ЯК РОЗЛУЧИТИСЯ, МАЮЧИ КРИМСЬКУ ПРОПИСКУ З МОЖЛИВІСТЮ ВІДСУТНОСТІ В СУДІ?
Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати процедуру розлучення подружжя зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.
Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]
Замовлення послуги онлайн 24 години
АДВОКАТ ПО РОЗЛУЧЕННЮ ДОПОМОЖЕ РОЗІБРАТИСЯ У ВСІХ ПИТАННЯХ
Юристи чули історії своїх клієнтів про те, які труднощі їх очікують при бажанні розірвати шлюбні узи. Проживаючи у Криму, подружжя не знають, як здійснити розлучення в рамках правового поля українського законодавства. У жителів Криму може виникати багато питань з цього приводу: Як розлучитися, проживаючи на території Криму? Діє кримське законодавство за межами автономної республіки? Як законно розлучитися в АР Крим, щоб розлучення вважалось дійсним? Потрібно міняти прописку з кримської на українську для того, щоб розлучитися? Якщо розлучення отримане в суді Криму, то буде воне вважатися законним в Україні?
Відповіді на багато питань можна отримати, зателефонувавши в адвокатську контору. Адвокат, що займається шлюборозлучними питаннями, дасть вичерпні відповіді і почне процес протягом двадцяти чотирьох годин з моменту подання позову.
ЯК РОЗЛУЧИТИСЬ ПОДРУЖЖЮ З КРИМСЬКОЮ ПРОПИСКОЮ?
Однозначно відповісти на всі питання складно. Існує чимало «підводних каменів» на шляху до отримання законного свідоцтва про розірвання шлюбу. Оскільки українська держава не визнає судові рішення кримських судів, то на території України розірвання шлюбу буде вважатися недійсним, навіть якщо його визнало російське законодавство. Незважаючи на те, що в АР Крим існує власна судова система, документи про розлучення рекомендується оформляти з урахуванням того, щоб вони були офіційно визнаними на будь-якій території за межами Криму. Оформлений розлучення за всіма правилами дає право дружину вступити в новий шлюб, не відчуваючи будь-яких труднощів.
ЗДІЙСНЕННЯ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ З КРИМСЬКОЇ РЕЄСТРАЦІЄЮ
Не секрет, що в АР Крим українське законодавство не діє, а значить, ця обставина дає всі підстави для визначення територіальної підсудності судових розглядів, у тому числі і шлюборозлучного процесу в Україні.
Судові розгляди здійснюються на підставі Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».
Юристи, які займаються розведенням кримчан, керуються Статтею 1 чинного українського законодавства, що визначає правовий статус тимчасово окупованій території України, в якій йдеться про те, що дана територія – невід’ємна частина України, тому всі судово-правові питання вирішуються в правовому полі України. Тобто на тимчасово окупованій території, якою вважається АР Крим, вважаються чинними законами України та її Конституція.
Виходячи з Статті 9 щодо незаконних органах та їх посадових осіб, державні органи, а також органи місцевого самоврядування на тимчасово окупованій території повинні ґрунтуватися Конституцією України та її законами.
Крім того, у цій же статті говориться, що державні органи і особи, які виконують службові обов’язки в цих органах, які були обрані або призначені у порядку, не передбаченому законом, не є законними.
Відповідно, будь-яке рішення суду або будь-які документи, видані посадовими особами цих органів, вважаються недійсними і не несуть юридичної сили.
Варто звернути увагу, що для розірвання шлюбу з чоловіком/дружиною, вважається мешканцем Криму, необхідно правильно визначити територіальну підсудність справи. Простіше кажучи, кримчанам, які вирішили розлучитися, потрібно прийняти рішення, в якому судовому органі буде розглянуто заяву про розлучення. Якщо один з подружжя прописаний Криму, потрібно також вирішити, де буде вирішуватися питання про розірвання шлюбу, в який суд подавати позов.
Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення в Києві зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.
Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]
Замовлення послуги онлайн 24 години
ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ШЛЮБОРОЗЛУЧНОГО ПРОЦЕСУ З ТИМ, ХТО ПРОЖИВАЄ НА ТЕРИТОРІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ?
Таку допомогу можуть надати грамотні юристи. Зацікавлена в розлученні особа може звернутися в адвокатську контору, де йому допоможуть грамотно оформити всі необхідні документи для розлучення.
Існує можливість проведення шлюборозлучного процесу з чоловіком, які проживають на території АР Крим, який з якихось причин не може або не бажає їхати в Україну. Здійснити розлучення можна наступним чином – подати позов на розірвання шлюбу за місцем власної прописки в Україні. Якщо жінка, яка проживає з дитиною на території України, бажає розлучитися з чоловіком, який мешкає в Криму, то вона може подати заяву в місцевий суд, підтверджуючи свою прописку і наявність неповнолітньої дитини, яка проживає разом з нею.
У Статті 28 п. 2 Цивільного процесуального кодексу України йдеться про те, що позовні заяви про розлучення можна пред’являти за місцем реєстрації позивача або за місцем його проживання. Якщо позивач виховує неповнолітніх дітей або не може з якоїсь причини прибути до місця проживання відповідача, рішення суду розглядається за місцем прописки позивача.
За згодою обох подружжя позовну заяву може розглядатися за місцем реєстрації або за місцем перебування одного з подружжя, бажаючих отримати розлучення.
СУПРОВІД СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ ПО СПРАВІ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ ПОДРУЖЖЯ З ПРОПИСКОЮ НА ТЕРИТОРІЇ КРИМУ
Юристи зацікавлені, щоб кожен клієнт, який звернувся за допомогою з приводу розірвання шлюбних уз, має кримську прописку, отримав офіційний документ, що підтверджує «статус» громадянина на території будь-якої держави. Коли документи оформлені у правовому полі України, свідоцтво про розлучення буде дійсно і на території Криму, і в Росії, і за їх межами. Складно уявити ситуацію, коли жінка розлучилася з чоловіком в судовому порядку в АР Крим, але, приїхавши в Україну або в іншу країну, вважається заміжньою жінкою, оскільки українське законодавство не визнає рішення кримського суду. Така ситуація абсурдна, якщо жінка або чоловік, розведені в суді Криму, побажають вступити в шлюб з іншими особами. У цьому випадку вони отримають статус «двоєженець». Зіткнувшись з такою ситуацією, шлюборозлучний процес доведеться проводити заново.
Адвокат з розлучень
Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]
ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА
З РОЗЛУЧЕНЬ