«Сімейні консультанти» надають професійну підтримку парам, які живуть в «цивільному шлюбі». Хтось хоче скласти угоду про спільне проживання, щоб усвідомити право власності на загальні активи. Інші шукають практичні поради та юридичну допомогу після розриву відносин або смерті партнера.

Щорічно, «Сімейні консультанти» допомагають тисячам клієнтів вирішити питання співжиття у відповідності з законодавством.

Якщо ви збираєтеся переїхати до нового партнера і роздумуєте про складання угоди про спільне проживання, хочете уточнити право власності на спільне майно та інші активи, або вам потрібна порада і правова підтримка адвоката у зв’язку з розривом відносин або смертю партнера – ми завжди до ваших послуг.

У зв’язку з тим, що кількість офіційно зареєстрованих шлюбів в Україні продовжує знижуватися, число неодружених пар, які живуть під одним дахом, відповідно, зростає. Однак на сьогоднішній день не існує закону, адаптованого до потреб таких подружжя-співмешканців, а також дітей, які проживають з ними, на випадок, якщо відносинам приходить кінець. До майнових спорів застосовується загальні положення сімейного законодавства.

Адвокати з розлучень «Сімейні консультанти» мають величезний досвід роботи з подібними парами, до нас часто звертаються за порадою і допомогою у вирішенні складних питань співжиття.

Угоди в «цивільному шлюбі»

Якщо ви не бажаєте приймати офіційний шлюб з вашим партнером, або не можете цього зробити, вам необхідно вжити заходів для того, щоб ваш партнер і діти ні в чому не потребували випадку, якщо партнер раптово помре або ви разорвете зв’язок.

Визначте, в чиїй власності будуть знаходитися ваші активи і майно. Проконсультуйтеся з адвокатом з питань сімейного права в «Сімейних консультантів», щоб переконатися, що угода про співжитті складено правильно і має повну юридичну силу.

Наприклад, якщо ви з новим партнером збираєтеся придбати майно, перед покупкою розумно було б визначити права власності на нього і відобразити це у відповідній декларації про довірчому характері власності. У суді потрібні тільки явні, офіційно оформлені докази прийнятих угод між партнерами. Будь-які словесні домовленості між ними кілька років тому ніякої юридичної сили не мають.

Крім того, що в «Сімейних консультантів» клієнти під нашим керівництвом складають правильні угоди про співжиття, ми також радимо, як краще захистити їх активи і наміри. Наприклад, ми рекомендуємо, щоб кожен сожительствующий клієнт робив заповіт і застрахував своє життя. Останнє особливо важливо, якщо ви забезпечуєте свою пару матеріально, з утриманцями або іншими фінансовими зобов’язаннями.

Розрив відносин у парі співмешканців

Важливо розуміти, що у співмешканців немає прав, що надаються законним подружжям у разі розлучення, незважаючи на те, як довго вони проживають разом, як чоловік і дружина. Законодавство недійсна для «цивільних подружжя». Для початку треба підтвердити і довести проживання в «цивільному» шлюбі.

У зв’язку з цим, розрив відносин між співмешканцями часто обертається катастрофою для залежного партнера. У нього/неї немає матеріальної підтримки, і він/вона не може автоматично подати позов про поділ спільно нажитого майна, капіталу. Діти від такого «шлюбу» можуть залишитися ні з чим.

І все ж, деякі засоби захисту є – «Сімейні консультанти» щорічно допомагають клієнтам, які опинилися в подібних ситуаціях, і компетентність наших адвокатів з розлучень, а також багатий досвід у даній сфері приносять клієнтам позитивні результати. Наприклад, можна подати заяву про встановлення факту спільного проживання, поділити майно спільно нажите під час проживання або стягнути аліменти на дитину.

Ми будемо раді проконсультувати вас щодо цього питання, а також розглянути випадки, коли стосунки закінчуються через смерть партнера. Щоб отримати додаткову інформацію або записатися на прийом, зв’яжіться з Ольгою Осадчій, адвокатом «Сімейних консультантів».

Ми будемо раді проконсультувати вас щодо цього питання,
а також розглянути випадки, коли стосунки закінчуються через смерть партнера.

Щоб отримати додаткову інформацію або записатися на прийом,
зв’яжіться з Ольгою Осадчій, адвокатом «Сімейних консультантів».
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ