Как распланировать важные события после развода

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу, зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами:

Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

Ви не потрапили на шкільне свято вашої дитини, тому що екс-дружина забула вам про це сказати? Ви засмучені? Їй часто теж ніяково через те, що важлива інформація не дійшла до вас. Планування свят та інших заходів, пов’язаних з дітьми, може стати важким завданням для будь-якої сім’ї. Але проблем стає ще більше, якщо батьки розлучені. То де ж вихід?

Що таке “книга зв’язку”?

Протягом багатьох років я пропонував клієнтам, які нещодавно розлучилися, використовувати “книгу зв’язку”. Один із батьків купує чистий альбом і обидва використовують його для запису пропозицій та обговорення будь-яких змін у спілкуванні з дітьми, їхніх хвороб, досягнень, проблем дисципліни в школі та майбутніх подій у їхньому житті. Я пропоную батькам прикрасити обкладинку альбома фотографіями дітей (нагадування батькам – зосередьтеся на добробуті своїх спадкоємців) і показати альбом дітям, коли вони виростуть. Це буде заохочувати батьків ставитися з повагою один до одного, оскільки їхні діти прочитають в майбутньому цю книгу.

Google допоможе

Сучасна версія книги зв’язку – це календар Google або інша схожа онлайн-програма. Можна дозволити доступ до календаря старшим дітям, а також будь-якій третій стороні (медіатору, вихователю, юристу, адвокату, дідусям і бабусям) за домовленістю між вами і колишнім партнером.

Найліпше, якщо ви можете спілкуватися відкрито один з одним під час особистої зустрічі, телефоном чи електронною поштою, але часто це неможливо. Особливо відразу після розірвання шлюбу. Емоції дуже сильні для прямого спілкування. Отже, спробуйте іншу систему.

Звичайно, система працює тільки тоді, коли це взаємне бажання. Навіть якщо ваш колишній партнер не тримає вас у курсі подій, просто зробіть це самі.

Незалежно від того, чи використовуєте ви «книгу зв’язку», календар Google, електронну пошту, зустрічі або телефонні дзвінки, знайдіть спосіб спілкуватися з повагою один до одного. Якщо ви не прикладете до цього зусиль, ваші діти страждатимуть. Вони заслуговують на батьків, які відкладуть у бік свій егоїзм і особисті почуття відносно один одного, і знайдуть спосіб спілкуватися заради дітей.

Сімейний адвокат у Києві

Замовте зараз консультацію сімейного адвоката
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ