Сколько я потрачу на развод?

Телефонуйте – ми з задоволенням відповімо на всі ваші питання.
+38(‎067) 455-35-29; ‎+38(‎050) 904-51-03; +38(‎093) 25-25-561; чи пишіть нам – будемо раді допомогти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Заказ послуги онлайн 24/7

Скільки коштує розлучення?

  • Практично нереально передбачити ціну вашого розлучення на самому початку процесу
  • Залежно від обставин у вашому конкретному випадку, є безліч факторів, які будуть підвищувати вартість
  • Намагайтеся вибудовувати мирні відносини з чоловіком (дружиною) і слідкуйте за своєю поведінкою, аби не погіршувати фінансову ситуацію

Коли шлюб заходить у глухий кут і пара все-таки вирішує розлучитися, одним із перших питань, яке ставить собі майже кожен – «Скільки грошей я витрачу на розлучення?».

Через те, що не існує двох однакових розлучних процесів, на практиці неможливо заздалегідь розрахувати вартість розлучення.

Все – від ціни майна, що підлягає поділу, до бажання обох партнерів докладати зусиль, щоб розлучення пройшло якомога швидше і простіше – впливає на розмір оплати. До того ж ці фактори змінюються протягом усього розлучного процесу.

Певної середньої суми теж немає, вона коливається в межах від 4 000 до 15 000 гривень і вище. Отже, неможливо відповісти на питання, скільки в підсумку ви заплатите за своє розлучення.

Фактори, що підвищують вартість розлучення

Адміністрування та судові збори – це базові витрати в процесі розлучення. Початкова сума становить від 640 до понад 8 000 гривень.

Крім того, вас чекають додаткові платежі за оформлення документації; однак, документи залишаються далеко позаду інших статей витрат, які чекають на вас під час розлучення.

Гонорар адвокату — залежно від вашого місця проживання, а також досвіду, репутації та надійності адвоката, ціна за його роботу у процедурі розірвання шлюбу складе від $50 до $500. У середньому, ви можете розраховувати на суму $250. Однак пам’ятайте, що дорогий адвокат не завжди найкращий. Стосовно гонорарів у справах про поділ майна, нажитого в шлюбі, то ставка зазвичай стартує з $1000.

Спірні питання — поділ майна, визначення суми аліментів, договір про опіку над дітьми — це питання, які вирішуються довго в процесі важких та інтенсивних переговорів для досягнення найбільш вигідного результату. Вам можуть знадобитися свідки-експерти, наприклад, оцінювачі бізнесу, представники органів опіки, які також будуть впливати на загальну вартість розлучення.

Відкладання на потім / розгляд в суді — чим більше ви зволікатимете з вирішенням важливих проблем за вашим розлученням, тим дорожче вам обійдеться цей процес. Гонорари адвокату будуть рости, а якщо ви доведете справу до суду, то витрати можуть бути найбільш непередбачуваними.

Крім того, суд може призначати дату слухання протягом тижнів або місяців (до того ж, вона може переноситися з ряду причин), а вам доведеться чекати остаточного завершення справи і, звичайно, витрачати ще більше грошей.

Нерозумна поведінка — розлучення завжди супроводжується стресом і емоційною нестабільністю навіть найбільш розсудливих людей. Вам необхідно зберігати тверезий розум і спокійно підходити до вирішення будь-яких питань, щоб не нашкодити собі і зберегти фінанси. Недотримання вимог суду також з’їсть частину вашого бюджету разом з оплатою послуг адвоката, якому через вас доведеться змінювати план ведення процесу і, можливо, переоформляти документи.

Контроль над витратами

Незважаючи на те, що розлучення тягне за собою великі витрати, що залежать від багатьох факторів, можливість заощадити все ж є.

Недорогий адвокат — більшість адвокатів працюють погодинно, тобто кожна зустріч з ним, телефонний дзвінок, лист будуть змінювати вартість його послуг. Багато адвокатів говорять, що клієнти використовують їх для вираження свого невдоволення розлученням.

Вирішення питань поза судом — судочинство коштує чималих грошей. Чим більше питань ви з чоловіком вирішите самостійно, тим менше роботи ви залишите адвокату, а значить, заощадите більше грошей.

Користуйтеся альтернативними методами вирішення проблем — наприклад, медіацією. Звичайно, вам також доведеться платити погодинно медіатору, але ви заощадите масу часу і грошей, вирішивши всі питання без суду.

Розлучення за згодою обох сторін – це теж дієвий метод. Йдіть на компроміси, працюйте з медіатором або адвокатом, зберігайте спокій, і вирішення більшості питань у процесі розлучення стане простішим і дешевшим.

Дружелюбність є ключовим фактором — обидва партнери повинні бути позитивно налаштовані на швидке та економне розірвання шлюбу. Вам доведеться бути максимально відкритими і чесними, щоб вести продуктивні переговори.

Багато, якщо не всі ці чинники спливуть у певний момент вашого розлучного процесу. Дружнє налаштування подружжя на позитивний результат – ось що є ключовим.

Ви, напевно, намагалися підрахувати витрати на розлучення і обмірковували найскладніші проблеми, які вам доведеться вирішувати з допомогою фахівця.

Точно визначити вартість розлучення неможливо.

Очікуйте гіршого, сподіваючись на краще, і робіть все від вас залежне, щоб розлучення не забрало в вас багато часу, нервів і грошей. На всяк випадок, будьте готові до великих витрат.[/column]

Адвокат з розлучень у Києві

Замовте зараз консультацію адвоката з розлучень
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561

Viber, WhatsApp, Telegram

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ