Как выбрать адвоката по разводам?

Телефонуйте – ми з задоволенням відповімо на всі ваші питання.
+38(‎067) 455-35-29; ‎+38(‎050) 904-51-03; +38(‎093) 25-25-561; чи пишіть нам – будемо раді допомогти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Заказ послуги онлайн 24/7

Вибір адвоката з розлучень або сімейного адвоката в Києві – це питання, до якого треба підходити дуже відповідально. Вам доведеться тісно співпрацювати з людиною, або компанією, якій ви віддасте перевагу, і ця робота прямо вплине на ваш фінансовий добробут і майбутній емоційний стан.
Ось важливі факти, які варто врахувати:

Робочі довірчі відносини

Повторимося, вам доведеться постійно перебувати в контакті з вибраними юристами, тому досить важливо вибрати фірму, в якій вам комфортно перебувати, і співробітників, з якими вам легко знайти спільну мову.

Крім того, вам доведеться обговорювати навіть найделікатніші питання вашого особистого та фінансового життя, тому ви повинні дійсно довіряти обраному сімейному адвокату.

Найшвидший шлях знайти цю довіру – прислухатися до рекомендацій друга або колеги. Якщо вони порадять вам хорошого адвоката, обов’язково вивчіть його репутацію і вартість послуг.

Зазвичай колеги або знайомі чесно розповідають про свій досвід (позитивний чи негативний) з їхнім сімейним адвокатом. Постарайтеся дізнатися якомога більше інформації.

Обов’язково відвідайте веб-сайт компанії або практикуючого юриста і погортайте розділи. Наявність статей, свідчень, тематичних досліджень створить загальне враження про компанію. Введіть у пошуковій системі прізвище адвоката або назву юркомпанії. Перевірте, чи є про них інформація.

Ціна послуг адвоката

Якщо ваш бюджет обмежений, вам захочеться знайти адвоката, який практикує недавно і, отже, коштує дешевше. Плюс такого вибору в тому, що цей юрист, ймовірно, буде старанно працювати, оскільки в його інтересах заробити хорошу репутацію на ринку адвокатських послуг.

Якщо ви можете дозволити собі заплатити більше, вибирайте досвідченого адвоката, що гарно зарекомендував себе, проте коштує дорожче.

Коли ви плануєте, скільки зможете витратити на адвоката, запитайте себе:

“Чи зможете ви з партнером мирно вирішити більшість питань під час розлучення?”

“Наскільки складним буде поділ майна?”

“Чи ймовірне розлучення через суд?”

Можливість заздалегідь спланувати бюджет залежно від власних потреб захистить вас від додаткових витрат у майбутньому.

Якщо ви живете в Києві, запишіться на безкоштовну консультацію до одного з наших адвокатів з розлучень.

Адвокат з розлучень у Києві

Замовте зараз консультацію адвоката з розлучень
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ