10 признаков хорошего адвоката по разводам

Як вибрати кращого адвоката з розлучень?

Вибір вашого сімейного адвоката – найважливіший фактор, що впливає на результат шлюборозлучного процесу. Серед величезної кількості юристів необхідно вибрати того самого адвоката, який допоможе саме у вашому випадку. Чим керуватися, щоб зробити правильний вибір?

Насамперед, вам необхідно впевнитися в тому, що сімейний адвокат буде працювати у ваших інтересах, а також має за плечима великий досвід проведення подібних процесів.

Наступні фактори допоможуть вам остаточно визначитися з вибором адвоката по сімейним справам у Києві:

Не наймайте першого ліпшого адвоката

Вам необхідно зустрітися з кількома юристами, перш ніж ви вкладете гроші в одного з них. У ваших відносинах довіру стоїть на першому місці. В першу чергу, ви повинні особисто побачити сімейного адвоката, щоб зрозуміти, чи підходить вам ця людина.

Поговоріть зі знайомими, які пройшли через розлучення

Це досить незграбний розмова, і все ж друзі, родичі або співробітники, які пройшли процедуру розлучення, можуть дати вам слушну пораду та корисну інформацію. У будь-якому випадку, ви завжди можете зайти в інтернет, щоб пошукати адвоката по душі.

Помилково думати, що жінку може гідно представити в суді тільки жінка

Приналежність адвоката з розлучень до сильної або прекрасній половині людства, ніяк не впливає на результат вашої справи. Куди більш важливим для вас є вибір компетентного і надійного юриста, з якими вам комфортно працювати. Ви повинні концентрувати свою увагу на тому, щоб цей адвокат, будь він чоловіком або жінкою, діяв у ваших інтересах.

Скептично ставитеся до реклами

Радіо, телебачення, преса та інтернет показують красиву картинку успішного і професійного адвоката, який, на жаль, не завжди є таким. Перевіряйте надійність і досвід таких фахівців.

Дорогий адвокат не завжди означає кращий

Багато хто думає, що якщо адвокат коштує дорого, значить, він надасть найкращі послуги та умови. Насправді, більш висока вартість адвокатських послуг може означати що завгодно.

Переконайтеся, що ваш адвокат спеціалізується на сімейному праві

Юристи можуть практикувати в різних областях права, а вам потрібен адвокат по сімейних справах, зокрема, з розлучень. Адже ви не станете після операції на серці йти на огляд до педіатра, знає основи кардіології?

Вибирайте адвоката, який успішно проводив такі справи, як ваше

Якщо у вас діти і вам належить оформлення опіки, виплати аліментів, шукайте адвоката, який знає, як вирішити ці питання у вашому місті. Але у випадку, коли крім опікунства вам необхідно вирішити питання з великим бізнесом, фінансами і розподілом майна, а обраний адвокат погано в цьому розбирається, варто продовжити пошуки.

Вибирайте адвоката з вашої місцевої юрисдикції

У деяких юристів є адвокатське свідоцтво на практику у декількох країнах; проте закони можуть значно відрізнятися, навіть на місцевому рівні. Вам потрібен адвокат, який добре знає правила вашої країни, а також знайомий з правовим регулюванням, місцевими суддями та посадовими особами.

Шукайте хорошого переговірника

Мета вашого розлучення – прийти до справедливого рішення, не доводячи справу до суду. Деякі адвокати, навпаки, віддають перевагу залу судових засідань, але цей метод затягує справу і коштує набагато дорожче.

І все-таки ваш адвокат повинен мати досвід судових розглядів

Яким би професійним парламентером не був ваш адвокат, бувають випадки, коли крапку в розлученні повинен поставити суд. Вибраний вами юрист повинен бути досить досвідченим і не боятися захищати ваші інтереси в залі суду.

Адвокат з розлучень в Києві

Замовте зараз консультацію адвоката з розлучень
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

ОТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ