9 сюрпризов развода

Телефонуйте – ми з задоволенням відповімо на всі ваші питання.
+38(‎067) 455-35-29; ‎+38(‎050) 904-51-03; +38(‎093) 25-25-561; чи пишіть нам – будемо раді допомогти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Заказ послуги онлайн 24/7

Що може очікувати вас при розлученні?

Навіть якщо ви говорили про розлучення з друзями, знайомими, колегами, юристами, перечитали купу статей на тему, в процесі розлучення ви все одно можете опинитися в ситуації, яка змусить вас подумати: “якби я знав про це раніше…”. Розлучення завжди залежить від обставин, місця проживання та місцевої юрисдикції, тому практично неможливо передбачити все, з чим вам доведеться зіткнутися в цьому процесі.

Я постарався зібрати основні “сюрпризи”, з якими ви можете зіткнутися при розірванні шлюбу:

Розлучення може тривати довго

Під впливом різних факторів розлучення може зайняти від декількох місяців до року. І все одно іноді залишаються невирішені питання. Постарайтеся максимально вирішити всі проблеми до того, як похід до суду стане неминучим, інакше вас чекає довгий шлях.

Суд – це не телешоу

Драматичні історії в ефірах ТБ, можливо, склали в вас хибні враження про суд. Навіть якщо ваша справа дійшла до служителів Феміди, ви можете так і не переступити поріг залу засідань і тим більше не побачите суддю.

Вам доведеться чекати

У більшості судів в один і той же час розглядаються кілька справ про розлучення. Не дивуйтеся, якщо вам доведеться сидіти і слухати чужі процеси в очікуванні свого.

Засідання переносять

Суд – це механізм уповільненої дії, тому вам варто бути готовими до того, що слухання вашої справи можуть перенести на іншу дату і час, і вам треба з цим змиритися. Справа в тому, що суд у першу чергу розглядає більш пріоритетні справи.

Всі дають вам поради

Коли ви перебуваєте в процесі розлучення, кожен висловлює вам свою точку зору. Ігноруйте більшість з них. Тільки адвокат має достатньо знань, щоб давати вам поради.

Будьте готові втрачати друзів

Не всі близькі позитивно сприймуть зміни у вашому особистому житті. Якщо ви дружили родинами, то після розлучення цей дружній зв’язок може зруйнуватися. Парі стане нецікаво спілкуватися з одним із вас. Часто люди просто розривають подібні відносини, не бажаючи підлаштовуватися.

Розсудлива людина несе нісенітницю

Підвищена емоційність під час розлучення створює ситуацію, в якій навіть найрозсудливіший чоловік чи жінка, в тому числі ви, може робити такі речі, які в нормальному стані ніхто б собі й не уявив. Слідкуйте за своїм психічним здоров’ям і переконайтеся в тому, що ви не нашкодите процесу.

Поділене майно треба брати з собою

Багато людей під час розлучення просто здаються і залишають речі, тому що їх важко поділити, або хочеться швидше з усім покінчити. Подумайте про те, що після закінчення процесу вивозити все, що ви залишили в домі – від дивана до столового срібла – дуже затратно. До того ж вам буде емоційно неприємно повертатися в колишнє житло, коли знадобиться щось із залишеного.

Ціна розлучення може вас шокувати

Можливо, ви читали або чули про те, що загальна сума розлучення може перевершити всі ваші очікування. Витрати суду, оплата адвоката, послуги експертів, оформлення документів можуть сильно змінити загальну вартість розлучення. Список можна продовжувати нескінченно, тому дуже ретельно обговорюйте з адвокатом усі питання та плануйте ваш бюджет. Незважаючи на готовий відмінний план з розлучення, завжди виникають несподівані ситуації, що тягнуть додаткові витрати.

Будьте готові до всього.

Адвокат з розлучень у Києві

Замовте зараз консультацію адвоката з розлучень
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ