Помощь адвокатов сожителям и парам в «гражданском браке»

“Сімейні консультанти” надають професійну підтримку парам, які живуть у “цивільному шлюбі”. Хтось хоче скласти угоду про спільне проживання, щоб усвідомити право власності на загальні активи. Інші шукають практичні поради та юридичну допомогу після розриву відносин або смерті партнера.

Щороку “Сімейні консультанти” допомагають тисячам клієнтів вирішити питання співжиття відповідно до законодавства.

Якщо ви збираєтеся переїхати до нового партнера і роздумуєте над складанням угоди про спільне проживання, хочете уточнити право власності на спільне майно та інші активи, або вам потрібна порада і правова підтримка адвоката у зв’язку з розривом відносин чи смертю партнера – ми завжди до ваших послуг.

Через те, що кількість офіційно зареєстрованих шлюбів в Україні продовжує знижуватися, число неодружених пар, які живуть під одним дахом, відповідно, зростає. Однак на сьогоднішній день не існує закону, адаптованого до потреб такого подружжя-співмешканців, а також дітей, які проживають з ними, на випадок, якщо настає кінець відносин. До майнових спорів застосовуються загальні положення сімейного законодавства.

Адвокати з розлучень «Сімейні консультанти» мають величезний досвід роботи з такими парами, до нас часто звертаються за порадою та допомогою у вирішенні складних питань співжиття.

Угоди в «цивільному шлюбі»

Якщо ви не бажаєте брати офіційний шлюб з вашим партнером, або не можете цього зробити, вам необхідно вжити заходів для того, щоб ви та діти нічого не потребували в випадку, якщо ваш партнер раптово помре або покине вас.

Визначте, хто буде власником ваших активів і майна. Проконсультуйтеся з адвокатом з питань сімейного права в «Сімейних консультантах», щоб переконатися, що угода про співжиття складено правильно і має повну юридичну силу.

Наприклад, якщо ви з новим партнером збираєтеся придбати майно, перед покупкою розумно було б визначити права власності на нього і відобразити це у відповідній декларації про довірчий характер власності. В суді потрібні тільки явні, офіційно оформлені докази прийнятих угод між партнерами. Будь-які словесні домовленості між ними кілька років тому ніякої юридичної сили не мають.

Попри те, що в «Сімейних консультантах» клієнти під нашим керівництвом складають правильні угоди про співжиття, ми також радимо, як краще захистити їхні активи й наміри. Наприклад, ми рекомендуємо, щоб кожен клієнт-співмешканець склав заповіт і застрахував своє життя. Останнє особливо важливо, якщо ви забезпечуєте свою пару матеріально, з утриманцями, або іншими фінансовими зобов’язаннями.

Розрив відносин у парі співмешканців

Важливо розуміти, що співмешканці не мають прав, що надаються законному подружжю в разі розлучення, незважаючи на те, як довго вони проживають разом як чоловік і дружина. Законодавство не дійсне для «цивільного подружжя». Спершу треба підтвердити і довести проживання в неофіційному шлюбі.

У зв’язку з цим, розрив відносин між співмешканцями часто обертається катастрофою для залежного партнера. У нього/неї немає матеріальної підтримки, і він/вона не може автоматично подати позов про поділ спільно нажитого майна, капіталу. Діти від такого «шлюбу» можуть залишитися ні з чим.

І все ж деякі засоби захисту є: «Сімейні консультанти» щорічно допомагають клієнтам, які опинилися в подібних ситуаціях, і компетентність наших адвокатів з розлучень, а також багатий досвід у даній сфері приносять клієнтам позитивні результати. Наприклад, можна подати заяву про встановлення факту спільного проживання, поділити спільно нажите під час проживання майно, або стягнути аліменти на дитину.

Ми будемо раді проконсультувати вас з цього питання, а також розглянути випадки, коли стосунки закінчуються через смерть партнера. Щоб отримати додаткову інформацію або записатися на прийом, зв’яжіться з Ольгою Осадчою, адвокатом «Сімейних консультантів».

Ми будемо раді проконсультувати вас з цього питання,
а також розглянути випадки, коли стосунки закінчуються через смерть партнера.

Щоб отримати додаткову інформацію або записатися на прийом,
зв’яжіться з Ольгою Осадчою, адвокатом «Сімейних консультантів».
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ