинами», на підставі яких спільне майно буде поділено на нерівні частини, є, насамперед, погляди етичної природи, які підтверджують, що в конкретних обставинах рівний поділ спільного майна сильно суперечить принципам соціального співжиття. Якщо в процесі поділу майна виникнуть вищезазначені передумови, а головне, будуть представлені відповідні докази, то позов про розподіл майна можна буде включити вимогу про те, щоб відійти від принципу рівності часток подружжя.


Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення в Києві зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


ДОКАЗИ У СПРАВІ ПРО ПОДІЛ МАЙНА ПОДРУЖЖЯ

Доказом у справі про розподіл майна може служити практично все, що підтвердило б закономірність висунутих нами аргументів. В залежності від причин, за яким майно може бути поділене на нерівні частини, можна говорити про висунення тих чи інших доказів. Зазначимо, що практично в кожному розгляді беззаперечними є показання свідків. Якщо у вас будуть чітко сформульовані аргументи, які обґрунтовують необхідність нерівного поділу майна, то в якості свідків необхідно залучати осіб, які володіють відповідними знаннями та зможуть підтвердити ваші слова.

Розглянемо приклад: чоловік і дружина, у яких немає спільних дітей, хочуть розділити майно не порівну. Дружина не працює, але не веде господарство належним чином, при цьому витрачає спільні гроші на особисті витрати. В даному випадку, добрими свідками будуть особи, здатні підтвердити, що жінка рідко буває вдома, або які бачили її під час покупок – найчастіше такими свідками виступають сусіди або спільні знайомі.

В описаній ситуації, доказами можуть бути також рахунки фактури або за покупки, а якщо такими доказами ми не маємо, то можна представити виписку з банківського рахунку, що не є проблемою при наявності спільного рахунку подружжя. По-іншому йдуть справи, якщо у дружини був власний рахунок, а чоловік перекладав їй частину зароблених грошей на покриття витрат, пов’язаних з утриманням будинку. Якщо з’ясувалося, що дружина недоцільно використовувала ці гроші, в ході справи про розподіл майна можна внести пропозицію, щоб суд зобов’язав жінку уявити виписки з її рахунку. Це дуже хороший спосіб отримати докази, якими володіє інша сторона.

Дуже часто вимога встановити нерівні частки майна викликано нестачею заробітної плати одного з подружжя, яке додатково пов’язано з розтратою зароблених ресурсів з вини іншого, наприклад, з причини алкоголізму або азартних ігор, і це можуть підтвердити свідки. У той же час, розмір отриманого доходу найчастіше підтверджується річними податковими звітами, які у безробітного чоловіка відсутні.

Адвокат з поділу майна

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА
ПО РОЗДІЛУ МАЙНА