ВЫ ПОЛУЧИЛИ ИСК О РАЗВОДЕ?

ВИ ОТРИМАЛИ ПОЗОВ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ?


Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати процедуру розлучення подружжя зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години


АДВОКАТ ПО РОЗЛУЧЕННЮ ДОПОМОЖЕ РОЗІБРАТИСЯ У ВСІХ ПИТАННЯХ

Для того щоб позовна заява, яка ініціює розірвання шлюбу в суді, призвела до початку судового процесу, заява має бути правильно складено. Людина, що подає на вас до суду, повинна врахувати в заяві всі вимоги закону, сплатити судовий збір і т.і. Виконання ряду формальностей, пов’язаних з подачею позову, допоможуть домогтися від суду рішення по справі. Однак не менш важливим процесуальним документом є відзив-заперечення на таку позовну заяву. З цієї статті ви дізнаєтеся, що робити, коли на вас подали в суд, зокрема, як правильно скласти зустрічний позов.

Насамперед, не треба нервувати, коли в ваших руках виявиться конверт з суду з копією позовної заяви. Пам’ятайте, що тепер ви відповідач і є стороною процесу, а значить, у вас є певні права і обов’язки. Перше, що вам необхідно зробити – заспокоїтися, відкрити лист і уважно прочитати його. Не переглядайте його одним оком під впливом емоцій. Оберіть момент, коли ви врівноважені і досить сконцентровані, щоб випадково не упустити деталі. Це дуже важливо.

МИ РАДИМО: якщо вам пред’явили позов, в якому ви ніяк не можете розібратися, зверніться до адвоката або юрисконсульта. Вони, як професіонали, розвіють ваші сумніви, і пояснять, як правильно себе вести у вашому випадку.

Відправляючи відповідачу, тобто вам, копію позовної заяви, суд просить вас представити свою позицію у справі. У відповідь на подану на вас заяву, ви складаєте документ – “відзив на позов”, в якому не згодні з твердженнями позивача. З цього випливає, що ви повинні докладно описати власну позицію, визначити, з чим ви не згодні і чому, а також представити докази, що підтверджують законність висунутих аргументів.

ВАЖЛИВО: суд визначає терміни, в які у вас є можливість розібратися з позовною заявою та подати зустрічний позов. Якщо ви упустите цей час, суд відмовиться включити вашу заяву у подальший розгляд у справі. Дуже важливо, щоб реагування на позов було в зазначений строк судом строк.

ЩО БУДЕ З ДІТЬМИ?

Якщо у вас є спільні неповнолітні діти, зверніть особливу увагу на те, що позивач пропонує вирішити питання про стягнення аліментів, спілкування з дитиною й участі у її вихованні. У зустрічному позові ви, відповідач, можете прийняти вимоги заявника, розділяючи його точку зору, або ж запропонувати свій варіант врегулювання спору.

ВАЖЛИВО: якщо обоє згодні на розлучення, вони повинні повідомити про це суд, і впевнитися в тому, що суд винесе позитивне рішення.

У випадках, коли між подружжям виник конфлікт із-за їх неповнолітніх дітей, суд повинен буде винести рішення з усіх питань, що стосуються дитини, тому дуже важливо, щоб у зустрічній позовній заяві вказувалася не тільки позиція позивача у справі, але й аргументи і докази законності висунутих звинувачень і вимог.

ВАЖЛИВО: Суд не розглядає прострочені вимоги і докази, тобто якщо відповідач не встигне у визначений судом строк подати зустрічну заяву із зазначенням своїх вимог та доказів, суд не зможе розглянути їх у ході подальшого розгляду по справі. Винятком є випадки, коли відповідач може довести, що затримка в поданні зустрічного позову сталася не з його вини, що прострочене заяву не призведе до затримки розслідування у справі, або мають місце інші виняткові обставини.

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення в Києві зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: +38 067 455-35-29
Тел: +38 050 904-51-03
Тел: +38 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ПОЗОВ ПРО АЛІМЕНТИ

Коли ви отримуєте позов про стягнення аліментів після розлучення, або про збільшення їх розміру, вам слід, насамперед, зосередитися на двох важливих моментах. З одного боку, позивач пред’являє завищені вимоги, або надто велику суму, не передбачену законом про аліменти. З іншого боку, ви матеріально не здатні виплачувати аліменти заявленого розміру, або виплата аліментів після розлучення пов’язана для вас з надмірними труднощами.

ВАЖЛИВО: право на аліменти має один з батьків, на утриманні якого після розлучення залишається спільна неповнолітня дитина, не здатна себе забезпечувати, за умови, що доходів від майна дитини недостатньо для її утримання та виховання. Також на аліменти може розраховувати мати малолітньої дитини, яка не досягла 3-х річного віку.

Якщо предметом судового розгляду є батьківське право, наприклад, обмеження або позбавлення батьківських прав, або порядок встановлення контакту між батьками і дитиною, то до суду подається відповідний позов. Учасники можуть скласти зустрічну заяву, в якій він чи вона можуть роз’яснити суду свою позицію або вимагати надання доказів по справі.

Адвокат з розлучень

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА
З РОЗЛУЧЕНЬ