Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати процедуру розлучення подружжя зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


Через зростання кількості міжнародних розлучень в Україні, наш Департамент міжнародного сімейного права став відомий своєю експертною роботою та широкою мережею зарубіжних адвокатів і партнерів.

Адвокати з відділу міжнародного сімейного права з офісами в Києві, Дніпропетровську та Харкові працюють на клієнтів зі всього світу.

Далеко не найкраща репутація України в питаннях збереження шлюбу додає роботи нашому Департаменту міжнародного сімейного права. До адвокатів звертаються клієнти з різних куточків світу.

Наш відділ міжнародного сімейного права надає допомогу українським та іноземним клієнтам у вирішенні юридичних питань. До його компетенції також входять:

Міжнародні адвокати з розлучень

Для того щоб переконатися, що клієнт знаходиться в найбільш вигідній юрисдикції, необхідна попередня консультація адвоката з розлучень. Це особливо актуально для європейських розлучних процесів, де сторони можуть «змагатися», хто першим подасть позов, щоб судовий розгляд проходив на території їх країни.

Якщо припустити, що в обох країнах існують підстави для судового розгляду, справа буде розглядатися в тому суді, в який позовну заяву було подано першою. Це може істотно вплинути на остаточне фінансове врегулювання.

Грунтуючись на збірці прецедентів «Сімейних консультантів», ми підготували довідники з міжнародного сімейного права для таких країн як Іспанія, Франція, Німеччина.

Ми збираємося розширювати кількість довідників із сімейного законодавства і за кордоном. Якщо вашої країни не буде у списку, зверніться до нас за індивідуальною консультацією.

Адвокат із захисту фінансів і активів

Наш департамент міжнародного сімейного права має відмінну репутацію у справах, пов’язаних з активами, розташованими по всьому світу, і складними офшорними трастами та компаніями. «Сімейні консультанти» можуть у найкоротші строки звернутися до суду з клопотанням про захист активів у будь-якій країні, якщо це необхідно.

Для клієнтів, які проживають за кордоном, наш відділ міжнародного сімейного права може подавати заявки на тимчасове обслуговування, якщо банківське фінансування юридичних зборів неможливе.

Допомога адвоката з оцінки активів

«Сімейні консультанти» можуть на постійній основі здійснювати загальну оцінку активів без затримки і додаткових витрат на залучення експертів за межами фірми. У ряді випадків, саме оцінка активів має в міжнародній юрисдикції величезний вплив на розслідування конфліктів.

Міжнародне викрадення дітей

Адвокати з відділу міжнародного сімейного права допомагають батькам повернути своїх дітей з інших країн. У нашій практиці також допомога батькам, які привозили своїх дітей в іншу країну, зокрема, в Білорусь та Італію, без відповідних дозволів.

Департамент міжнародного сімейного права «Сімейних консультантів» спеціалізується на випадках складного фінансового регулювання для клієнтів з високим рівнем власного капіталу з міжнародними корпоративними й офшорними бізнес-елементами.

Наші судові бухгалтери допоможуть знайти офшорні активи, багато з яких можуть належати складній серії трастів.

Якщо ви потребуєте підтримки з питань міжнародного сімейного права, що може бути вирішальним фактором,

негайно звертайтеся до наших адвокатів
поштою [email protected], або за телефонами +38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ