Оформление развода в судебном порядке

ЯКИЙ ПОРЯДОК РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ЧЕРЕЗ СУД


Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати процедуру розлучення подружжя зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


АДВОКАТ ПО РОЗЛУЧЕННЮ ДОПОМОЖЕ РОЗІБРАТИСЯ У ВСІХ ПИТАННЯХ

Офіційно оформити розірвання шлюбу за допомогою судових органів в Україні можна:

  1. Якщо члени сім’ї мають бажання оформити розрив відносин, але розлучитися через ЗАГС не можуть, внаслідок наявності дітей, вік яких не досяг повноліття. У цьому випадку розірвання шлюбу відбувається через суд, підставою для цього буде заява від чоловіка або дружини.
  2. Якщо один з подружжя не згоден розірвати відносини. У цьому випадку розірвання шлюбу відбувається через суд на підставі заяви від чоловіка або дружини.

Розірвання шлюбу при взаємній згоді та наявності дітей

Расторжение брака при обоюдном согласии и наличии детейПричиною звернутися до суду для розірвання шлюбу може бути наявність у подружжя дітей тільки неповнолітнього віку. У цьому випадку чоловік і дружина звертаються із заявою в судові органи, на підставі якої суддя відкриває провадження щодо розлучення. Насправді, такий спосіб розірвати шлюб самий простий і вимагає від заявників мінімальної кількості часу та коштів. Але, для того щоб здійснити його, потрібно виконати ряд умов:

  1. Письмова заява має бути написана чоловіком і дружиною разом;
  2. Необхідно укласти договір, який вирішить всі спірні моменти між колишнім подружжям: місце проживання дітей, можливість зустрічей батьків і дітей, виплата аліментів;
  3. В обов’язковому порядку дотримуватися норм СК України (частина третя стаття 160) і враховувати думку дитини при виборі проживання з батьком або матір’ю.

Аліментні зобов’язання батьків

Алиментные обязательства родителейСК України (частина друга статті 109) дозволяє чоловікові і дружині укласти між собою угоду, яка регулюватиме порядок виплати грошового утримання, призначеного для дітей. Важливо врахувати, що угода має бути завірена у нотаріуса. Така процедура допоможе одному з батьків стягнути кошти з того з батьків, що проживає окремо від дитини. А у разі відмови від сплати утримання, на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Зміст самого договору регламентується «Порядком вчинення нотаріальних дій нотаріуса України» № 296/5 (п. п 4.15 п. 4 гол. 5 розділу II) і повинен включати в себе кількість грошових коштів, строк виплати та ще деякі моменти, що визначають саму процедуру. Реєструючи договір, нотаріус повинен враховувати сувору відповідність його норм сімейному праву України.

Як довго триває шлюборозлучний процес?

Документы, необходимые для расторжения брака в судебном порядкеЯкщо подружжя вирішило розірвати шлюб добровільно через РАГС, то процедура займе один місяць, протягом якого можна безперешкодно відкликати заяву і зберегти сім’ю. А от визначити точний термін судового провадження, при відсутності згоди чоловіка чи дружини неможливо, так як в кожному індивідуальному випадку на нього впливають різні фактори. Якщо необхідно максимально скоротити, або, навпаки, збільшити терміни судового провадження, то можна звернутися за допомогою до послуг професіонала – адвоката, що спеціалізується на сімейному праві.

Як розлучитися якщо один з подружжя не погоджується розірвати шлюб?

Сімейний кодекс України у такому випадку дає можливість чоловіку або дружині розлучитися з допомогою судових органів (частина перша статті 110). Позовна заява про припинення шлюбу подається до суду, що і є підставою для порушення шлюборозлучного процесу. При цьому, суддя, виходячи зі своїх особистих переконань, може надати час для примирення і відновлення колишніх відносин.

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення в Києві зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

Документи, необхідні для розірвання шлюбу в судовому порядку

Какой суд выбрать для возбуждения бракоразводного процессаПри подачі заяви про розірвання шлюбу знадобиться позовна заява (якщо розлучення відбувається за ініціативою одного з подружжя) або спільно написана чоловіком і дружиною заява (якщо розлучення відбувається за згодою), з додатком копії паспорта. Наявність спільних дітей потрібно засвідчити свідоцтвом про народження, а сам момент реєстрації шлюбу свідоцтвом з РАГСу.

Так як при поданні позовної заяви потрібно сплатити судовий збір, то буде так само необхідна квитанція, що підтверджує його оплату.

Який суд обрати для порушення шлюборозлучного процесу?

Як правило, позивач звертається до суду за місцем проживання відповідача. Однак, ЦПК України (стаття 28) передбачений виняток з цього правила, і позивач може звернутися в суд за місцем свого зареєстрованого проживання, якщо з поважних причин він не має можливості відвідати місце проживання відповідача, хворий, або має на утриманні дітей.

Скільки буде коштувати розлучитися через суд в 2024 році?

Фіксована вартість у такому процесі є тільки у судового збору. Судовий збір за подання позову про розлучення складає 1211,20 грн. Інші витрати включають в себе оплату послуг адвоката або юриста, пошти, кур’єра, вартість проїзду і т.і.

Чи може суд відмовити розірвати шлюб?

Официально оформить расторжение брака с помощью судебных органов в УкраинеСімейний кодекс України забороняє розлучення між подружжям, якщо дружина перебуває в стані вагітності, або у подружжя є дитина, якій менше одного року. Але, якщо чоловік не зареєстрований як батько дитини, або батьком визнано іншого чоловіка, або один із подружжя вчинив злочин щодо іншого, то навіть наявність зазначених обставин не може бути перешкодою для припинення шлюбу.

Як оформити розірвання шлюбу з громадянином іноземної держави в Україні?

Оформити розлучення з іноземцем через суд можна точно так само як і з пересічним громадянином України. Але в цьому випадку можливі деякі труднощі, які суттєво збільшать тривалість шлюборозлучного процесу, такі як повідомлення відповідача про початок слухання. Тому тут найрозумніше використовувати всі можливі способи доставки, від засобів масової інформації до послуг кур’єрів і консулів.

Как развестись если один из супругов не согласен расторгнуть бракПодати позовну заяву про розірвання шлюбу слід в суд, розташований за останнім місцем проживання іноземного громадянина.

Як правильно написати позов до суду про припинення шлюбу?

Ніякі рекомендації не зможуть замінити грамотне складання документів і знання нормативних актів, якими досконало володіють професійні юристи, що спеціалізуються на сімейному праві. Прийнявши рішення розлучитися через суд скористайтеся допомогою адвоката.

Адвокат з розлучень

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА
З РОЗЛУЧЕНЬ