10 признаков хорошего адвоката по разводам

Телефонуйте – ми з задоволенням відповімо на всі ваші питання.
+38(‎067) 455-35-29; ‎+38(‎050) 904-51-03; +38(‎093) 25-25-561; чи пишіть нам – будемо раді допомогти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Заказ послуги онлайн 24/7

Як вибрати кращого адвоката з розлучень?

Вибір вашого сімейного адвоката – найважливіший фактор, що впливає на результат розлучного процесу. Серед величезної кількості юристів необхідно вибрати того самого адвоката, який допоможе саме в вашому випадку. Чим керуватися, щоб зробити правильний вибір?

Насамперед, вам необхідно впевнитися в тому, що сімейний адвокат працюватиме в ваших інтересах, а також має за плечима великий досвід проведення подібних процесів.

Наступні фактори допоможуть вам остаточно визначитися з вибором адвоката в сімейних справах у Києві:

Не наймайте першого ліпшого адвоката

Вам необхідно зустрітися з кількома юристами, перш ніж ви вкладете гроші в одного з них. У ваших відносинах довіра стоїть на першому місці. В першу чергу, ви повинні особисто побачити сімейного адвоката, щоб зрозуміти, чи підходить вам ця людина.

Поговоріть зі знайомими, які пройшли через розлучення

Це досить незручна розмова, і все ж друзі, родичі або співробітники, які пройшли процедуру розлучення, можуть дати вам слушну пораду та корисну інформацію. У будь-якому випадку, ви завжди можете зайти в інтернет, щоб пошукати адвоката до душі.

Помилково думати, що жінку може гідно представити в суді тільки жінка

Приналежність адвоката з розлучень до сильної чи прекрасної половини людства ніяк не впливає на результат вашої справи. Дедалі важливішим для вас є вибір компетентного та надійного юриста, з якими вам буде комфортно працювати. Ви повинні концентрувати свою увагу на тому, щоб цей адвокат, чи то він чоловік чи жінка, діяв у ваших інтересах.

Скептично ставтеся до реклами

Радіо, телебачення, преса та інтернет показують яскраву картинку успішного і професійного адвоката, який, на жаль, не завжди є таким. Перевіряйте надійність і досвід таких фахівців.

Дорогий адвокат не завжди означає найкращий

Багато хто вважає, що якщо адвокат коштує дорого, значить, він надасть найкращі послуги та умови. Насправді, вища вартість адвокатських послуг може означати що завгодно.

Переконайтеся, що ваш адвокат спеціалізується на сімейному праві

Юристи можуть практикувати в різних областях права, а вам потрібен адвокат у сімейних справах, зокрема, з розлучень. Адже ви не станете після операції на серці йти на огляд до педіатра, який знає основи кардіології?

Вибирайте адвоката, який успішно проводив такі справи, як ваша

Якщо у вас діти і вам належить оформлення опіки чи виплати аліментів, шукайте адвоката, який знає, як вирішити ці питання у вашому місті. Але у випадку, коли крім опікунства вам необхідно вирішити питання з великим бізнесом, фінансами і розподілом майна, а обраний адвокат погано на цьому розуміється, варто продовжити пошуки.

Вибирайте адвоката з вашої місцевої юрисдикції

У деяких юристів є адвокатське свідоцтво на практику в декількох країнах; проте закони можуть значно відрізнятися, навіть на місцевому рівні. Вам потрібен адвокат, який добре знає правила вашої країни, а також знайомий з правовим регулюванням, місцевими суддями та посадовими особами.

Шукайте хорошого перемовника

Мета вашого розлучення – прийти до справедливого рішення, не доводячи справу до суду. Деякі адвокати, навпаки, віддають перевагу залу судових засідань, але цей метод затягує справу і коштує набагато дорожче.

І все ж таки ваш адвокат повинен мати досвід судових розглядів

Яким би професійним парламентером не був ваш адвокат, бувають випадки, коли крапку в розлученні повинен поставити суд. Вибраний вами юрист повинен бути досить досвідченим і не боятися захищати ваші інтереси в залі суду.

Адвокат з розлучень в Києві

Замовте зараз консультацію адвоката з розлучень
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ