У питаннях опіки над дитиною, батькам завжди краще домовлятися між собою. Звичайно, це дуже важко, особливо якщо стосунки під час розлучення складні і напружені.

В компанії «Сімейні консультанти» працює Департамент у справах дітей, де адвокати консультують наших клієнтів-батьків, допомагаючи вирішити проблеми піклування, виплати аліментів, відвідувань і т. п.

Фахівці Департаменту спеціалізується на складних справах, що стосуються інтересів дітей, зокрема: конфлікти, що виникають при розлученні або роздільному проживанні, про заборонені дії щодо дитини, про батьківської відповідальності, заяви на переміщення дитини всередині та за межі країни. Адвокати допоможуть в усуненні перешкод у спілкуванні з дітьми, встановлення графіка спілкування з дітьми, позбавлення батьківських прав, а також про місце проживання дитини (про контакти і місцезнаходження).

«Сімейні консультанти допомагають клієнтам вирішити проблеми зв’язку з дитиною, які можуть виникнути через кілька місяців або років після розлучення.

Сюди входять випадки, коли один з батьків бажає переїхати з дитиною в іншу частину України або в іншу країну.

У справах, пов’язаних з дітьми, насамперед треба думати про благополуччя дитини, а судовий розгляд розглядати як крайню міру.

Адвокат по сімейним справам у Києві

Поговоріть з сімейним адвокатом на цікаву для вас тему
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ