Секреты зала судебных заседаний

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу, зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами:

Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

Більшість людей уявляють собі зал суду таким, як його показують у телешоу. Насправді між дійсністю і ТБ мало спільного.

1. Охорона в суді. Практично всі суди зобов’язують вас пройти через металодетектор на вході. У деяких випадках, вас можуть попросити зняти взуття. Майже скрізь вам скажуть зняти ремінь і дістати з кишень мобільні телефони, гроші тощо. В будь-якому випадку, приходьте до суду заздалегідь, із запасом часу на проходження охорони. Не з’являйтеся в суді о 8:55, думаючи, що встигаєте на слухання, яке починається о 9:00.

2. Відсутність присяжних. Одне з найпоширеніших запитань, які ставлять наші клієнти: чи обов’язкова присутність присяжних на слуханні справи про наше розлучення? Ні, у справах про розірвання шлюбу присяжних у суді немає. Ваша справа буде вирішуватися суддею одноособово.

3. Суд публічний. Багато хто дивується, що їхній випадок не єдиний на порядку денному. Більшість типових сімейних спорів вирішується публічно. По-перше, на ваш час може бути призначено ще кілька слухань, і вам доведеться довго чекати своєї черги. По-друге, під час розгляду вашої справи в суді можуть бути присутні сторонні люди, тобто ви можете привести своїх родичів і друзів (і все ж таки ми рекомендуємо утриматися від запрошення всіх близьких і знайомих). По-третє, стежте за своєю мовою – не видавайте чужим людям особисту інформацію.

4. Дотримуйтесь вказівок. У більшості залів судових засідань на дверях щоранку вивішують розпорядок слухань. Не ігноруйте це: уважно його вивчіть, переконайтеся, що ваша справа включена до переліку, і подивіться, на якому ви місці. Дізнайтеся, коли вам треба заходити до залу суду. У багатьох суддів є покажчики на столах, за якими можна визначити, хто в справі Позивач, а хто Відповідач. Так ви будете впевнені в тому, що зайняли правильне місце в очікуванні виклику судді. Майже у всіх залах суду ви побачите таблицю з вимогами до порядку в судовому залі. Це може бути, наприклад, прохання вимкнути мобільні телефони, не приносити з собою напої та продукти харчування, зняти головний убір, сонцезахисні окуляри, викинути жувальну гумку.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА