Медиация: убеждайтесь в том, что вас правильно услышали

Послуги кваліфікованих сімейних медіаторів

“Сімейні консультанти” надають послуги сімейних медіаторів для вирішення сімейних спорів за допомогою професійних посередників. Крім медіаторів, з кожного боку процесу знаходиться юридичний консультант, присутній на всіх засіданнях протягом розлучного процесу.

Метою медіацій є допомога подружнім парам, чиї стосунки розпалися, досягти угод без тривалих і дорогих судових тяганин.

У нас працює команда «юристів-медіаторів»: навчених сімейних посередників, які також є кваліфікованими й досвідченими сімейними адвокатами.

Адвокати в сімейних справах – медіатори

Адвокати-посередники «Сімейних консультантів» можуть надавати допомогу з ряду юридичних спорів, включаючи угоди про розлучення і розставання; консультувати з приводу тонкощів спільного проживання, спілкування з дітьми і суперечок з підтримання зв’язку з ними. Кваліфіковані юристи допоможуть розібратися в правах бабусь і дідусів або скласти шлюбний контракт.

Як працює медіація

Щоб скористатися послугами сімейного адвоката-медіатора, пари зустрічаються на нейтральній території з посередником-юристом, який дасть об’єктивну оцінку ситуації та запропонує ймовірний результат справи у разі, якщо вона буде розглядатися в суді. Потім медіатор-адвокат допоможе подружжю прийти до рішення, яке задовольнило б обидві сторони, і скласти офіційну угоду, яку можна включити до наказу.

Користуючись послугами медіатора в досягненні угоди, ви значно заощадите на оплаті послуг юристів. Ще однією перевагою цього сервісу є можливість вирішити юридичні питання без участі суду. Крім того, пари можуть зберігати в таємниці своє особисте життя, оскільки судових рішень, що вимагають оприлюднити його подробиці, не буде.

Адвокати-посередники в сімейних спорах

Колективний підхід до вирішення спорів між сторонами полягає в тому, що до уваги беруться бажання кожної сторони, а медіатор-адвокат допоможе парам правильно розставити пріоритети в тому, що для них важливо.

Медіація допомагає уникнути непотрібних конфліктів між сторонами і націлена на майбутнє співробітництво подружжя, що особливо важливо, якщо у них є діти, яких вони обидва продовжать виховувати після розлучення.

Вирішуючи спори за допомогою медіацій, дуже багато пар успішно домовляються між собою, зберігаючи безцінний час і гроші. Вони підписують угоду про те, що будуть діяти спільно, розкривати необхідну інформацію на добровільній основі і працювати разом на благо всіх зацікавлених сторін для прийняття рішення, не вдаючись до судових розглядів.

Щойно угоду складено, її можна включити до судового наказу.

Цей метод вирішення спорів стає дедалі популярнішим, оскільки люди шукають мирні способи вирішення конфліктів, не звертаючись до суду.

За додатковою інформацією та для запису на прийом
звертайтеся до Ольги Осадчої, нашого Старшого партнера.

Зв’яжіться з сімейними медіаторами-адвокатами «Сімейних консультантів», або заповніть форму нижче для запису на прийом.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або ж напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ