Помощь адвокатов сожителям и парам в «гражданском браке»

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати процедуру розлучення подружжя зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


“Сімейні консультанти” надають професійну підтримку парам, які живуть у “цивільному шлюбі”. Хтось хоче скласти угоду про спільне проживання, щоб встановити право власності на спільні активи. Інші шукають практичні поради та юридичну допомогу після розриву відносин або смерті партнера.

Щороку “Сімейні консультанти” допомагають тисячам клієнтів вирішити питання співмешкання без реєстрації офіційного шлюбу відповідно до законодавства.

Якщо ви збираєтеся переїхати до свого партнера і роздумуєте над складанням угоди про спільне проживання, і Ви хочете встановити право власності на спільне майно та інші активи, або вам потрібна порада і правова підтримка адвоката у зв’язку з розривом відносин чи смертю партнера – ми завжди до ваших послуг.

Через те, що кількість офіційно зареєстрованих шлюбів в Україні продовжує знижуватися, число неодружених пар, які живуть під одним дахом, відповідно, зростає. Однак на сьогоднішній день не існує закону, адаптованого до потреб такого подружжя-співмешканців, а також дітей, які проживають з ними, на випадок, якщо настає кінець відносин. До майнових спорів застосовуються загальні положення сімейного законодавства.

Адвокати з розлучень «Сімейні консультанти» мають величезний досвід роботи з такими парами, до нас часто звертаються за порадою та допомогою у вирішенні складних питань співжиття.

Угоди в «цивільному шлюбі»

Якщо ви не бажаєте брати офіційний шлюб з вашим партнером, або не можете цього зробити, вам необхідно вжити заходів для того, щоб ви та діти нічого не потребували в випадку, якщо ваш партнер раптово помре або покине вас.

Визначте, хто буде власником ваших активів і майна. Проконсультуйтеся з адвокатом з питань сімейного права в «Сімейних консультантах», щоб переконатися, що угода про співмешкання складена правильно і має повну юридичну силу.

Наприклад, якщо ви з новим партнером збираєтеся придбати майно, перед покупкою розумно було б визначити спільне або особисте право власності на нього і відобразити це у відповідному договорі. В суді знадобляться  тільки офіційно оформлені докази прийнятих угод між партнерами. Будь-які словесні домовленості між ними кілька років тому ніякої юридичної сили не мають.

Попри те, що в «Сімейних консультантах» клієнти під нашим керівництвом складають правильні угоди про співжиття, ми також радимо, як краще захистити їхні активи й наміри. Наприклад, ми рекомендуємо, щоб кожен клієнт-співмешканець склав заповіт і застрахував своє життя. Останнє особливо важливо, якщо ви забезпечуєте свою пару матеріально, з утриманцями, або іншими фінансовими зобов’язаннями.

Розрив відносин у парі співмешканців

Важливо розуміти, що співмешканці не мають прав, що надаються законному подружжю в разі розлучення, незважаючи на те, як довго вони проживають разом як чоловік і дружина. Законодавство не дійсне для «цивільного подружжя». Спершу треба підтвердити і довести проживання в неофіційному шлюбі. Способом для захисту прав в такому випадку є звернення до суду з заявою про встановлення факту спільного проживання без реєстрації шлюбу.

У зв’язку з цим, розрив відносин між співмешканцями часто обертається катастрофою для одного з партнерів. У нього/неї немає матеріальної підтримки, і він/вона не може автоматично подати позов про поділ спільно нажитого майна, капіталу. Діти від такого «шлюбу» можуть залишитися ні з чим.

І все ж деякі засоби захисту є: «Сімейні консультанти» щорічно допомагають клієнтам, які опинилися в подібних ситуаціях, і компетентність наших адвокатів з розлучень, а також багатий досвід у даній сфері приносять клієнтам позитивні результати. Наприклад, можна подати заяву про встановлення факту спільного проживання, поділити спільно нажите під час проживання майно, або стягнути аліменти на дитину.

Ми будемо раді проконсультувати вас з цього питання, а також розглянути випадки, коли стосунки закінчуються через смерть партнера. Щоб отримати додаткову інформацію або записатися на прийом, зв’яжіться з одним з адвокатів «Сімейних консультантів».

Ми будемо раді проконсультувати вас з цього питання,
а також розглянути випадки, коли стосунки закінчуються через смерть партнера.

Щоб отримати додаткову інформацію або записатися на прийом,
зв’яжіться з адвокатом «Сімейних консультантів».
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ