Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]
Замовлення послуги онлайн 24 години
У житті кожної людини настає момент, коли вона допомагає оточуючим близьким чи незнайомим людям. Хтось рятує життя, хтось допомагає жінці покласти важку сумку на верхню полицю в поїзді, хтось обіймає дитину, коли вона потребує підтримки. Допомагаючи людям, ми відчуваємо позитивні емоції.
Те ж саме відчуваю я, коли допомагаю клієнтам зберегти сім’ю або нормальні відносини в процесі розлучення.
На початку своєї юридичної кар’єри я не мав наміру стати сімейним адвокатом. Насправді, під час навчання на юридичному факультеті (1994-1999) я не надто уважно вивчав сімейне право. Я хотів бути міжнародним корпоративним комерційним адвокатом, носити костюм-трійку й укладати великі міжнародні угоди.
З часом я зрозумів, що корпоративне право – це досить нудне заняття. Я вирішив не витрачати на це наступні 30 років свого життя і почав шукати щось більш захопливе.
Ви, напевно, подумали, що мене привабила драма в залі суду, або пристрасні прохання встановити опіку над дитиною, чи розплутування фінансових павутин сімейного бізнесу… аж ніяк.
Люди майже щодня плачуть в моєму кабінеті. Не тому, що мої гонорари занадто високі… Вони плачуть тому, що переживають розлучення, яке перевертає весь світ з ніг на голову, і вони потребують підтримки.
Якщо ви стикалися з розлученням, ви знаєте, що я маю на увазі. Страх переважає. Як ви будете сплачувати рахунки? Якими будуть ваші стосунки з дітьми? Як друзі відреагують на розлучення?
Саме в цей момент, коли клієнтів долають найгірші емоції, вони вперше переступають поріг мого офісу. Я відчуваю, що можу відповісти на їхні запитання і спрямувати їх у бік розв’язання правових завдань. Мене дуже радує можливість надати конкретну допомогу.
Я не лицар на білому коні. З моєю допомогою клієнти можуть зрозуміти свої основні проблеми, розставити пріоритети і знайти нестандартні рішення, які підійдуть для кожного члена сім’ї.
Іноді люди, які до мене звернулися, спрямовуються до інших фахівців, які можуть допомогти, наприклад, до психолога – для опрацювання емоційних проблем, чи фінансового спеціаліста – для вирішення питань власності та підтримки, або ж дитячого психолога – для складання найкращого плану подальшого виховання дітей.
Я всіляко підтримую клієнтів, щоб вони могли пройти через розлучення з найменшими втратами (фінансовими й емоційними). З моєю допомогою вони аналізують свій вибір, розбираються в спектрі юридичних питань та беруть участь у вирішенні складних спорів.
Я практикую сімейне право, тому що моє покликання – допомагати людям. За моєї підтримки, люди зачиняють двері в минуле і готові відімкнути замок в майбутнє.
Як говорить прислів’я, «людина вчиться на своїх помилках», і хоча це не найприємніший спосіб отримати знання, проте дуже дієвий. Незважаючи на це, в житті є ситуації, як, наприклад, розлучний процес, коли не можна дозволяти собі помилятися. Адже набутий з власних помилок досвід навряд чи в майбутньому стане в нагоді, а повернути все назад не вдасться. Опустимо опис певних типів поведінки під час розлучення, і відразу перейдемо до їхніх негативних наслідків, щоб їх можна було заздалегідь виявити і вжити заходів.
Перша з найпоширеніших помилок під час розлучення – маніпулювання дітьми в переговорах між батьками.
На жаль, вкрай рідко подружжя знаходить в собі сили спокійно все обговорювати та приймати рішення щодо утримання та виховання дитини, не втягуючи в конфлікт саме чадо. Батьки майже завжди забувають про те, що найважливіше – як у сім’ї, так і поза шлюбом – це добробут їхньої дитини. З цієї причини найчастіше відбувається ізоляція одного з батьків. Це призводить до негативного ставлення сина чи доньки до іншого з батьків, приниження, применшення ролі батька чи матері в їхніх очах, хоча насправді розлучення не повинно настільки згубно впливати на відносини дитини з матір’ю і батьком.
Коли батьки залучають дитину до конфлікту, це може не лише значною мірою загострити проблему, але й, насамперед, негативно позначитися на розвитку сина або дочки і їхньому відношенні до обох батьків. Навіть під час розірвання шлюбу, дитина повинна відчувати любов кожного з батьків, тому що для неї це теж дуже складний період. Її у жодному разі не можна змушувати вирішувати, кого вона любить більше: маму чи тата.
Адвокат з розлучень Київ
Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]