Воспитание детей после развода

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу, зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами:

Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

Деякі розлучення відбуваються спокійно: партнери підтримують дружні відносини й виходять з розуміння того, що шлюб просто не варто продовжувати. Однак у більшості випадків принаймні один із подружжя не захоче мати нічого спільного з іншим після розлучення. Коли йдеться про дітей, таке рішення взагалі неможливо прийняти. Спільне виховання після розлучення можливе, але до цього потрібно докласти зусиль. Пропонуємо вам три основних умови, за яких спільне виховання дітей проходитиме гладко.

Робіть все можливе, щоб уникати негативних емоцій і конфліктів

Гнів, розчарування і смуток, як правило, домінують при спілкуванні екс-подружжя, особливо незабаром після розлучення. Але вони не продуктивні. Якщо раптом виникають суперечки, керуйтеся не емоціями, а необхідністю досягти спільних цілей. Прислухайтеся до думки протилежної сторони і формуйте прохання, а не вимоги. Якщо емоції занадто сильні, щоб спокійно розмовляти, спілкуйтеся в письмовій формі.

Не скидайте на дітей накопичений на колишнього партнера негатив. Діти повинні знати причину розлучення (без подробиць), але залучення їх як союзників проти колишнього чоловіка чи дружини неприпустимо. Краще поскаржіться одне одному або психологу.

Створіть систему для дітей

Створення нової програми спільного виховання допоможе полегшити перехід на нові відносини дітям і всій родині. На початкових етапах, поясніть дітям, де вони житимуть і ходитимуть до школи. Постійно нагадуйте їм, що ви їх любите. Попереджайте дітей за день або два, коли вони будуть проводити час з іншим із батьків.

Заздалегідь обговорюйте важливі дитячі питання

Домовтеся про спільні правила для дітей, яких дотримуватимуться обоє батьків: о котрій дитина лягає спати, що їй можна робити, які подарунки дарувати. Якщо є розбіжності, їх теж необхідно обговорити, при цьому не принижуючи другого з подружжя. З дітьми-підлітками необхідно сформувати загальну позицію і обговорити питання відвідуваності школи, наркоманії та сексуальності. Послідовне дотримання правил і узгодження покарань за певну поведінку допоможе підліткам зрозуміти наслідки їхніх дій.

Спільне виховання після розлучення не означає, що ви та ваша екс-половинка повинні бути найкращими друзями. Тим не менш, робочі відносини допоможуть забезпечити стабільність для всієї родини та активний зв’язок обох батьків зі своїми дітьми.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА