Секреты зала судебных заседаний

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами.

Тел: 067 455-35-29
Тел: 050 904-51-03
Тел: 093 25-25-561
або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

Більшість людей уявляють собі зал суду таким, як його показують у телешоу. Насправді між дійсністю і ТБ мало спільного.

1. Охорона в суді. Практично всі суди зобов’язують вас пройти через металодетектор на вході. У деяких випадках, вас можуть попросити зняти взуття. Майже скрізь вам скажуть зняти ремінь і дістати з кишень мобільні телефони, гроші і т. д. В будь-якому випадку, приходьте в суд заздалегідь, з запасом часу на проходження охорони. Не з’являйтеся в суді в 8:55, думаючи, що встигаєте на слухання, яке починається в 9:00.

2. Відсутність присяжних. Один з найпоширеніших питань, які задають наші клієнти: обов’язково присутні присяжні на слуханні по справі про наше розлучення? Ні, у справах про розірвання шлюбу присяжних у суді немає. Ваша справа буде вирішуватися суддею одноособово.

3. Суд публічний. Багато хто дивуються, що їх випадок не єдиний на порядку денному. Більшість типових сімейних спорів вирішуються публічно. По-перше, на вашу час може бути призначено ще кілька слухань, і вам доведеться довго чекати своєї черги. По-друге, під час розгляду вашої справи в суді можуть бути присутні сторонні люди, тобто ви можете привести своїх родичів і друзів (і все ж таки ми рекомендуємо утриматися від запрошення всіх близьких і знайомих). По-третє, стежте за своєю мовою – не видавайте чужим людям особисту інформацію.

4. Дотримуйтесь вказівниками. Більшість залів судових засідань щоранку вивішують на дверях розпорядок слухань. Не ігноруйте його – уважно вивчіть його, переконайтеся, що ваша справа включено в перелік, і подивіться, на якому ви місці. Дізнайтеся, коли вам треба входити в зал суду. У багатьох суддів є покажчики на столах, за якими можна визначити, хто в справі Позивач, а хто Відповідач. Так ви будете впевнені в тому, що зайняли правильне місце в очікуванні виклику судді. Майже у всіх залах суду ви побачите таблицю з вимогами до порядку в судовому залі. Це може бути, наприклад, прохання вимкнути мобільні телефони, не приносити з собою напої та продукти харчування, зняти головний убір, сонцезахисні окуляри, викинути жувальну гумку.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам, будемо раді відповісти: advokat@oap.kiev.ua

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА