6 советов как не потерять работу из-за развода

Наш офіс працює без вихідних. Щоб почати розірвання шлюбу, зв’яжіться з нашим сімейним адвокатом, телефонуйте за вказаними нижче телефонами:

Тел.: +38 067 455-35-29
Тел.: +38 050 904-51-03
Тел.: +38 093 25-25-561
або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

Розірвання шлюбу, як землетрус – розхитує вас, підіймає внутрішні хвилі страху, злості, самотності й тривоги.

Найскладніша частина розлучення полягає в тому, що, навіть якщо вас добряче трясе, життя все одно рухається вперед і у вас ще є професійні обов’язки.

Здається, легко сказати собі «я буду триматися молодцем», але на практиці продуктивність роботи під час розлучення значно падає. І це підтверджується багатьма дослідженнями у світі:

  • У середньому, через розлучення співробітників американська компанія щорічно втрачає $83 000;
  • Відновлення нормальної продуктивності співробітника після розлучення займає до 5 років;
  • Суперечки стосовно опіки над дітьми часто тягнуть за собою збитки роботодавця, наприклад, страхування здоров’я, прогули, відгули на відвідування суду, скорочені робочі години тощо.

Як би складно не було, ви повинні зберігати тверезий розум і холодне серце на робочому місці. Розлучення – це дорого, і, швидше за все, ви не зможете заздалегідь розрахувати, якою буде остаточна сума, тому щосили намагайтеся тримати себе в руках і забезпечувати свою фінансову стабільність.

Ми підібрали 6 порад, як не зруйнувати кар’єру через розлучення:

  1. Керівник повинен бути в курсі

Звичайно, ви намагаєтеся тримати в таємниці своє особисте життя і не вдаватися в подробиці розлучного процесу за обідом в офісі, але керівник повинен бути обізнаний про ваші проблеми.

Звісно, вам не треба переповідати начальнику усі деталі і в серцях розповідати йому про свої почуття. Просто дайте базову інформацію з ухилом на те, що вам, можливо, знадобиться іноді відлучитися, змінити робочий графік, затриматися. Поцікавтеся, чи є у компанії можливість піти вам назустріч.

Крім того, зайдіть до рекрутера і дізнайтеся, чи є у вас які-небудь пільги і переваги, чи передбачена програма допомоги співробітникам.

2. Вирішуйте питання про розлучення поза роботою

Якщо тільки це не екстрений випадок, який стосується ваших дітей, постарайтеся не відповідати на дзвінки, смс-повідомлення та листи до 18:00.
Вам необхідно сконцентруватися на роботі, а несподіваний дзвінок від майже колишньої дружини може легко вибити вас з колії.

3. Розкладайте все по поличках

Під час розлучення вирішувати питання особливо важко. Одна думка про безліч справ, що навалилися в такий невідповідний момент, змушує вас залишити все як є. Не здавайтеся.

Найефективніший спосіб все встигати – записувати кожну деталь вашого життя і викреслювати зі списку завершені справи.

Щодня записуйте найважливіші завдання, які вимагають вашої участі. Забрати дітей зі школи. Приготуватися до презентації в середу. Купити продукти.

Дуже важливо щодня виділяти час на відпочинок. Саме так ви зможете залишатися на плаву і працювати продуктивно. Відпочинок повинен бути у вашому щоденному списку справ. Звичайно, ви повинні концентруватися на роботі, але неможливо весь час блокувати свої емоції.

Тож внесіть до свого графіку 10-15-хвилинну перерву на каву, прогуляйтеся і розвійтеся. Або просто сядьте в машину і покричіть кілька хвилин.

4. Виконуйте більше роботи

Одним із найкращих способів боротьби зі стресом під час розлучення є мозкова діяльність. Занурюйтеся в роботу з головою.

Запропонуйте свою допомогу співробітникам. Ви відчуєте впевненість, якщо відділ закінчить проект достроково завдяки вам.

Все ж будьте обережні з цією порадою. Не треба намагатися зробити більше, ніж ви на те здатні, і заробити собі додатковий стрес.

5. Знайдіть підтримку за межами офісу

Немає нічого страшного в тому, щоб поділитися з парою співробітників своїми неприємностями, звичайно, якщо ви їм довіряєте. Але на роботі краще звести до мінімуму розмови про розлучення, якщо ви не готові вислуховувати поради і відповідати на масу непотрібних питань.

Для вас дуже важлива підтримка в період розлучення, але її краще шукати за межами офісу.

Це може бути родич, друг, сусід або будь-яка інша людина, якій ви довірили б не тільки вислухати вас, але і забрати своїх дітей зі школи. Такий помічник значно полегшить вам життя на час розлучення.

6. Будьте здорові

Недостатнє харчування на тлі стресу погано позначиться на вашому здоров’ї.

Слідкуйте за своїм раціоном, вживайте корисну їжу, займайтеся фізичними вправами, висипайтеся. Чим краще ви подбаєте про себе, тим краще ви будете себе почувати і тим продуктивніше ви будете працювати.

Адвокат з розлучень Київ

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.
+38(067) 455-35-29; +38(050) 904-51-03; +38(093) 25-25-561; або напишіть нам – будемо раді відповісти: [email protected]

Viber, WhatsApp, Telegram

Замовлення послуги онлайн 24 години

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА