С кем будет жить ваш кот после развода

Телефонуйте – ми з задоволенням відповімо на всі ваші питання.
+38(‎067) 455-35-29; ‎+38(‎050) 904-51-03; +38(‎093) 25-25-561; чи пишіть нам – будемо раді допомогти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Заказ послуги онлайн 24/7

 

Ваші улюблені вихованці давно стали членами сім’ї. Напевно ви навіть не замислювалися над тим, що в разі розлучення кішку чи собаку доведеться ділити. А втім наше законодавство визначає домашніх тварин, як майно, що підлягає поділу. Як же захистити наших пухнастих друзів?

1. Документи. Якщо ваш улюбленець зареєстрований, ретельно вивчіть документи – у них має бути вказано ім’я власника вашої кішки або собаки. Заразом перевірте записи ветеринара. Якщо ваш вихованець перебуває на обліку в лікаря, зробіть копії всіх довідок про щеплення. У вас повинні бути всі важливі документи. Якщо ви купили тварину до шлюбу, знайдіть договір купівлі-продажу, докази того, що тварина придбана за ваші особисті гроші, і будь-які інші папери, які підтверджують, що ви є законним власником тварини.

2. Подумайте про спільну опіку. Навіть якщо закон називає домашнього улюбленця майном, ви не зобов’язані так вважати. Подумайте про спільну опіку над вихованцем. Сімейне право дуже особливе та унікальне, і суд приймає розумні рішення, незалежно від того, чи є вони «правильними» з юридичної точки зору. Якщо у вас є діти, доцільно так само опікуватися й твариною.

3. Подбайте про їх старість. Якщо ви прийняли рішення про спільну опіку над твариною, пам’ятайте, що вам доведеться обговорити фінансову сторону утримання улюбленця. Крім їжі і грумінгу, вам треба подбати про безтурботну старість тварини. В який момент життя кішки відвідування ветеринара буде коштувати вам найбільших витрат? Як ви будете приймати рішення про те, чи варто продовжувати лікування собаки чи настав час її відпустити?

4. Співпереживайте. Не забувайте, що не тільки ви, але і ваш колишній чоловік/дружина прив’язалися до тварини. Точно так само і ваша кішка полюбила вас обох і буде сильно сумувати за вами. Якщо ми дійсно вважаємо наших домашніх тварин членами сім’ї, то треба ставитися до них так само шанобливо і трепетно, відстоювати їх інтереси та робити якомога краще для них. Адже повне відсторонення батька або матері від дитини є найгіршим рішенням. Так само відбувається і з твариною. Іноді нам потрібно чимось пожертвувати і вийти з зони власного комфорту, щоб кішка або собака почувалися в безпеці.

Адвокат з розлучень, Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА

    [/column]