Как выбрать адвоката по разводам?
Вибір адвоката з розлучень або сімейного адвоката у Києві – це питання, до якого треба підходити дуже відповідально. Вам доведеться тісно співпрацювати з людиною, або компанією, якій ви віддасте перевагу, і ця робота прямо вплине на ваше фінансове добробут і емоційне відчуття в майбутньому.
Ось важливі факти, які варто врахувати:

Робочі довірчі відносини:

Повторимося, вам доведеться постійно перебувати в контакті з вибраними юристами, тому так важливо вибрати фірму, в якій вам комфортно перебувати, і співробітників, з якими вам легко знайти спільну мову.

Крім того, вам доведеться обговорювати навіть самі делікатні питання вашої особистої та фінансової житті, тому ви повинні дійсно довіряти обраному сімейного адвоката.

Найшвидший шлях знайти цю довіру – прислухатися до рекомендацій друга або колеги. Якщо вони порадять вам хорошого адвоката, обов’язково вивчіть його репутацію і вартість послуг.

Зазвичай колеги або знайомі чесно розповідають про свій досвід (позитивному чи негативному) з їх сімейним адвокатом. Постарайтеся дізнатися якомога більше інформації.

Обов’язково відвідайте веб-сайт компанії або практикуючого юриста і перегорніть розділи. Наявність статей, свідчень, тематичних досліджень створить загальне враження про компанію. Введіть у пошуковій системі прізвище адвоката або назва юркомпанії. Перевірте, чи є про це інформація.

Ціна послуг адвоката:

Якщо ваш бюджет обмежений, вам захочеться знайти адвоката, який практикує недавно і, отже, коштує дешевше. Плюс такого вибору в тому, що цей юрист, ймовірно, буде старанно працювати, так як в його інтересах заробити хорошу репутацію на ринку адвокатських послуг.

Якщо ви можете дозволити собі заплатити більше, вибирайте досвідченого і зарекомендував себе адвоката, який завжди коштує дорожче.

Коли ви плануєте, скільки зможете витратити на адвоката, задайте собі наступні питання:

«Зможете ви з партнером мирно вирішити більшість питань під час розлучення?»

«Наскільки складним буде поділ майна?»

«Є ймовірність розлучення через суд?»

Можливість заздалегідь спланувати бюджет в залежності від власних потреб захистить вас від додаткових витрат у майбутньому.

Якщо ви живете в Києві, запишіться на безкоштовну консультацію до одного з наших адвокатів з розлучень.