КАК ДОПУСТИТЬ МЕНЬШЕ ОШИБОК ПРИ РАЗВОДЕ
Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення, зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче номерами:

Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ЯК ДОПУСТИТИ МЕНШЕ ПОМИЛОК ПРИ РОЗЛУЧЕННІ

Як говорить прислів’я, «людина вчиться на своїх помилках», і хоча це не найприємніший спосіб отримати знання, проте дуже дієвий. Незважаючи на це, в житті є ситуації, як, наприклад, розлучний процес, коли не можна дозволяти собі помилятися тому, що набутий із власних помилок досвід навряд чи в майбутньому стане в нагоді, а повернути все назад не вдасться. Опустимо опис певних типів поведінки під час розлучення, і відразу перейдемо до їхніх негативних наслідків, щоб їх можна було заздалегідь виявити і вжити заходів.

Перша з найпоширеніших помилок під час розлучення – маніпулювання дітьми в переговорах між батьками.

На жаль, вкрай рідко подружжя знаходить в собі сили спокійно все обговорювати та приймати рішення щодо утримання та виховання дитини, не втягуючи в конфлікт саме чадо. Батьки майже завжди забувають про те, що найважливіше як у сім’ї, так і поза шлюбом – добробут їхньої дитини. Через це нерозуміння найчастіше відбувається ізоляція одного з батьків. Це призводить до негативного ставлення спадкоємця до іншого з батьків, приниження, зменшення ролі батька чи матері в його очах. Насправді ж розлучення не повинно настільки згубно впливати на відносини дитини з матір’ю і батьком.

Коли батьки залучають дитину до конфлікту, це може не тільки значно загострити проблему, але і, насамперед, негативно позначитися на розвитку сина або дочки і його/її відношенні до обох батьків. Навіть під час розірвання шлюбу, дитина повинна відчувати любов кожного з батьків, тому що для неї це теж дуже складний період. Дитя в жодному разі не можна змушувати вирішувати, кого воно любить більше: маму чи тата.

Друга помилка, яка безпосередньо впливає на рішення про розлучення – недовіра до свого адвоката.

Можливо, ви чули про те, що з адвокатом з розлучень треба бути щирим, як в церкві на сповіді. Це дійсно так. Коли ваш сімейний адвокат знає ваш шлюб в найдрібніших подробицях, він зможе вибудувати ефективну лінію оборони. Немає сенсу замовчувати певні обставини або виправдовувати себе в очах людини, яка збирається вас захищати, оскільки в залі суду інша сторона почне ставити вам провокаційні запитання, до яких ваш адвокат не буде готовим. З нашого професійного досвіду, ми не радимо вам відмовлятися від допомоги адвоката під час складного розлучного процесу.

Нерідко при розгляді справи про розлучення з вини чоловіка, або за відсутності згоди між подружжям щодо батьківських прав і опікунства, сторона, яка відмовилася від послуг професійного адвоката, приймає неправильне рішення, або спотворює факти, що в підсумку призводить до зовсім несподіваних результатів. Адвокат же забезпечить вам відносно спокійний стан під час розлучення, турботу про всі ваші проблеми, і порадить кращі рішення, які полегшать процес розлучення.

Третя помилка – керуватися почуттями, а не розумом.

Безумовно, кожен розлучний процес супроводжується значним стресом і сильними емоціями. Однак не варто в такому стані приймати поспішні рішення. Обов’язково кілька разів подумайте, перш ніж дати волю емоціям, якщо у вас є діти. Адже після розлучення вам все одно доведеться контактувати з колишнім чоловіком або дружиною, ваші діти будуть продовжувати з ними спілкуватися. Якщо ж ви спочатку будете діяти лише на емоціях, намагаючись принизити, обдурити чоловіка, то яким буде ваше життя після розлучення? Словом, якщо ви плануєте бачитися з чоловіком після припинення стосунків і хочете, щоб він продовжував спілкуватися з дітьми, постарайтеся контролювати свої емоції і приймати обдумані рішення під час розлучення.

У залі суду не обходиться без питань про інтимні сторони вашого подружнього життя.

Не дивно, що багато хто соромиться говорити про це в присутності незнайомих людей. І це четверта помилка при спробі розлучитися. Справа в тому, що ваше спантеличення і небажання відповідати на незручні запитання гальмує розлучний процес, а також обмежує або навіть унеможливлює ефективний захист адвокатом вашої позиції. Яка задача суду? Вислухати обидві сторони і винести рішення у вашій справі. Якщо ж він не дізнається про вашу позицію через те, що вам соромно в чомусь зізнатися, рішення може бути не на вашу користь.

Крім того, ваше повне переконання у власній правоті теж не буде сприяти ухваленню рішення, як вигідно вам. Повна впевненість у тому, що тільки ваша позиція є правильною, може призвести до розчарування. Отже, надзвичайно важливо ретельно проаналізувати всю ситуацію і визначити не тільки ваші сильні, але і слабкі сторони.

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розлучення в Києві, зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче номерами телефонів:

Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

Чергова погана ідея, яка часто виникає під час розлучення – звернутися за порадою до родичів, тому що «їм з боку видніше».

Розлучення – це тільки ваша справа. Незважаючи на те, що друзі й родичі часто обізнані в ваших сімейних гараздах і не дуже, не треба ними маніпулювати або без критики застосовувати всі їхні, без сумніву, дорогоцінні поради. Ви ж не збираєтеся, наприклад, відмовитися від аліментів на дитину з тієї причини, що ваш друг вважає це зайвим. Прислухайтеся тільки до себе й адвоката з розлучень.

Безумовно, існують ідеальні, «безболісні» розлучення, коли подружжя домовляється між собою, вирішує питання аліментів, утримання та виховання спільних дітей і обходиться без судових розглядів. Але це не значить, що навіть у такому разі ви не можете помилитися.

Рідко, але все ж буває так, що один з подружжя зачіпає чутливі питання, про які ви навіть не могли подумати, і розпалює конфлікт виключно зі злості. Досягнення угоди під час розлучення буде успішним, якщо ви не станете нехтувати інтересами чоловіка чи дружини. В іншому випадку, ви можете настільки образити половину, що замість мирної домовленості почуєте оголошення про війну.

Не дарма багато хто стверджує, що кожен із подружжя краще пізнає один одного під час розлучення і вже тоді показує, на що він чи вона насправді здатні. Не варто недооцінювати супротивника. Коли ви будете в залі суду, будьте готові до того, що ваш колись терплячий і неконфліктний чоловік чи дружина наберуться мужності і відкриють найнезручніші сторони вашого шлюбу.

Остання помилка – одна з найпоширеніших в процесі розлучення – виставляти своє нинішнє життя напоказ в соціальних мережах.

Багато сімейних пар, що перебувають у процесі розлучення, викладають провокаційні фото і пости про своє життя, а також пишуть про думки і почуття в мережі. Не забувайте, що вся подібна інформація може бути витлумачена по-різному і представлена суду в якості доказів ваших погроз, зради, безладного способу життя тощо, тобто буде спрямована проти вас.

І наостанок, будьте обережні з друзями. У найневідповідніший момент вони можуть стати на бік вашого чоловіка чи дружини і свідчити проти вас.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ АДВОКАТА
З РОЗЛУЧЕНЬ